Skocz do zawartości

Powstaje nowy sklep astro


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep jest otwarty i nadal nie ma w nim zbyt ciekawej oferty :(

 

Zbyt ciekawej oferty to mało powiedziane. W śród skomplikowanej mapy kategorii produktów doszukałem sie jedynie kilkunastu książek. Coś mi sie wydaje że ten sklep to wielki niewypał i wzbudza tylko wielkie nadzieje wśród braci astro :rr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zbyt ciekawej oferty to mało powiedziane. W śród skomplikowanej mapy kategorii produktów doszukałem sie jedynie kilkunastu książek. Coś mi sie wydaje że ten sklep to wielki niewypał i wzbudza tylko wielkie nadzieje wśród braci astro

 

Dajmy im nabrać przysłowiowego wiatru w żagle. Tak na moje oko cały ten astroryneczek nie jest na tyle "potęznym" biznesem, aby można było zainwestować naprawde olbrzymie pieniądze, nakupić towaru i wszystko odpalić tak, aby wszystkim się podobało. Nie zwróci się. Dlatego wszyscy robią to powoli i ostrożnie - no może poza starymi wyjadaczami, którzy moga sobie pozwolić na wiekszą ekstrawagancję finansową :) I stąd te problemy. Dlatego ja mimo wszystko trzymam kciuki za sklepik :) I dla jasności - z omawianym sklepikiem mam tyle wspólnego co nic.

 

Pozdrawiam forumowiczów

 

gustek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Faktycznie może jestem troche zbyt wymagający. Byłbym jednak bardziej przekonany o "przyszłym istnieniu" tego sklepu gdyby mieli choć ciut więcej towarów. Bo marża ze sprzedazy obecnych tam książek na pewno nie jest zbyt wielka i trudno będzie zarobić jedynie na sprzedazy kilkunsatu książek na wszystko co jest napisane w tych kategoriach (teleskopy i wiele innych rzeczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mimo iż wątek stary- pozwolę sobie przywrócić go do zycia. Otóż ostatnio troche pokupywalem w tym sklepie i musze przyznać że jest to naprawdę godny polecenia sklep internetowy. Ceny nie powodują bólu głowy, sprawny kontakt mailowy. Za parodniowe spóźnienie z wysyłką z podowu braku towaru w magazynie dostalem znizkę co bardzo mnie zdziwilo bo spóźnienie bylo naprawde niewielkie.

 

Podsumowując. Polecam http://sklep.astrohobby.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 17 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.