Skocz do zawartości

Statyw Goliat


Radekf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam na sprzedaż statyw typu Goliat .

Sprzęt jakiś czas temu przeszedł całkowita renowację , wszystkie elementuy metalowe zostały pomalowane proszkowo , a drewniane oczyszczone , zabejcowane i pokryte woskiem .

Mechanicznie sprzęt bez zarzutu , brakuje jedynie śruby fotograficznej w stopce .

 

IMG_0364.JPG IMG_0365.JPG

 

Cena 380 zł

 

Dodatkowo do sprzedania posiadam jeszcze głowicę azymutalna wraz z siodłem i dovetailem typu Losmandy

Głowica wykonana jest bardzo solidnie , elementy pomalowane proszkowo , siodło i dovetail produkcji William Optics

 

IMG_0367.JPG IMG_0368.JPG

 

Cena 180 zł

 

Wszelakie pytania i propozycje proszę kierować na radekf@konin.lm.pl

 

 

Pozdrawiam RF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam na sprzedaż statyw typu Goliat .

Sprzęt jakiś czas temu przeszedł całkowita renowację , wszystkie elementuy metalowe zostały pomalowane proszkowo , a drewniane oczyszczone , zabejcowane i pokryte woskiem .

Mechanicznie sprzęt bez zarzutu , brakuje jedynie śruby fotograficznej w stopce .

 

attachicon.gifIMG_0364.JPG attachicon.gifIMG_0365.JPG

 

Cena 380 zł

 

Dodatkowo do sprzedania posiadam jeszcze głowicę azymutalna wraz z siodłem i dovetailem typu Losmandy

Głowica wykonana jest bardzo solidnie , elementy pomalowane proszkowo , siodło i dovetail produkcji William Optics

 

attachicon.gifIMG_0367.JPG attachicon.gifIMG_0368.JPG

 

Cena 180 zł

 

Wszelakie pytania i propozycje proszę kierować na radekf@konin.lm.pl

 

 

Pozdrawiam RF

Witaj! Czy głowica pasuje do Goliata, czy jest dedykowana do statywu od EQ 5 ,EQ6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Czy głowica pasuje do Goliata, czy jest dedykowana do statywu od EQ 5 ,EQ6 ?

Hej !

 

Głowica była wcześniej spasowana właśnie z tym statywem Goliat , przykręcona trzema śrubami . Obawiam się ,że bez przeróbki statywu od EQ nie da się go do niego podłączyć tej głowicy . Będzie prawdopodobnie przeszkadzała wypustka w stopie statywu .

Pozdrawiam RF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Goliat obniżka ceny do 350 zł

 

Głowica z akcesoriami 150 zł

 

Pozdrawiam Radek

 

 

Witaj, czy mógłbyś zrobić zdjęcie od spodu głowicy ?Jest tam jakiś gwint ? Czy stopka jest mocownana sztywno czy może być obracana wokół osi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.