Skocz do zawartości

Ja nie gorszy od Mc Artiego - co z moim atlasem????


oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Kończę właśnie zbieranie zamóweiń na wydawnictwa ze Sky Publishing Corporation i w tym tygodniu wszystko zamówimy, przychodzi zwykle w ciągu 3-4 dni roboczych :salu:

Zupełnie jak dzieci, jedno ryczy to i drugiemu się udziela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Oskarze i Ryśku i Piotrze Z. oczywiście, wszystko w swoim czasie, będzie atlas niebawem i 60-tka będzie na Kudłaczach jako starsza siostra 50-tki występując w duecie :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć, że wszystko w swoim czasie, ale który to już termin wykonania 60-tki 8) :roll: Wiem co widziałem w 50-tce Pawła i aż dostaję wytrzeszcz (u) gał :shock: na to co można zobaczyć 60-tką. Janusz, czy Ty wiesz ile browarów Piotrek musiał wypić sam :!: :shock: Miałem zaproszenie na Saturna w 60-tce, później (ostatecznie po Bieszczadach) miał być tranzyt Wenus w 60-tce o DS-ach nie wpomnę. Chyba od czasu obietnicy do czasu wykonania (czyli dzisiaj i kto wie...) browar na Piotrze nieźle zarobił. Ja pojadę dopiero jak big telep będzie u Piotrka, wiec nie naciągaj go na wiecej skrzynek piwa :lol: Mam nadzieje, że najbliższe Kudłacze to ostateczny termin i do tego jeszcze Ty stawiasz skrzynkę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Janusz_P.

Dziś wieczorem zadzwonimy do Stanów co z naszym zamówieniem i na jakim etapie oraz u kogo utknęło :salu:

 

[ Add: 27 Lip 2004 14:57 ]

Jak Mc Arti się niecierpliwi co z zamówieniem to ja też!

 

Proszę Janusz o wyjaśnienie co się dzieje z moim atlasem, który zamówiłem już daaaaaaawno temu???  :evil:

 

Oskarze, informuje że celnicy i Fedex właśnie przestali się pastwić nad przesyłką ze Sky Publishing Corporation i wylądowała u nas w firmie dziś rano, oczywiście od razu wysyłam wszystkim to co pozamawiali :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Leon widziałem ostanio ten (a przynajmniej wydaje mi sie ze to był ten) atlas w Udine w SKY POINT'cie. Jesli miałbym kupić dobry atlas to na pewno było by to coś takiego . Jest po prostu super a mapy sa ogromne !!

 

Tylko trzeba by znaleźć jakieś pewne źródło :rr:

 

Oskar atlas jest lekki to go pewnie wiatr w drodze potwał ale dlaczego 60-tka nie dojeżdza juz 3 rok :shock: ?? a przecież miała być na kółkach 8)

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.