Skocz do zawartości

Powstaje nowy sklep astro


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wnikajac czyj jest sklep (nawet domena jest zastrzezona), duzym bledem jest otwieranie przedsiewziecia zanim zacznie jeszcze dzialac. Juz nabieracie zlych opini, a nawet nikt nie wie, co to jest. Ale to naturalna reakcja, a gigantyczny blad jest po stronie tworcy. Tak sie nie robi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż oferta ( jak znikną 0 ) jest dla mnie atrakcyjna pod względem asortymentu oraz tym , że w jednym miejscu znajduję to co szukam , jednak ..

Dla mnie coś tajemnicza ta firma. Nie widzę nigdzie żadnych konkretnych namiarów, adresów, telefonów, itd.

 

Paweł

też od tego zwsze zaczynam - czyżby się ktoś wstydził :wink: ;

decydując się na pierwsze zakupy trzeba będzie raczej robić to ostrożnie !

 

A tak BTW , to kilka "kwiatków" :

pasek z datą i licznikiem na stronie :

" 15 lipiec 2004 ---- 6989 wywołań od 17 lipiec 2003"

i

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Mam nadzieje , że to jest test bo jeśli nie to tak jak Adam napisał : TAK SIĘ NIE ROBI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już 5 sierpnia i dalej echo :(

będą czymś handlować czy nie :?:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :lol:

 

p.s. to bardzo dobra inicjatywa :salu:

 

[ Add: 05 Sie 2004 0:44 ]

Teraz zmiękłem

"wzorek" należy chronić

 

"Ochrona wzorku

 

UWAGA!!! patrzenie na Słońce przez przyrządy optyczne (między innymi przez teleskopy, lornetki, lunety) bez użycia specjalnych filtrów, okularów ochronnych grozi UTRATĄ WZROKU!!! "

 

http://sklep.astrohobby.pl/information.php?info_id=11

 

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że sklep świeci narazie pustkami :) to sprawia wrażenie całkiem porządnego przedsięwzięcia. Przed chwilą zarejestrowałem się na ich stronie i już dostałem e-maila zwrotnego z opisem ich działalności, ofercie, ew.zniżkach. Mam nadzieje że powstanie "coś" z czego wszyscy będziemy mogli korzystać. Czyżby zagrożenie dla pana Janusza... :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Astrohobby.pl ul. Górnickiego 59, 31-234 Kraków, NIP: PL 9451291949, REGON: 356851890, mBank: 20114020040000330235144540 "

 

Astrokrak w Krakowie, Nowy sklep astro w Krakowie. Co tam jeszcze jest w tym Krakowie. Czemu niczego nie ma w Gdańsku ? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.