Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko jasne. Astromarket działa w porządku, a wina leży po stronie głupich pytających :szczerbaty:

 

Nie musiałeś, wiesz?

 

P.S: Nie wiem, co myślisz, może że to tylko lekka uszczypliwość. Niestety podważasz moją ciężką pracę i godzisz w moje uczucia osobiste.

:szczerbaty: (jak dodam tą emotkę, to będzie okej, wiem. Ta emotka łagodzi wszystko, czyż nie? Że niby ukrywa igiełkę prosto w nerw :szczerbaty: )

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pytanie jakie pojawiło się od osoby o imieniu Łukasz i nazwisku na "K" to zapytanie w sprawie pola widzenia i czy obejmie całe Słońce.

#140 "pole widzenia teleskopu"

 

Nie dostaliśmy zapytania odnośnie pierścienia kontrującego. Niestety chyba jakiś problem techniczny.

 

pozdrawiam

 

Nie otrzymałeś, ponieważ wykorzystałem formularz, który umieszczony jest po linkiem "Kontakt" :) Jeśli chodzi o centrum pomocy, to wykorzystałem funkcje jaką znalazłem przeglądając konkretny produkt i miałem związane z tym produktem konkretne pytanie. W sprawie pierścienia kontrującego, którego nie ma w asortymencie sklepu nie mogłem skorzystać z funkcji „Zapytaj o ten produkt”. Chyba że jest jakiś sposób o którym nie wiem :)

Edytowane przez Lukasz_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otrzymałeś, ponieważ wykorzystałem formularz, który umieszczony jest po linkiem "Kontakt" :) Jeśli chodzi o centrum pomocy, to wykorzystałem funkcje jaką znalazłem przeglądając konkretny produkt i miałem związane z tym produktem konkretne pytanie. W sprawie pierścienia kontrującego, którego nie ma w asortymencie sklepu nie mogłem skorzystać z funkcji „Zapytaj o ten produkt”. Chyba że jest jakiś sposób o którym nie wiem :)

 

Rozumiem :) Nie doczytałem, przepraszam.

A jakby ktoś chciał mnie osobiście pomęczyć, to biorę na klatę wszystkie trudne pytania i sprawy, ale nie sprawy osobiste rzecz jasna ;) Można mnie męczyć pod adresem: olek(at)astromarket.pl. Jak masz ochotę to wyślij mi nawet PW dzisiaj w sprawie tych rzeczy "nierozwiązanych". Rozwiążemy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Oooo, znalazłem w miarę nadający się temat :scratchhead: . Coś nie teges, chyba że sprzedajecie specyfiki usztywniające tuby bez wręg :laughbounce2:

 

No właśnie, ja też to zauważyłem, ale jak się wejdzie na stronę to wygląda normalnie i niczego szczególnego nie widać (patrz załącznik)

 

Pozdrawiam

Marcin

 

PS. Coś załącznik nie działa więc umieściłem zdjęcie w zewnętrznym źródle

 

screen-astromarket.png

post-17973-0-37069900-1362300674_thumb.png

Edytowane przez Marcin_K12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wirus działa tak, że modyfikuje treść strony, kiedy ogląda ją google albo inny robot.

 

@Adam: Kiedyś taki numer się zdarzał, bo total commander miał dziurę, pozwalającą na kradzież hasła do ftp.W plikach na serwerze dopisywał się iframe. Trzeba było zmienić hasło do ftp, reuploadować pliki, a potem nakazać googlowi ponowne przeczesanie strony. Po 24 godzinach było ok. Choć, pewnie tak duży serwis samemu się zaaktualizuje w google bardzo szybko.

 

Działać trzeba szybko, bo jak google zakataloguje stronę jako potencjalnie niebezpieczną, to kaplica. Chrome będzie wszystkich ostrzegał.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

mam do was pytanie, jak to jest z kontaktem do astromarket?

Nie odpisują na maila, ich help.astromarket.pl leży, a telefon nie działa.

W zeszłą środę moja kochana dziewczyna zamówiła dla mnie dobsona 6"

na prezent urodzinowy. Od tej pory ani widu ani słychu ze strony sklepu.

 

możecie mnie oświecić, dlaczego kontakt z (wydaje się dość szanowanym) sklepem jest jak seans spirytystyczny?

 

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie widzę Waszych emaili a raczej odpowiadam na wszystkie. Podeślijcie jeszcze raz na sklep at astromarket.pl.

Kontakt przez ticket-y tez działa bo przed chwilą sprawdziłem.

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Dzięki,

zaraz odpiszę i mam nadzieję, że email nie zniknie. Przez tickety masz pewnie na myśli zendesk, niestety pod adresem help.astromarket.pl mam pusta stronę. Próbowałem też przez formularz kontaktowy .. i nic .. pozostaje tylko pytanie dlaczego wasz telefon nie odpowiada.

 

Tak czy siak .. dziekujęmy za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie pamiętam czy to było Boze Ciało, ale temat był o APO65 (min. chodziło o devotail do APO65). W sumie to napisalem do Pana pytania ale nie otrzymałem na nie odpowiedzi. Stąd ten post

Edytowane przez MarysM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawału dostanę. Ostatnio dopadają nas wszystkie plagi egipskie. Administrator walczy nad przywróceniem serwera (jakiś exploit/trojan dokonał destrukcji). Przepraszam za utrudnienia. Za kilka godzin wszystko powinno wrócić do normy, a na jutro mam już ustawiony poważny audyt serwerów więc mam nadzieję, że wkrótce wygrzebiemy się z tych powracających problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na swoje konto w Astromarkecie - Support - Zobacz wszystkie pytania i...

Not Found

The requested URL /access/remote/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Zadałem chyba ze dwa tygodnie temu pytanie (follow up tuningu NEQ-6) o wybranie luzów w osi Dec i do dzisiaj nie mam odpowiedzi.

 

Pozdrawiam Solarnie (czyli ciepło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zrezygnowałem z zamówienia, które złożyłem miesiąc temu, na okular TS WA Erfl 12 mm i ściereczkę z mikrofazy. Najpierw wszystko było OK, później okazało się że nie ma mikrofazy i realizacja została wstrzymana. Fajnie, ale dlaczego bez powiadomienia? Dlaczego to ja mam dopytywać się, czekać bez sensu? 11.06 odpisałem, że chcę teraz w takim razie tylko okular, który chciałem wykorzystać gdy nie było jeszcze tak dużego Księżyca, a ściereczka miała być dosłana z następnym zamówieniem. Moje PM zostało skwitowane "OK".

Otóż następnego zamówienia nie będzie, bo do dzisiaj jakoś nie doczekałem się okularu. Pierwsze zamówienie miało być próbne, żeby wysondować jaka jest obsługa. Właśnie się przekonałem jaka...

Pomijam moją prośbę o pomoc w zmianie hasła na moim poprzednim koncie, do którego dane utraciłem.

Edytowane przez marek_senk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adam,

 

Login się powiódł po resecie hasła - które ustawiłem na to, które było wcześniej.

 

Bad news: cała historia zapytań zginęła, poza jednym.

 

Szczerze: nie widzę logicznej odpowiedzi na ten problem, poza jedną: zwolnij swoich dotychczasowych adminów/techników IT.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Admiral_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.