Skocz do zawartości

Canon 350D mod + zasilacz, pierścień itd.


tranox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłem rozstać się z moim detektorem do astrofotografii, tj. Canonem 350D mod. Aparat był modyfikowany przez Radka (Hass-pol), i posiada dedykowany filtr Baadera link

Posiadam oryginalny filtr, który dodaję w zestawie.

 

Do Canona posiadam oryginalny zasilacz- dzięki temu już się nie musimy martwić, że podczas sesji padnie nam bateria w aparacie!

 

Do tego wszystkiego dokładam DSUSB firmy The Shoestring Astronomy + kabelek (całość 100$ z przesyłką z USA), czyli urządzenie do sterowania długimi czasami z poziomu komputera! link

Dzięki temu, możemy sterować długimi czasami chociażby przez genialny program APT, którego używałem. Pełna wersja 2.32.0 tego programu (ok 12€) również może być dodana gratis na życzenia (wyślę na maila).

 

W zestawie jest również pierścień T2/EOS do połączenia naszego aparatu z gwintem T2 w wyciągu.

 

Oczywiście jakieś instrukcje, pasek na szyję, kabelki (chyba do TV?) też daję, bo mi nie potrzebne.

 

Zgubiłem gdzieś płytkę ze sterownikami do Canona i DSUSB, ale oczywiście wszystko można bez problemu pobrać z Internetu, w razie czego służę pomocą!

Uwaga! O ile nic się nie zmieniło, sterowniki do Canona 350D wydano tylko dla systemów 32 bitowych!

 

Gdy pobierzemy sterowniki, sprzęt to istny plug-and-play! Wszystko co niezbędne znajduje się w zestawie!

 

Cena jaka mnie interesuje za całość, to 600 złotych z wliczonymi kosztami wysyłki kurierem.

 

Zapraszam!

 

CAM00464.jpg

 

 

Przykładowe fotografie zrobione tym aparatem przy pomocy obiektywu Tair 300 i refraktora 80/500

 

 

Trano2.jpg

 

 

 

Trano1.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.