Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pisać jak jest.... A dobrze nie jest... Na stronach brakuje opisów. Kontakt słaby. Moje ostatnie dwa zamówienia w astromarkecie przebiegały zaiste milcząco... Deklarowany czas dostawy 4-7 dni oczywiście nijak się miał do rzeczywistości. Zazwyczaj po upływie 3-4 tygodni milczenia prosiłem o zwrot pieniędzy... Hhehe czasem było to nawet komiczne wszak sklep z zasady powinien jednak dokładać pewnych starań by sprzedawać.... Bardzo miło za to pamiętam okres Astromarketu z wimmerem w zespole.. Padła wtedy duża lorneta....... Także edka miałem przyjemność odebrać osobiście.... tamte transakcje przebiegały bardzo sprawnie.... Sklep jednym słowem działał... Pan Adam powinien się określić :prowadzi ten sklep czy nie.... Jakość obsługi takiej Delty czy nawet mniej obleganych Astrozakupów a także i kilku innych graczy rynku stoi obecnie na wyższym znacznie poziomie i wynika jednak z wyraźnie większego zaangażowania w moim odczuciu.

Edytowane przez krzychb
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić Astromarketu ale osobiście nigdy nie miałem kłopotu z zakupami w tym sklepie. Też kilka razy musiałem dzwonić czy wysyłać maila i czekałem, jednak zawsze wszystko było załatwione jak należy. Może, jestem tak wyrozumiały, gdyż nie żyję w pośpiechu i nigdzie mi się nie spieszy ;).

Wojtek tu nie chodzi o pośpiech, kolega czekał 2 miesiące na głupie grzałki do teleskopu a i tak ich nie dostał.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. To rzeczywiście, może coś się pozmieniało przez te kilka miesięcy. Ostatnio większe zakupy w Astromarkecie robiłem ponad 4 miesiące temu i wszystko było ok. Może jednak przydałaby się oficjalna informacja sprzedających jak to wygląda teraz w Astromarkecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto poczekać z sądami, bo kolega nie podał żadnych szczegółów transakcji - kiedy zamówił, jak się próbował skontaktować itd. Ale z postu wynika, że jest nieco zrezygnowany...przykra sprawa, kiepska reklama i jakiś chichot historii...bo ileż to razy krytykowano np astrokraka za obsługę...Jeśli to prawda, że teraz ten sklep działa jak...no dobra :) ...astroexpo, to wstyd.

Choć osobiście mam dobre doświadczenie sprzed ok. roku z Astromarketem. Reklamacja, która być może bylaby przez producenta nieuznana, została uznana przez sklep! i tam mi naprawiono kupioną rzecz...To była pełna profeska.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje możliwość nie załatwienia jakiejś sprawy przez Astromarket. Nie mamy też aktualnie bardziej przeterminowanych zamówień, niż kilka dni (4-7). Jeżeli kanały komunikacji zawodzą, piszcie proszę na adres Jazza (jacek@astromarket.pl). Mamy świadomość, że organizacja w aktualnym czasie nie jest taka, jak być powinna. W najbliższym czasie zdecydujemy, w jaką stronę ta marką powinna zmierzać.

 

Póki co przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo. 22 pisałem prośbę o zmianę nicka, a do dzisiaj nie odczytane.

 

Hm, utrudniony kontakt, ale jest (w moim przypadku) .. ale tak samo było w Astrokraku .. a obu przypadkach widać, że właściciele jak maja czas to odpowiadają i pracują .. a jak nie to nie .. a i tak wszystkiego nie obskoczą sami ;)

 

Szkoda, że nie mają sekretarki albo handlowca, dla którego kontakt z klientem to będzie praca na etat (i od którego wymaga się więcej niz od siebie ;) ) a sami wtedy mieliby więcej czasu na pojedyncze sprawy, które wymagają fachowości

 

Tak jest w Delta Optical - najpierw rozmawiasz z handlowcem, a jak mu się wiedza poza cennikowa skończy to kieruje do 'astronoma' .. ale kontakt jest natychmiastowy ...

Edytowane przez Hermilion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety nic sie nie zmienia w sklepie jezeli chodzi o kontakt.

Brak kontaktu telefonicznego i caly czas zglasza sie sekretarka.

Wyglada, ze firma ma klopoty bo ciezko to nazwac normalna dzialalnoscia i obsluga klienta.

Jestem przed zakupem sprzetu, na ktory przeznaczam 25-30 tys.zl i ciezko mi bedzie sie przekonac, ze mam go kupic w firmie, z ktora nie ma kontaktu.

Nie zaryzykuje zakupu za takie pieniadze w takim sklepie.

 

Szkoda :(

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic sie nie zmienia w sklepie jezeli chodzi o kontakt.

Brak kontaktu telefonicznego i caly czas zglasza sie sekretarka.

Wyglada, ze firma ma klopoty bo ciezko to nazwac normalna dzialalnoscia i obsluga klienta.

