Skocz do zawartości

Pożegnanie


Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu zakazu promocji mojego miesięcznika dla miłośników astronomii na forum Astropolis nałożonego przez właściciela forum, jak i również skasowania wszelkich dotychczas napisanych postów które dotyczyły tego czasopisma, chciałbym podziękować wszystkim którzy za pomocą tego forum współtworzyli miesięcznik i pomagali w jego rozwoju i zmuszony jestem przenieść się z informacjami o miesięczniku na inne forum.

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zakazu promocji mojego miesięcznika dla miłośników astronomii na forum Astropolis nałożonego przez właściciela forum, jak i również skasowania wszelkich dotychczas napisanych postów które dotyczyły tego czasopisma, chciałbym podziękować wszystkim którzy za pomocą tego forum współtworzyli miesięcznik i pomagali w jego rozwoju i zmuszony jestem przenieść się z informacjami o miesięczniku na inne forum.

 

Szkoda nawet taką decyzję komentować. Do zobaczenie na FA

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet taką decyzję komentować. Do zobaczenie na FA

 

No cóż - forum zaczyna się wyludniać - ale to chyba Adam przewidział.

Przysłowiowo - strzał w kolano i zarazem tą samą kulą w stopę.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziemy Cię, nawet jak się ukryjesz za granicą :)

 

No cóż - forum zaczyna się wyludniać - ale to chyba Adam przewidział. (...)

Spokojna głowa, skończą się tygodniowe bany to forum się ożywi znowu :D

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zakazu promocji mojego miesięcznika dla miłośników astronomii na forum Astropolis nałożonego przez właściciela forum, jak i również skasowania wszelkich dotychczas napisanych postów które dotyczyły tego czasopisma, chciałbym podziękować wszystkim którzy za pomocą tego forum współtworzyli miesięcznik i pomagali w jego rozwoju i zmuszony jestem przenieść się z informacjami o miesięczniku na inne forum.

Nie rozumiem dlaczego, wielka szkoda, ale na szczęście część dobrej roboty (promocja i informacja o piśmie) została wykonana.
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że chodzi o ostatnią promocję. Może zamiast karać za reklamowanie konkurencji lepiej byłoby się dogadać i samemu też coś takiego zaproponować?

Ja też żałuję, że już tutaj nie będzie żadnych info o gazecie :( Na szczęście na innych forach informacje wciąż będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wszytko jasne!

 

No właśnie nie.

Z tego co mi wiadomo, Piotr Brych trochę inaczej przedstawia okoliczności zakończenia współpracy więc tutaj potrzebna będzie konfrontacja (jakieś dowody? screeny z korespondencji?). Póki co, na razie proszę o wstrzymanie emocji. Gdy się wyjaśni, sam będę ciskał gromami w odpowiednim kierunku.

 

Inna sprawa, że usunięcie bez uprzedzenia przynajmniej kilkuset postów to poziom nieosiągalny nawet dla znanego usuwacza postów.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jolo: to samo przyszło mi na myśl.

A skoro o barterze mowa - to czy zobowiązania Astromarketu/Astropolis* nie powinny być wypełnione przynajmniej do czasu, kiedy reklama Astromarketu jest wciąż w aktualnym numerze Astronomii?

 

___________________________

* sorry, powoli przestaję odróżniać

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie nie.

Z tego co mi wiadomo, Piotr Brych trochę inaczej przedstawia okoliczności zakończenia współpracy więc tutaj potrzebna będzie konfrontacja (jakieś dowody? screeny z korespondencji?). Póki co, na razie proszę o wstrzymanie emocji. Gdy się wyjaśni, sam będę ciskał gromami w odpowiednim kierunku.

 

Inna sprawa, że usunięcie bez uprzedzenia przynajmniej kilkuset postów to poziom nieosiągalny nawet dla znanego usuwacza postów.

Co tak delikatnie? Ja proponuje od razu powołać sejmową komisję śledczą,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się na maxa pomieszanie ale też widzę że cała sprawa jest chyba efektem paskudnego nieporozumienia które wynikło z niezbyt precyzyjnego wyrażania się w prywatnej korespondencji pomiędzy mną a Jazzem.

 

Oto kolejność zdarzeń:

- Proponuję Wam usunięcie z reklamy Astromarketu numeru telefonu bo jak działa kontakt telefoniczny z Astromarketem to każdy wie, a ja wolę aby w gazecie nawet reklamy były rzetelne.

- Jazz zgadza się ze mną ale stwierdza, że nie da rady usunąć reklamy więc niech idzie tak jak jest i że jest to ostatnia reklama, jednocześnie prosi o komercyjną wycenę reklamy.

 

I tu leży pies pogrzebany - ja zrozumiałem, że to ma być ostatnia reklama barterowa tym bardziej że Jazz prosił o cennik reklam. Jazz być może miał na myśli ostatnią reklamę z błędnym numerem telefonu.

 

- Przesyłam Jazzowi cennik na reklamy, po czym dowiaduję się, że to nie chodzi o reklamę astromarketu tylko chcieliście cennik dla jakiegoś Waszego partnera (nieładnie bo cennik był promocyjny dla Astromarketu z uwagi na dobrą długą współpracę z forum a nie dla jakiegoś gościa którego nawet nazwy nie znam). Jazz stwierdza że Astromarket nie chce wykupywać u mnie reklamy i stwierdza, że powinienem wyłączyć info w stopce i skasowany zostaje nasz wątek. Jazz proponuje jednocześnie że przedstawi mi cennik za kontynuowanie promocji gazety na forum.

- Ja stwierdzam, że nie mogę płacić gotówką za tą formę promocji ale jestem otwarty na wszelkie formy współpracy.

- Kasujecie wątek i 800 postów na temat gazety, kasujecie moją stopkę.

 

 

Edytowane przez Piotr Brych
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ten świat oszalał na punkcie pieniędzy. Kiedyś wyłączyłem AdBlocka na astropolisie aby promować astronomie ale po przeczytaniu tego wątku włączyłem go na stałe.

"Astronomii" życzę powodzenia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.