Skocz do zawartości

Konkurs Master of Processing - edycja wiosna 2014


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

EDYCJA WIOSNA 2014

 

Prace można publikować do 31 maja 2014 .

 

A tematem jest Triplet Lwa ( lub jeden z jego składników ) w Lwie. Obiekt dla każdego setupu.

 

RA (J2000) :11 20 15 ; DEC: 12 59 30 ( orientacyjne)

 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://astropolis.pl...-of-processing/

 

Należy w poście napisać krótkie zdanko : "Akceptuje regulamin konkursu"

 

Do składu Jury zostanie dołaczony zwycięzca edycji ZIMA 2013 , którego poznacie jutro :D

 

Czystego nieba!

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując Szanownemu Jury za udzieloną dyspensę (http://astropolis.pl/topic/42653-regulamin-konkursu-master-of-processing/?do=findComment&comment=529592) zgłaszam niniejszym do konkursu swoją pracę. Cóż za zbieg okoliczności :icon_biggrin:

 

Autor: Darek "Alex" Bakiera

Setup: NEQ6, SBIG ST-2000XCM, Orion ED80,SW FF\FR 0.85x, Baader Neodymium Moon & Sky Glow, QHY5 + SW 80/400,

Czasy: 25x600s

Miejsce i data: Gdynia, 2014.02.24

 

Akceptuję regulamin konkursu.

LeoTriplet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor: Krzysztof Dominiak - "Krzychoo226"

setup:Atik16HR, N150/750, EQ6

czasy: 9x600 L

miejsce: Warta

data: 24-02-2013,

Akceptuję regulamin konkursu

 

NGC3628.jpg

 

Póki co placeholder, zdjęcie będzie się zmieniać w miarę przybywania materiału. Chociaż słabo to widzę.. W tamtym roku bernardyni dostali dofinansowanie z unii.. Wyremontowali placyk przed klasztorem, mur, bramę.. Nie umieli sobie odmówić nowego oświetlenia klasztoru.. A właściwie wszystkiego wokoło (głównie nieba) i przy okazji klasztoru. Eh, hosanna bije w niebo tak, że południe wygląda jak podczas permanentnej pełni. Co ciekawe kościół farny podświetlenie miał znacznie wcześniej, jest w tym samym kierunku i jakoś tego nowego źródła LP się nie dostrzegało. Póki co żyję nadzieją że te halogeny świecą im w część mieszkalną i zaczną to wyłączać po 22.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To i ja dodam swoje wypociny.

Autor: Przemas Owczarek vel Pimo

Setup: APO80Q@CG5GT, Canon1000Dmod

Czas: 48 x 5min / ISO800

Miejsce: Trzciana k.Rzeszowa

Data: 22-03-2014

Akceptuję regulamin konkursu.

 

Dzień wietrzny, co niestety widać na skali. To moje pożegnanie z montażem, pora na coś większego :-)

 

v1.jpg

Edytowane przez Pimo
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że taki konkurs istnieje i tylko przypadek sprawił,że go znalazłem

 

Autor: Patryk Tomalik
Setup: SCT 9.25 f6.3,Canon 450Dmod,CLS Eos Clip,HEQ5
Czas: 82x180sek. ISO800
Miejsce: Gloucester-UK
Data: 23-03-2014
Akceptuję regulamin konkursu.

tryplet.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość wessel

Ze względu na zachowanie Wlasciciela tej strony w stosunku do mojej osoby ktorego nie mogę zaakceptowac konkurs zostaje przerwany i nie będzie kontynuowany.

Przepraszam zaintersowanych,. O ewentualne wyjaśnienia proszę pytac Pana Adama Jesiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.