Jestem przed zakupem sprzetu, na ktory przeznaczam 25-30 tys.zl i ciezko mi bedzie sie przekonac, ze mam go kupic w firmie, z ktora nie ma kontaktu.

Nie zaryzykuje zakupu za takie pieniadze w takim sklepie.

 

Szkoda :(

 

Krzynio65, i w najbliższym czasie nic się nie zmieni jeśli chodzi o kontakt telefoniczny. Jeśli napiszesz maila, lub skorzystasz z systemu ticket-ów, na pewno się odezwiemy (tak jak u kolegi mekmek).

 

Pozdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bamus,

 

takie, że na chwilę obecną przeszliśmy na komunikację poprzez mail i system ticket-owy. Jeśli zachodzi taka potrzeba lub klient ma bardziej złożony problem i wymaga to konsultacji tefonicznej, to oczywiście dzwonimy i rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bamus,

 

takie, że na chwilę obecną przeszliśmy na komunikację poprzez mail i system ticket-owy. Jeśli zachodzi taka potrzeba lub klient ma bardziej złożony problem i wymaga to konsultacji tefonicznej, to oczywiście dzwonimy i rozmawiamy.

Tak sie sklada, ze mieszkam w Szkocji w Edynburgu i dzwonie do was a tu nic :(

Niestety to wyjasnienie mi nie wystarcza bo przy takich zakupach cenie sobie bardziej kontakt bezposredni (telefoniczny) gdyz mam wiele pytan dotyczacych zakupu, ktory planuje.

Watpie czy bedziecie tak chetnie oddzwaniac do mnie do Szkocji !!!

W dzisiejszych czasach ludzie sobie cenia fachowa obsluge w internecie i kontakt bezposredni ze sklepem internetowym.

W sklepach widmo gdzie z nikim nie mozna porozmawiac o zakupach nie chca kupowac.

Takim postepowaniem dzialacie na wlasna szkode - niestety.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że wtrącę kilka zdań.

Jakiś czas temu byłem poważnie zainteresowany kupnem kilku rzeczy w Astromarkecie, praktycznie byłem zdecydowany. Pozostała tylko kwestia potwierdzenia dostępności i terminu realizacji. Niestety całkowity brak odzewu na maile spowodował wybór innego sklepu a mianowicie Astroshop, z którego na odpowiedź czekałem aż 30 minut... Jeśli kontakt z AM działa (maile dochodzą) to mam wrażenie że skoro nie jestem zainteresowany poważnym zamówieniem typu montaż ASA itp to sklep nie będzie sobie zawracał mną głowy. Sorry ale niestety takie odnoszę wrażenie. Mam nadzieję że jestem w błędzie czyli problem tkwi z sprawach technicznych tylko jak długo to już trwa...

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powtórzę jeszcze raz. Kontakt ze sklepem na chwilę obecną jest poprzez maila i system ticket-ów. Odpiszemy na każde zapytanie a jak będzie potrzeba lub będziecie tego wymagali chętnie oddzwonimy i porozmawiamy (nawet do Szkocji).

Rozumiem i szanuje, że nie dla wszystkich może to być satysfakcjonujące ale na chwilę obecną takie mamy możliwości.

 

P.S. Oczywiście ze strony usuniemy numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,

zniknelo mnie 'na chwile' ale zgodnie z obietnica informuje:

 

zakupy OK - byl maly problem na hurtowni (ewentualny wzrost ceny Panowie wzieli na klate - szacun), ale wszystko wyjasnione, zalatwione, towar OK - generalnie w porzadku.

Niestety przyzwyczailismy sie (jako klienci) do stalego kontaktu ze sklepami, a tu raczej ten luksus nie wystepuje ;)

 

Podsumowujac - merytorycznie OK, ale jak ktos lubi zadzwonic do sklepu, to herbatka z meliski moze byc za malo ;)

 

pzdrv

paegassus

 

 

Panowie,
oddajac sprawiedliwosc - sklep skontaktowal sie ze mna.
Na chwile obecna oprocz 'utrudnionego kontaktu' nie mam zastrzezen.
Mam nadzieje, ze niebawem transakcja zakonczy sie obustronnym sukcesem - o czym oczywiscie nie omieszkam poinformowac Forum.

pzdrv
paegassus

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Czy jest jakiś kontakt z Astromarketem? Wysłałem kilka maili z zapytaniem do sklepu,chodzi o złożoną reklamację próbowałem nawet do Pana Adama J,Jacka Z,Jazz na PW. Telefon w sklepie też nie odpowiada. odzewu brak... Działań również

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to spowodowane sezonem urlopowym

"Uwaga. Z powodu sezonu urlopowego wszystkie aktualne zamówienia złożone do 2 sierpnia realizowane bedą po tym terminie. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy udanych wakacji. Zespół Astromarket.pl."

taka informacja wyświetla się na stronie astromarketu

 

Edytowane przez diabel4you
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.