Skocz do zawartości

Forum ASA - nowe forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się pisać na nowo, więc pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z innego dość "popularnego" wątku:

 

 

renims, on 07 Maj 2014 - 23:30, said:

ADAMIE weź tego LOKI zablokuj bo normalnie świra strzela. Robi zamieszanie jak by z KGB był

Więc powtarzam:
To już wiem dlaczego "Astro-Forum.org" nie działa. Z takim podejściem wszyscy, którzy tam byli zostali zbanowani. A w pojedynkę głupio trochę prowadzić forum.

Edytowane przez DominikRD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się pisać na nowo, więc pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z innego dość "popularnego" wątku:

 

 

renims, on 07 Maj 2014 - 23:30, said:

 

ADAMIE weź tego LOKI zablokuj bo normalnie świra strzela. Robi zamieszanie jak by z KGB był

Więc powtarzam:

To już wiem dlaczego "Astro-Forum.org" nie działa. Z takim podejściem wszyscy, którzy tam byli zostali zbanowani. A w pojedynkę głupio trochę prowadzić forum.

 

Poprzednio sobie odpuściłem ale skoro powtarzasz jeszcze raz to pls napisz o co Ci chodzi bo nie łapie????

 

Swoją drogą żeby rzecz materialna budziła w tylu ludziach takie negatywne emocje.... Prawie jak w polityce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do renims, który do każdego pisze, że by zbanował/wyrzucił itd. albo żeby to admin zrobił. To samo pisał w wątku o jego zdjęciach. To takie żałosne więc chciałem mu tylko powiedzieć, żeby się ogarnął. No ale widzę, że sprawa już załatwiona. Chyba można wogóle ten temat już usunąć ponieważ chyba już wszyscy wiedzą, że nowe subforum ASA jest ;)

 

 

 

 

 

Swoją drogą żeby rzecz materialna budziła w tylu ludziach takie negatywne emocje.... Prawie jak w polityce ;)

No nie mów, że pomyślałeś, iż począwszy od mojej pierwszej wypowiedzi miałem na myśli to, że mnie boli, że jest podforum dla ludzi, którzy mają montaż za tyle kasy a ja nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chcesz ASA kup sobie taki montaż ASA . Pracuj ciężko jak każdy z nas to wydatek 60.000 nie będzie kłopotem lecz przyjemnością.

 

W Polsce jest ogromna zazdrość i nie może mieć jeden lepiej od drugiego bo inaczej potopili by się w łyżce wody.

 

 

 

Zarobki obecnie nie są kwestią ciężkiej pracy, lecz sprytu i cwaniactwa, więc nie ma się czym chwalić

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zarobki obecnie nie są kwestią ciężkiej pracy, lecz sprytu i cwaniactwa, więc nie ma się czym chwalić

 

Kurcze, zacytuję mistrza Sapkowskiego:

 

"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać…"

 

Czy zdaje Pan sobie sprawę, że swoim wpisem jednoznacznie krzywdzi Pan wszystkich ciężko pracujących i sugeruje znakomitej większości, że są cwaniaczkami?

 

Proszę o baczną uwagę przy wyrażaniu poglądów. Prosi się Pan o bezpośrednią reakcję i nie zdziwię się, gdy któryś z userów AP zareaguje emocjonalnie... a ja będę musiał zainterweniowć, wbrew sobie.

 

--

Ciężko pracujący

Pozdrawiam.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie moderatorzy i Panie administratorze - wystarczy, że zmienicie nazwę tematu na : "Montaże ASA" i będzie po kłopocie. Robienie forum w forum nie ma najmniejszego sensu. Takie rozwiązanie jakie przedstawiliście wywołało niepotrzebną burzę i zakładanie niepotrzebnych tematów przez forumowiczów posiadających odmienne sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie forumowiczu ;), zostaje jak jest. Dziękujemy za Pana uwagę, jest dla nas cenna ponieważ pochodzi od nowego usera. Podjęliśmy jednak decyzję - ku zadowoleniu większości - o stworzeniu kilku dedykowanych działów poświęconych konkretnym marką (np. AP czy Takahashi czy burzliwie tu omawiana ASA). Mam nadzieję, że pomysł ten się przyjmie i zaowocuje zwiększeniem przepływu wiedzy między naszymi userami.

 

Pozdrawiam

Jazz

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem jedym z forumowiczów " zakladającym niepotrzebne tematy" czuje się dotknięty. Tematyczne fora są potrzebne i porządkują informacje dla forumowiczów.

@Jazz mnie uprzedził.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie moderatorzy i Panie administratorze - wystarczy, że zmienicie nazwę tematu na : "Montaże ASA" i będzie po kłopocie. Robienie forum w forum nie ma najmniejszego sensu. Takie rozwiązanie jakie przedstawiliście wywołało niepotrzebną burzę i zakładanie niepotrzebnych tematów przez forumowiczów posiadających odmienne sprzęty.

 

ASA to nie tylko montaże więc odpada ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestruje się człowiek, a tu taki "cyrk" przez jedno słowo "klub". Moim zdaniem większości przypadków jest to przerost formy nad treścią... albo ludźmi kieruje zazdrość, albo jest to przejaw niższej myśli intelektualnej. Jak dla mnie, czy to byłby klub czy jak jest teraz forum to jeden grzyb.

Pozdrawiam :)

ps. Proszę o usunięcie drugiego posta, bo zdublowało mi się ;)

Edytowane przez _Perseus_
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że do burzliwej dyskusji w tym temacie doszło również przez brak pogody. Jak ja dawno nieba nie widziałem, w Krakowie leje. Mój kumpel Astroobserwator z tego forum nie dawno wydał kasę na nowy astro-sprzęt i też narzeka na pogodę, bo nie może go wykorzystać. Spokojnie, bez nerwów, gwiazdki się pokażą i będzie git. :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.