Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

Do Marka_senk, mnóstwo rzeczy kupowałem w Astromarkecie i jeszcze wiele zakupów przede mną i nigdy nie miałem takich kłopotów jak opisywałeś. Też kilka razy zmieniałem swoje zamówienia i kilka razy anulowałem. Zawsze wszystko przebiegało sprawnie. Może to tylko ja mam takie szczęście ;). W żadnym wypadku nie usprawiedliwiam Astromarketu - niech broni się sam :P. Napisałem to wyłącznie dlatego, że są również zadowoleni klienci ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ktoś wie co jest grane w AM? Zlozylem zamowienie 2 tygodnie temu na adapter M48-eos. Wedlug opisu na stronie towar mialbyc w ciagu kilku dni bo byl w magazynie. Odbior mial byc osobisty ale ani telefonu nikt nie odbiera, ani na maile nie dostaję odpowiedzi. Jeżeli czyta to ktoś z Astromarketu to prośba uprzejma o kontakt bo troche krótko sie z czasem robi do świąt a chciałbym z zamówionego artykułu skorzystać. Prosba o kontakt na numer podany w zamowieniu czyli 600-204-110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie róbmy sobie jaj...Z calym szacunkiem dla Pana Adama ale wrzucanie posta na forum, bez informacji oficjalnej na stronie na której robi sie zakupy to jest olewanie klienta. Przykro mi ze w taki sposob piszę ale tak wlasnie sie czuję olany. ROzumiem, że jest gorący okres przedświąteczny, rozumiem kłopoty techniczne po stronie serwera ale telefon nie dziala od kilku miesiecy, na maile ze strony internetowej tez ani razu NIKT mi nie odpisał.

Mimo wszystko czekam na odzew od Pana Adama Jesiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam podobny problem.

03.01.2014r. w sklepie astromarket.pl zakupiłem i zapłaciłem 895zł za lornetkę TS 20*80 dostępną wg. opisu na stronie sklepu "od ręki".Potwierdzenie zakupu z nr konta bankowego do wpłaty przyszło na maila natychmiast po zakupie i na tym kontakt ze sklepem się urwał -nikt nie odpowiada na maile ,automat odbiera i rozłącza połączenia telefoniczne,lornetki oczywiście nie dostarczono .Czekam jeszcze dwa dni do 14.01.14 r. a potem spróbuję nawiązać kontakt z właścicielem sklepu przez PIH i prokuraturę.

Edytowane przez aasdasd
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja także mam ten sam problem. 3 stycznia 2014 złożyłem zamówienie na kątówkę 90* w sklepie Astromarket, na które otrzymałem potwierdzenie złożenia zamówienia. Oczekiwałem jeszcze na potwierdzenie dostępności towaru, aby dokonać wpłaty, lecz takiego się nie doczekałem. Przez tydzień próbowałem nawiązać kontakt telefoniczny ze sklepem, lecz numer podany na stronie sklepu cały czas był nieaktywny. W końcu 10 stycznia wysłałem maila z zapytaniem o dostępność towaru. Odpowiedź otrzymałem dopiero 12 stycznia z informacją, że mogą przesyłkę wysłać we wtorek, czyli 14 stycznia. 13 stycznia dokonałem przelewu na konto sklepu i czekam teraz na przesyłkę. A dzisiaj jest 21 stycznia i nie mam żadnej informacji o przesyłce, ani odpowiedzi na maila.

Często robię zakupy w różnych sklepach internetowych, lecz z takim podejściem do klienta spotykam się po raz pierwszy. Po raz pierwszy, a zarazem ostatni robię zakupy w tym sklepie i nigdy nikomu go nie polecę. Masz rację aasdasd, trzeba poinformować o tym odpowiednie organy.

 

Pozdrawiam

Mario62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, że nikt z Astromarketu nic nie napisał w tym wątku...

 

coś się chyba musi dziać niedobrego. Telefon głuchy, zero info na stronie, Facebookowa strona nie uaktualniana od połowy 2013, szkoda tylko, ze klient nie został poinformowany. Sorry panowie, ale tak biznesu się chyba nie robi. Dajcie znać o co chodzi.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mamy problemy z terminową realizacją ostatnich zleceń, ale informuję, że jesteśmy przed zasadniczą zmianą strukturalną (i strategiczną), która w najbliższym czasie definitywnie rozwiąże te problemy. Przepraszam za utrudniony kontakt i informuję, że wszystkie sprawy na bieżąco są realizowane. Bez obaw. Przez telefon niestety, póki co, nie dodzwonicie się do nas, zaś na maile Jacek odpowiada w miarę możliwości sukcesywnie.

 

Wybaczcie. Trochę zmieniła nam się rzeczywistość życiowa i musimy przystosować się do nowych realiów, a to czasami chwile zajmuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witajcie,

 

czy ktos wie moze jak sie aktualnie skontaktowac ze sklepem Astromarket?

Trafiwszy na to forum juz wiem, ze nie jestem pierwszym ani jedynym, ale posty, ktore znalazlem w tym temamcie maja juz kilka miesiecy i interesuje mnie jak wyglada sytuacja obecnie.

 

Czy fakt, ze od razu zrobilem przelew m-transferem swiadczy, ze jestem idiota, czy jest jednak szansa, ze ta historia sie skonczy dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

czy ktos wie moze jak sie aktualnie skontaktowac ze sklepem Astromarket?

Trafiwszy na to forum juz wiem, ze nie jestem pierwszym ani jedynym, ale posty, ktore znalazlem w tym temamcie maja juz kilka miesiecy i interesuje mnie jak wyglada sytuacja obecnie.

 

Czy fakt, ze od razu zrobilem przelew m-transferem swiadczy, ze jestem idiota, czy jest jednak szansa, ze ta historia sie skonczy dobrze?

 

Niestety sklep nieco przygasł...

Skontaktuj się z Jazz'em na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić Astromarketu ale osobiście nigdy nie miałem kłopotu z zakupami w tym sklepie. Też kilka razy musiałem dzwonić czy wysyłać maila i czekałem, jednak zawsze wszystko było załatwione jak należy. Może, jestem tak wyrozumiały, gdyż nie żyję w pośpiechu i nigdzie mi się nie spieszy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.