Skocz do zawartości

MUNDIAL 2014


Gość Paweł Trybus

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka :] Ciekawe czy prawdziwe Koreańskie czy jakiś głupek spreparował do sieci.

 

http://m.onet.pl/sport/ofsajd/plotki,vzqm3

To, że jakiś czas temu polecieli na Słońce, to było podobno na serio w ich telewizji (pewnie któryś Koreaniec usłyszał kawał o Chruszczowie i podpatrzył pomysł :) ), więc tego bym się spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej końcowa tabela. Pierwsze miejsce cieszy ale szkoda, że nie było regularnie typujących. Tabela zapewne wyglądałaby inaczej ;)

Na następny turniej - EURO 2016 - przygotuję się wcześniej i zapewne będzie wielu chętnych do typowania :) Popracuję też nad regulaminem aby było widowiskowo, zacięcie do końca ale sprawiedliwie.

 

Mundial podsumuję krótko - bo była niezła impreza :) Dużo goli, dużo niespodzianek i co najważniejsze poziom był dość wyrównany. Duży plus dla afrykańskiej piłki za progres w dyscyplinie taktycznej. To już nie ten folklor boiskowy co kiedyś. Duży minus dla Azji (oprócz Iranu, który jako jedyny zostawił dobre wrażenie), drużyny Japonii i Korei nie pokazały nic ciekawego... Gigaminus dla Anglii, Włochów i Portugalii. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ;)

 

Dziękuję wszystkim za zabawę :)

 

1. Pablito - 132pkt
2. Adam Tomaszewski - 124pkt
3. Wimmer - 93pkt

 

4. Lukasz83 - 92pkt
5. Solowy - 80pkt
6. Matti_94 - 78pkt
7. Margor55 - 76pkt

 

8. robert_sz - 37pkt

9. TabcigarajR3 - 34pkt
10. m_jq2ak - 21pkt
11. Coorx - 20pkt
12. Quiervu - 19pkt
13. icemen123 - 16pkt
14. Okroj - 9pkt
15. Alinoe - 6pkt
16. Paweł Trybus - 5pkt
16. SEwek22o - 5pkt
18. 21szpak - 2pkt
19. szyszmen - 1pkt
20. ZbyT - 1pkt

21. astrokarol - 1pkt

22. HAMAL - 1pkt

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej końcowa tabela. Pierwsze miejsce cieszy ale szkoda, że nie było regularnie typujących. Tabela zapewne wyglądałaby inaczej ;)

Na następny turniej - EURO 2016 - przygotuję się wcześniej i zapewne będzie wielu chętnych do typowania :) Popracuję też nad regulaminem aby było widowiskowo, zacięcie do końca ale sprawiedliwie.

 

Mundial podsumuję krótko - bo była niezła impreza :) Dużo goli, dużo niespodzianek i co najważniejsze poziom był dość wyrównany. Duży plus dla afrykańskiej piłki za progres w dyscyplinie taktycznej. To już nie ten folklor boiskowy co kiedyś. Duży minus dla Azji (oprócz Iranu, który jako jedyny zostawił dobre wrażenie), drużyny Japonii i Korei nie pokazały nic ciekawego... Gigaminus dla Anglii, Włochów i Portugalii. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ;)

 

Dziękuję wszystkim za zabawę :)

....

 

E, a nagrody? Weź daj jakiś teleskop. Ty budujesz takie fajne, duże newtony. Weź daj po jednym każdemu uczestnikowi. Ilość punktów może być średnicą zwierciadła głównego w centymetrach.

To ja Ci napiszę adres na PW. Dzięki.

 

:lol:

 

 

A tak na poważnie, również dziękuję wszystkich za fajną zabawę, a szczególnie Łukaszowi83, z którym ścigałem się ostatnio o 1 punkcik :)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niemcy przyfarcili w tym finale, raz mi się gra Argentyny podobała i skuteczności im zabrakło oraz Di Maria'i :/. Złotej piłki mundialu nie powinien dostać Messi ale Robben, no ale cóż... Mimo wszystko mundial świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję zwycięzcy i wszystkim na podium, doceniam również trud włożony w poprowadzenie tego małego plebiscytu. Fajna to była zabawa i nawet niezłe miejsce udało się zająć :icon_smile:

Mi zrobiło się na koniec szkoda Argentyny, czegoś im jednak zabrakło a Niemcy zaprezentowali się solidniej moim zdaniem. A ta złota piłka mnie lekko zszokowała.. za co oni ją przyznają? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, nagrodą główną miał być miesięczny pobyt w moim warsztacie jako pomoc Mistrza :) Ale wyszło jak wyszło, sam znowu muszę wszystko robić ;)

 

Na następny turniej coś przygotuję :)

 

P.S. Złotą piłką to te Leśne Dziadki chyba losowali komu dadzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E, a nagrody? Weź daj jakiś teleskop. Ty budujesz takie fajne, duże newtony. Weź daj po jednym każdemu uczestnikowi. Ilość punktów może być średnicą zwierciadła głównego w centymetrach.

To ja Ci napiszę adres na PW. Dzięki.

 

:lol:

 

 

A tak na poważnie, również dziękuję wszystkich za fajną zabawę, a szczególnie Łukaszowi83, z którym ścigałem się ostatnio o 1 punkcik :)

 

Olo, w sobotę tak się zaaferowałem wędzeniem kiełbasy, że zapomniałem obstawić wynik :P ,tak to pewno by było inaczej bo kibicowałem "Pomarańczowym" - zwłaszcza ze względu na Robbena który mnie osobiście bardzo imponował tymi swoimi "ponaddźwiękowymi" rajdami. Wg mnie on bardziej zasłużył na złotą piłkę.

 

Odegram się za dwa lata na ME ;)

 

PS: Przynajmniej jałowcowa wyszła smaczna :szczerbaty:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.