Skocz do zawartości

MUNDIAL 2014


Gość Paweł Trybus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Trybus

A co mi tam, wrzucajmy nasze typy do tego wątku - jak się bawić, to się bawić!

Może w trakcie mundialu ktoś przysiądzie i opracuje jakąś klasyfikację, a póki co - pełna swoboda :-) Tylko bez edytowania wyników, jesteśmy uczciwi, co nie?... :-)

 

Zaczynamy, na najbliższe 2 dni typuję:

 

Brazylia - Chorwacja 2:0

 

Meksyk - Kamerun 1:1

 

Hiszpania - Holandia 2:0

Edytowane przez Paweł Trybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

No tak, karny "z kapelusza" i Brazylia wygrała w kiepskim stylu. Przynajmniej nie będzie rozruchów na ulicach... Szkoda mi Chorwatów, walczyli dzielnie i zasłużyli przynajmniej na remis.

 

Jeżeli przyjmiemy 3 punkty za odgadnięcie wyniku i 1 punkt za wytypowanie rozstrzygnięcia, po pierwszym dniu klasyfikacja wygląda tak:

 

1. Coorx 3 pkt

 

matti_94 3 pkt

 

okroj 3 pkt

 

Qiervu 3 pkt

 

5. m_jq2ak 1 pkt

 

Pablito 1 pkt

 

Paweł Trybus 1 pkt

 

8. Adam Tomaszewski 0 pkt

 

allinoe 0 pkt

 

wimmer 0 pkt

Edytowane przez Paweł Trybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chile 3:1 Australia

 

Co do wczorajszego meczu Hiszpanii. Casillas popełniał koszmarne błędy - wychodził za szybko. Końcówka meczu zdominowana przez Holendrów. Hiszpanie okazje mieli, ale cóż, nie wykorzystali. Myślę, że Hiszpania zdoła pokonać Chile i wyjdzie z grupy.

 

Zdeprymował się tym nieuznanym faulem potem już seria błędów. Praca sędziów mnie poraża. Jak można było nie uznać 2 bramek Meksykanom ?!

Hiszpanie jak dla mnie szybko opadli z animuszu. Przy ich umiejętnościach mogli powalczyć. Ja widzę inny problem przód nie wraca, a tam są doświadczeni zawodnicy może już "za starzy". Trudno bronić się przed taką Holandią 2-3 obrońcami. Dlaczego trener nie zmienił taktyki ? Zamiast tego standardowe zmiany.

Przy okazji dzisiaj do wygrywania już nie wystarczają indywidualności i tikitaka.

Może i dobrze, że ten balon super hiper Hiszpanii został przebity. Mam nadzieję, że się podniosą, bo potrafią świetnie grać.

A Holandia cóż nowoczesna piłka :)

Edytowane przez m_jq2ak
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.