Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli sprzedawca zaczyna od argumentu, że jak się nie podoba, to możesz kupić dzieś indziej, to ja bym zamówił gdzieś indziej. Nie toleruje się "bazarowego" stylu handlu, choć na moim bazarku wszyscy handlarze wręcz włażą w d... żeby sprzedać, ale żaden nigdy mi tak nie powiedział - czasy się zmieniają ale niektórzy stoją w miejscu, tylko środowisko handlu zmieniają.

To nie sklep internetowy tylko handel przez internet, dodatkowa działalność kogoś, kto nie ma podstaw sprzedaży i marketingu.

Gdyby gość napisał, ze chwilowo nie może zrealizować zamówienia, przeprasza i da znać gdy taka możliwość nastąpi, to by było właściwe i uczciwe zachowanie z jego strony.

Pozdro!

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak miało być ładnie. Inni zapieprzają w pocie czoła, by na schabowego na święta wystarczyło a tu miał być luzik, kontakty światowe, białe rękawiczki i bogata klientela. Geniusz jednego z szefów okazał sie zbyt płytki? Sorry za uszczypliwość ale jak ktoś do ciężkiej pracy nie nawykły to takie i efekty. Samo nie chciało z nieba spaść.

Jakoś nie mogę tego schabowego zapomnieć. I to na święta. Szacunek diabli wzięli.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że kontakt mailowy jest, kilka godzin po złożeniu zamówienia także z tym raczej ok. Niestety na zamówiony towar musiałbym długo czekać, dlatego zrezygnowałem. Ogólnie z tym czego szukam akurat tak się ma sprawa, że nigdzie tego nie ma mimo że wisi w ofertach sklepów, więc to bardziej wina rynku niż sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal cisza

Próbowałem się skontaktować przez forumy, na adres sklepu i na adres jazza

Minęło 20 dni i nic od zakupu (zapłacone z góry :fool: )

Jak do poniedziałku nic się nie zmieni to chyba będzie trzeba pomyśleć o jakiś krokach prawnych.

 

Pachnie mi tu typowym oszustwem, żeby nie powiedzieć ostrzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem na urlopie i to nie ja teraz prowadzę sklep to pozwolę sobie zabrać głos.

1. Wczoraj dostałem PW od Ciebie i wczoraj Ci odpowiedziałem również na PW - sprawdzałeś?

2. Zamówienie złożyłeś 24.06 a 30.06 poprosiłeś o jego zmianę - co oznacza że z pierwszym filtrem zostaliśmy na magazynie ale miałeś prawo.

3. 30.06 poprosiłeś o zmianę zamówienia a 2.07 założyłeś ten wątek pisząc że 7 dni czekasz na zamówienie.

4. Zamówienie zmieniłeś na towar z 7 dniowym terminem realizacji.

5. Wczoraj czyli 09.07 dostałem od Ciebie PW z prośbą o anulowanie zamówienia. Masz prawo i dostałeś info że jestem na urlopie ale skontaktuje się z osobami które prowadzą sklep i dostaniesz zwrot wpłaconej kwoty.

 

To tyle w temacie. Przeczytaj PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko.

Ja jak składam zamówienie na tzw towar na zamówienie to czekam mimo poślizgu.

Zamówiłem to jest mój. Nie narażam nikogo na koszty.

Bicie piany, zmiana zamówienia po czym rezygnacja to jest, mówiąc lekkim językiem, trochę nie fair.

Nie wspomnę o lekkim mijaniu się z prawdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie jest fair. Ale też są "osoby, które prowadzą sklep" podczas nieobecności Jazza. Od nich też nie ma odpowiedzi? W końcu ile osób zajmuje się tym sklepem. Skoro jest ich kilka to nie ma czasu, żeby odpowiedzieć na maila? Niestety ja mam złe doświadczenia ze sklepami, które nie odpowiadają na maila i nie chodzi tu akurat o Was ale Czechów. Po fakcie, nie dość, że nie odpowiadają na maile, to na koniec jeszcze próbowali ze mnie zrobić oszusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Szyszkownik Ty wyszedłeś na oszusta. Widać Twoje czasy oczekiwania trzeba dzielić przez 2...

Inna sprawa, że gdyby dostał maila z informacją czy sklep zmieni mu to zamówienie czy nie (bo zmieniać chyba nie musi) to by tu tych bzdur nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie jest fair. Ale też są "osoby, które prowadzą sklep" podczas nieobecności Jazza. Od nich też nie ma odpowiedzi? W końcu ile osób zajmuje się tym sklepem. Skoro jest ich kilka to nie ma czasu, żeby odpowiedzieć na maila?

 

Dawno, dawno temu, podobno w czasach bardzo dobrej obsługi klienta w tym sklepie miałem doświadczenie z zakupem którego nie polecam nikomu. Zakup via strona + przelew = 15 minut. Odbiór, umawianie, szukanie zamówionego towaru tylko na moje ponaglenia. Reszta totalna amatorka. Procent od kwoty zamówienia inkasuje się łatwo jednak obsługa klienta nie istnieje tu od dawna. Klient ma się dopominać komunikacji? Przez FORUM ? :sterb003: Cytując "To tyle w temacie". Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Szyszkownik Ty wyszedłeś na oszusta. Widać Twoje czasy oczekiwania trzeba dzielić przez 2...

Inna sprawa, że gdyby dostał maila z informacją czy sklep zmieni mu to zamówienie czy nie (bo zmieniać chyba nie musi) to by tu tych bzdur nie pisał.

 

Drogi kolego

z tym oszystem to bym bardzo ostrożnie.

