Skocz do zawartości

Vixen BT 80M- A


fremdo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakie okulary pasuja do tego typu lornetki ?

Wiem, 1,25 ale czy wszystkie nawet te tańsze dadzą dobre obrazy podczas obserwacji ?

 

Jak bedzie zapakowana jesli w gre wchodziłaby wysyłka ?

Ma oryginalne opakowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jakie okulary pasuja do tego typu lornetki ?

Wiem, 1,25 ale czy wszystkie nawet te tańsze dadzą dobre obrazy podczas obserwacji ?

 

Jak bedzie zapakowana jesli w gre wchodziłaby wysyłka ?

Ma oryginalne opakowanie ?

Witam.Pasuja wszystkie w standardzie 1,25".Uzywalem Vixeny,Oriony,WO,Naglery.Nawet Vixeny 8-24 zoom,ktore zastepuja kilka kompletow,choc producent ich nie zaleca,pewnie tylko dlatego,zeby kupować osobno.Jak jest z innymi okularami,nie wiem,bo nie uzywalem.Wrazie wysylki będzie dobrze zapakowana,ale wole odbior osobisty,bo sprzet delikatny,choc duzy i ciezki.Nie mam oryginalnego kartonu od niej.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższą ogniskową, którą posiadasz. Porównywałeś tą lornetką z jakąś inną ?

 

Najdłuższa para do niej to Vixen NLV25mm potem WO20mm,Orion Expanse 15mm,Nagler 11mm i Baader 10mm.Mogę zrobić porównanie z Vixen BT-125-A bo wszystkie pary pasują.Szczerze mówiąc do tej pory nie zauważyłem nawet niewielkiego winietowania od 25mm do 15mm,ale mogę ,,uzbroić" obydwie i przyjrzeć się dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa para do niej to Vixen NLV25mm potem WO20mm,Orion Expanse 15mm,Nagler 11mm i Baader 10mm.Mogę zrobić porównanie z Vixen BT-125-A bo wszystkie pary pasują.Szczerze mówiąc do tej pory nie zauważyłem nawet niewielkiego winietowania od 25mm do 15mm,ale mogę ,,uzbroić" obydwie i przyjrzeć się dokładniej.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.