Skocz do zawartości

Zagadka


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie ta byla troche za prosta :wink: . Ale tu mam troche trudniejsza :

Rzecz dzieje się w dowolnym państwie. Rzecz się dzieje w czasach obecnych

Tej nocy w barze trwała zacięta dyskusja. Stali bywalcy chwalili się swoimi stopniami wojskowymi i bliznami. Prześcigali się w coraz to zuchwalszych historiach. Milczący do tej pory Stefan rzekł:

-Panowie, spokojnie. Te wszystkie wasze historie to nic... Gdybyście wiedzieli, co ja osiągnąłem. Za moje osiągnięcia, sam prezydent dał mi zaraz po I wojnie światowej strzelbę z jego prywatnej kolekcji. Mało tego - kazał wygrawerować na niej - "Stefanowi za zasługi w I wojnie światowej"!

W barze nagle zrobiło się cicho. Nikt nie mógł przebić Stefana. Lecz nagle zza lady odezwał się barman:

-Ech, Stefan, tym razem ci się nie udało. Wiem, że kłamiesz!

Jak barman zorientował się, że Stefan kłamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po I wojnie światowej urząd prezydenta nie istniał,  

był za to marszałek.

- :?: :?: Po I wojnie światowej urząd prezydenta miał się dobrze owszem Marszałek również był ale ta funkcja istniała. Zarówno w Polsce jak i za granicą np.w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo szybkie ... :lol: :salu: . Mam tutaj zagadke, na ktora sam nie znam odpowiedzi. Moze ktos wie jakie jest jej rozwiazanie ? :wink:

 

Platon i Sokrates

 

Mamy dwie liczby m,n takie, że 1 < m < n <100

Platon zna iloczyn liczb m*n

Sokrates zna sumę liczb m+n.

Spotykają się i oto ich dialog:

[P] : Nie wiem co to za liczby.

: Wiedziałem, że nie będziesz wiedział, ja też nie wiem.

[P] : To ja już wiem.

: To ja też już wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla dorosłych ( małolaty proszę nie czytać :wink: )

 

Dwóch facetów i dwie kobiety , każdy z inną chorobą weneryczną (4 różne choroby) chcą odbyć 4 stosunki w ten sposób, że każdy z dwóch mężczyzn odbywa stosunek z dwiema kobietami ( wszystkie kombinacje, oprócz kobieta z kobietą oraz mężczyzna z mężczyzna ). Jak mają tego dokonać, żeby nikt nie zaraził się nową chorobą weneryczną? Do dyspozycji mają dwie prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki Jesiona,za cholere nie pokonam :Cry:

Ale zem zadna sukcesu,to biore sie za te z "zycia wziete"zagatki.

Czytajac zagadke "orgia na 2 gumki"i splynela na mnie laska dostrzegania i dar wyobrazni :D

Wiec jak tak oczka przymklam ,by sobie to obrazowo jakos przedstawic,zobaczylam buteleczke.Pomyslalam ze takie imprezy to sa zakrapiane ,tak na smialosc :mrgreen:

:wink:

Wiec mamy srodek do odkazania ,wystarczy gumke do dezynfekcji dac i juz-genialne ,no nie!!

I problem mamy z glowki i z glowy :mrgreen:

 

Teraz ide obmyc sie z grzechu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.