Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc dla Łukasza (Kot789)


Rekomendowane odpowiedzi

1120039_10202347744521882_2106596589_o.jpgMoi drodzy!
Mam WIELKĄ PROŚBĘ, w związku z wypadkiem Łukasza, jego mama chciałaby być przy nim (w szpitalu).
Może mieszkacie w Lesku (na tą chwilę tam będzie operacja), może macie kogoś kto mógłby ją przenocować, może namiary na jakieś noclegi, może inny pomysł?
Za każdą radę wielkie dzięki!
Kasia Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moi Drodzy, nasz przyjaciel Łukasz uległ wypadkowi i złamał nogę. Przebywa w szpitalu w Lesku.

Po operacji trzeba go przetransportować do Łodzi a na transport medyczny nie możemy raczej liczyć.

Potrzebujemy osoby, która mieszka na trasie Bieszczady - Łódź i byłaby chętna do pomocy.

Myślę, ze niewielka przyjacielska zrzutka pokryje koszty paliwa.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gorąco dołączam się do prośby Adamo.

 

Wczoraj wieczorem byłem w nocy w szpitalu z Łukaszem i byłem też dziś rano przed wyjazdem do Warszawy. Łukasz ma zapewnioną opiekę ale został tam całkiem sam. Kto zna Łukasza ten wie, że ze złamaną nogą jest on w dużo trudniejszej sytuacji niż byłaby większość z nas. To bardzo obciąża go psychicznie i nasze wsparcie jest tutaj bardzo potrzebne!

 

Jestem w stałym kontakcie z rodziną Łukasza która mieszka w Łodzi. Jego mama sprawdza jeszcze pewne rozwiązania prawne które mogą pomóc Łukaszowi ale myślę, że warto szykować się na wariant najmniej optymistyczny.

 

Jutro będę wiedział, jak wygląda sprawa z ewentualnym transportem ze strony szpitala. Jeśli się nie uda - zarządzimy zrzutkę. W zależności od zebranej kwoty sfinansujemy z tego transport prywatnym autem po operacji lub transport specjalistyczny. Pomoc finansowa może przydać się również mamie Łukasza która chciałaby towarzyszyć mu w Lesku.

 

Szczegóły ewentualnej zrzutki opiszę jutro, jeśli okaże się, że będzie to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiała z mamą Łukasza, NFZ stoi na stanowisku że kwestia transportu po operacji jest uzależniona od lekarza i to on wystawia np zlecenie na transport sanitarny lub decyduje o transporcie prywatnym!

Łukasz będzie operowany w środę - kiedy ew transport na razie nie wiadomo, to też zależy od lekarza prowadzącego. W Łodzi po tego rodzaju operacjach pacjent pozostaje w szpitalu ok 10dni do zdjęcia szwów.

Mama Łukasza jedzie do niego 01.05 z Łodzi pociągiem do Krakowa, następnie do Rzeszowa (w Rzeszowie będzie planowo o godz. 16:27), na tą chwile nie wie jak dostanie się do samego Leska?

Jak będę znała więcej szczegółów dam znać, my w Łodzi organizujemy zbiórkę funduszy na pomoc dla Łukasza!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a niech to! Właśnie przeczytałem co się stało (po niebytności w RZ i Internecie). Tylko się na zlot nie wybiorę i już się coś dzieje! ;)

Trzymaj się Łukaszu! :D

Jak coś trzeba pomóc to służę wściekle (w ramach czasu i możliwości)

pozdrawiam

Piotr S.

_____________________________________________________

P.S.:

Gdyby trzeba się było np. dorzucić do transportu do domu to proszę o informację.

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.