Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam diabel4you

dzięki za info, choć szczerze nigdzie nie widzę info jakbyś mógł podlinkować

Pozdarwiam

Zorg7

reklamacja złożona 09.06.14

troche czasu już mineło

Pozdrawiam

 

Jest czerwony napis na górze na głównej :) Skoro składałeś reklamację ponad miesiąc temu, to na pewno było to przed "sezonem urlopowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzynio65, i w najbliższym czasie nic się nie zmieni jeśli chodzi o kontakt telefoniczny. Jeśli napiszesz maila, lub skorzystasz z systemu ticket-ów, na pewno się odezwiemy (tak jak u kolegi mekmek).

 

Pozdr

Jazz

 

Około trzech tygodni temu próbowałem się skontaktować ze sklepem w sprawie kupionego u nich refraktora APO za pośrednictwem formularza na stronie www. Do dzisiaj zero odpowiedzi.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Awarie się zdarzają. Tym razem chyba poważna. Przyczyny mogą być różne np. problem z dyskiem lub systemem plików, modyfikacja plików przez osoby trzecie (np. na skutek pozyskania hasła z zainfekowanego klienta ftp itp.). Sprawdźcie czy w tym pliku Autoload.php nie ma dopisanego kodu typu:

 

eval(base64_decode("....bmlnbWEiKSBvcidHJ itp:...);

 

Plik o którym mowa w komunikacie chyba pochodzi z systemu dodatków do Magento. Nadal szukacie admina?

 

http://astropolis.pl/topic/40915-administrator-poszukiwany/

Edytowane przez amber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dochodzę do wniosku, ze Astromarket to jakieś widmo, zero kontaku, ślady starannie zatarte........... :mad3:

 

Wskazany na stronie numer telefoniczny jest niedostępny, informacja telefoniczna nie posiada żadnego numeru pod wskazanym adresem (nawet tego podanego na stronie), na formularz kontaktowy zero odpowiedzi, szybka pomoc na stronie nie działa. :buahaha:

 

Coś może pominąłem ?

 

 

Co ciekawe działa możliwość zakupu z płatnością przelewem :thmbup:...............tylko co z towarem ???

 

Gdyby przez przypadek przeczytał to ktoś z Astromarketu to proszę o telefon: 502 138 558.

 

Pozdrawiam

Jerzy

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na górze strony forum było odwołanie do Astromarketu (Przycisk "Sklep" na głównym szarym panelu) a teraz to odwołanie znikło czyli właściciel forum nie chce aby ktoś z forum wszedł do tego sklepu a jak dobrze kojarzę to właścicielem Astromarketu i Forum są te same osoby. Mówiąc krótko właściciel Forum czyli właściciel sklepu nie chce aby ktoś o sklepie wiedział. Biznesowo podejście bardzo oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Piotrze, tak się składa, że przycisk ten znikł dawno bo budził (zarówno sam przycisk jak i dział Astromarket) wiele kontrowersji. Usłyszałem różne zdania na ten temat: że jest to kupczenie na forum, komercha, itp, - więc został usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pana wczorajszego emaila odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe - nie później niż jutro.

 

Pozdrawiam

Jazz

 

Z obiecanego "jutra" zrobiło się nam wczoraj........ :helo: .

 

Wystarczyło poprzestać na stwierdzeniu :"Na Pana wczorajszego emaila odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe", nawet za rok byłoby dobrze ........... :dupka: .

 

A jeszcze lepiej po prostu aktualizować na bieżąco stronę sklepu i przwrócić/ zorganizować normalny żywy kontakt ze sklepem :kom: .

(o ile on istnieje... :icon_question: , czego nie mogę stwierdzić wprost bo nie jestem z właściwych okolic.... :scratchhead: )

 

Pozdrawiam

krater

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź mailem, że nie ma takiego wyciągu jak chciałem i nie będzie, dziękuję!. Na stronie jest napisane, że do tygodnia jest do ściągnięcia. Fajnie, że dostałem odpowiedź bo przynajmniej teraz wiem, że mogę gdzie indziej szukać i zamawiać(na przykład na zachodzie) i nie przyjdzie mi nagle kurier z czymś o czym już zapomniałem. Klikałem na stronie w różne przyciski kontaktowe i nic. Doradcy techniczni się nie odzywają. Dzwoniłem 10 razy ale w telefonie nie ma sygnału, że cokolwiek wybiera, taka głucha cisza... Nie znam się na telefonach ale coś mi z tym nie gra. Złożyłem w astromarkecie zamówienie bo nikt już nie ma takiego wyciągu a tam był, no ale też już nie ma :santa: .

pozdrawiam astromarket

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.