Skocz do zawartości

Konkurs Master of Processing - edycja wiosna 2014


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek_P

Skoro ja tak to odebrałem to i Wessel mógł i inne osoby. Tu niestety potwierdza się Twoja słuszna bardzo uwaga o trudności komunikowania na forum. Jeśli inne były Twoje intencje (odnośnie tego początkowego sformułowania), to cofam moje słowa pod Twoim adresem tego wątku dotyczące. Skoro jednak masz świadomość ograniczeń przekazu pisanego, to tym bardziej powinieneś ważyć słowa. Jesteśmy ludźmi i emocji nie możemy do końca wyłączyć, ale przynajmniej trzeba się starać, by nie dochodziło do takich eskalacji jak w wątku o montażach. Ile to już takich kłótni było o to, co jest lepsze - x czy y. Czesto kończą się one tak samo. Tutaj admin, czy właściciel musi być wyjątowo czujny i tonować dyskusję, a nie dolewać oliwy do ognia. Taka jest w końcu rola admina. Ma pilnować innych, ale o sobie też nie może zapominać. Pomijając początek niefortunnej wymiany zdań, podtrzymuję, że sugestia jakoby Wessel celowo przekręcił kluczowy fragment była niepotrzebna, tym bardziej, formułowana przez właściciela-admina, ktoremu szczególnie powinno zależeć na tym by nie dochodziło do konfliktów. Zdaję sobie sprawę, że admin-właściciel może czuć się ograniczony w wypowiedzi, ale to jest cena jaką musi niestety zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wessel

Ilu, możesz wymyślić swój konkurs ufundować nagrody itp itd. tak jak to robiłem ja.Konkurs Master of Processing w tej formule na Astropolis nie będzie kontynuowany, bardzo mi przykro. Czekałem na jedno jedyne słowo od właściciela strony od rana - napisał setki innych tylko nie to. Mleko się wylało.

Proszę zrozumcie mnie - nie pozwolę się obrażać a potem udawać że nic się nie stało. Bo w moim przypadku byłoby to udawanie. Taki mam paskudny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej dyskusji widzę tylko 1 swój błąd, który faktycznie mógł być źle odebrany - mianowicie sugestię, że ten błąd specyfikacji popełniłeś świadomie. Tego nie mogę wiedzieć, więc za to przepraszam. Przy okazji przypomnę Ci Twoje słowa (kilka z nich), choć jak twierdzą niektórzy, jako admin mam prawo, wręcz obowiązek, przyjmować wszystko na twarz, jak bukkake. Spoko - przywyknąłem.

 

I mam to gdzieś.
To co napisałeś nie jest akceptowalne w swiecie normalnych ludzi tylko jakiś zakompleksiałych maluczkich
godzenie w dobro Twojej Matki Karmicielki ASA .
Mogę to nazwać tylko jednym słowem....

 

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wes, nie pamiętam, jak powstał konkurs, ale skoro to był w całości twój pomysł i byłeś też fundatorem, to rozumiem. Zacznę myśleć nad czymś innym.

Może po prostu warto kontynuować tradycję tego, co było od lat. Problemem naszych plebiscytów było to, że ustawialiśmy im kategorię miesięczną, co powoduje, że każdy, kto miał okazję je prowadzić wymiękał po paru miesiącach. Ilość pracy i walki jest naprawdę znaczna.

 

Wystarczyłoby, żebyś zmienił formułę na np. kwartalne, albo sezonowe i ilość pracy będzie zdecydowanie mniejsza. Jak się zdecydujesz, to daj znać - ustawię Ci dodatkowe uprawnienia. Fajnie, że Ci się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I żyli długo i szczęśliwie" chciałoby się napisać. Cieszę się, że nieporozumienie zażegnane.

 

Wessel, nie znęcaj się nad nami, bo lubimy "Master of processing" pod Twoim zarządem. Nie daj się prosić i namawiać - kontynuujmy. W kolejnej edycji zamierzam wygrać, więc mi zależy :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze z kontynuacji, bo uwielbiam obserwowac te konkursy, samemu mi marnie poszlo z zdjeciami ale przynajmniej przegladam prace innych, i szkoda by zaprzepascic takiej mozliwosci.

 

Ciesze sie ze wszystko wreszcie sie poukladalo jak sobie otwozylem kilka teraz watkow na forum to az mnie mrowie na glowie sie pojawilo. ( i to nie takie z stawonogow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... a potem pomyślimy" zapomniałeś dopisać :)

Super, że kontynuujemy, bo ja już mam swojego faworyta w tej edycji.

 

"Dzięki Loki nie musiałeś ... :icon_smile: "

P.S>

Wessel ... kiedyś dopracuje swój sprzęt mam nadzieję , że minimum do tego czasu będzie funkcjonować ten konkurs ...(opierając się na moich dotychczasowych doświadczeniach , potrwa to lata !!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor: Łukasz Franica

Setup: TSAPO65Q, Atik 314e, SW HEQ5 Pro SynScan, Guiding - Szukacz SW 8x50, QHY5V-M

Czasy: 64x300s L; 10x300s R; 10x300s G; 10x300s B

Miejsce i data: Kornowac - L 50, 29/30.03.2014 r.; Zwardoń - L 14, RGB 10:10:10, 1/2.05.2014 r.

 

Akceptuję regulamin konkursu.

 

LRGB_64x300_30_002.jpg

Edytowane przez fotolooka
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - KONKURS TRWA!!!

Ostatni nów i ostatnia szansa na zdobycie unikalnego tytułu MASTER OF PROCESSING WIOSNA 2014.

Ogłoszenie wyników 1 czerwca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.