Nie bardzo widzę w czym oszukalem sklep.

20 dni na pierwszę wiadomość ze sklepu to chyba trochę dużu.

Tym bardziej że to ja im z góry zapłaciłem pieniądze za towar.

Gdyby spełnili swoje obitenice że czas dostawy 2-3 dni + 1 dzień kurier nie było by sprawy.

Na prośbę (tylko prośbę) też nie dostałem żdnej odpowiedzi.

Jak narazie (jak to piszę może jest to nie aktualne) to ja nie mam pieniędzy i towaru.

Niestety nie mogę nabieżąco pisać mam ograniczony dostę do netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem na urlopie i to nie ja teraz prowadzę sklep to pozwolę sobie zabrać głos.

1. Wczoraj dostałem PW od Ciebie i wczoraj Ci odpowiedziałem również na PW - sprawdzałeś?

2. Zamówienie złożyłeś 24.06 a 30.06 poprosiłeś o jego zmianę - co oznacza że z pierwszym filtrem zostaliśmy na magazynie ale miałeś prawo.

3. 30.06 poprosiłeś o zmianę zamówienia a 2.07 założyłeś ten wątek pisząc że 7 dni czekasz na zamówienie.

4. Zamówienie zmieniłeś na towar z 7 dniowym terminem realizacji.

5. Wczoraj czyli 09.07 dostałem od Ciebie PW z prośbą o anulowanie zamówienia. Masz prawo i dostałeś info że jestem na urlopie ale skontaktuje się z osobami które prowadzą sklep i dostaniesz zwrot wpłaconej kwoty.

 

To tyle w temacie. Przeczytaj PW.

Dzięki za kotakt.

Wszystko co kolega pisze jest prawdą ale widzianą z jednej strony

Przy pierwszym zamówieniu czas oczekiwania był 2-3 dni

Rozumiem że 100% przyrostu czasu realizacji nie ma dla Was żadnego znaczenia.

Wystarczył jeden e-mail z info że jest problem z realizacją nie było by sprawy poczekałbym.

Fakt w między czasie dostałem od znajomego filtr który u Was zamówiłem stąd prośba o zmianę.

Na prośbę zmianyn w zamówiniu i TYLKO PROŚBĘ do wczoraj też nie dostałem żadnej informacji.

Fakt od 30 czerwca (zmiana zamówienia) do wczoraj 10 lipca minneło 10 dni.

Sam podajesz, że czas realizacji nowego zamówienia to 7 dni, czyli już mamy 3 dni opżnienia.

 

Nadal uważam, szwankuje komunikacja sklep - klient i w tyn jest problem.

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie od czasu do czasu te historie polskich sklepow i chyba tylko o DO nie czytalem nic zlego, czyli mozna.. a to smiechy z astrokraka, wczesniej teleskopy.pl [bo nizsze ceny mieli/maja?] wojenki astropolis/astrokrak, moze jeszcze potrzeba tu czasu, by zapachnialo profesjonalizmem.

 

Tu w Anglii zrobilem +/- 35 zakupow i chyba musze miec ogromne szczescie, ze nigdy nie mialem problemu...

 

kontakt z klientem? telefon odpowiada, potwierdzenie transakcji natychmiast, odpowiedz na maila hm najdluzej czekalem moze 4 godziny.

 

Kilka razy mialem sytuacje, ze opis produktu byl bledny, produkt zawsze moglem oddac, bez problemu. Nawet jesli po prostu cos kupilem i zapytalem "cholerka, nie pasuje to pod moj zestaw, moglbym zwrocic?" Sklep moze mnie olac, ma prawo [chyba?], ale nie tu. Sklep bierze z powrotem nie ma problemu, bo wie, ze to nie bedzie moj ostatni tu zakup. Doslownie w kazdej sprawie mozna sie dogadac, czy to z winy sklepu, czy z mojego roztargnienia/bledu.

 

Np taki FLO [first light optics] dzis zamawiam, nastepny dzien 8.30 kurier z fedexu pod domem [lub pod praca], z kolei jezeli kupuje towar na zamowienie [blizej nieokreslony czas dostawy] wtedy jestem informowany co jakis czas kiedy jest spodziewany. W kazdej chwili tez moge zazyczyc sobie zwrotu pieniedzy, jesli zmienie zdanie.

 

Na anglojezycznych forach tez nic nie czytam o problemach, wrecz odwrotnie!

 

Jak to ktos tu napisal, prowadzenie sklepu to nie BAZAR.. kiedys sie to zmieni z pewnoscia.. no bo wkoncu MUSI ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w Anglii zrobilem +/- 35 zakupow i chyba musze miec ogromne szczescie, ze nigdy nie mialem problemu...

 

Pierwszy mój zakup w Anglii (filtr OIII) zginął gdzieś w dostawie ale FLO bez żadnego drążenia tematu wysłało mi kolejny.

To prawda, kultura sprzedaży na wyspach jest całkiem inna niż w Polsce ale dotyczy to wszystkich "branż" począwszy od ekspedientki w Tesco. Kompletnie inne podejście do klienta. Wiadomo, że to bardzo ogólne stwierdzenie ale takie wrażenie odnosi każdy tutaj.

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy ktoś wie, czy sklep jest nadal otwarty w ogóle? Na email nie ma odpowiedzi...
Jestem zainteresowany zakupem "Refraktora achromatycznego TS Individual 152/900 OTA" który astromarket reklamuje za 3.625,00zł, znacznie taniej niż mogę znaleźć w innych sklepach... jednak chyba sie nie da za taka cene kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.