Skocz do zawartości

Skoda Felicja 1.6


Mirek_D.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Skodę Felicję 1.6 GLX

 

Samochód należał do mojej żony. Bardzo o niego dbała (nie pozwalała mi wyjeżdżać na Kudłacze). Auto serwisowane w salonie zgdnie z ksiązka obsłgi.

 

Bardzo mocny silnik sprawia, że jest to naprawdę zrywne autko (12s do setki). Elastyczność silnika pozwala na używanie 5-tego biegu już od 60km/h co bardzo ogranicza spalanie. Pali w mieście około 8,5 na trasie 5,5 l/100km.

Doskonała widocznosć we wszystkich kierunkach - wg testów jedno z najlepszych aut miejskich pod tym względem.

 

Samochód kupiony w Polsce w salonie (faktury do wglądu), jestem pierwszym właścicielem. Auto bezwypadkowe. Zbierzność kół i zawieszenie w idealnym stanie.

Przy 160km/h można puścić kierownicę i auto jedzie równo do przodu - bez znoszenia (który składak to potrafi?)

 

Bagażnik o dużej pojemności dodatkowo zwiększanej rzez odwracaną półkę i składane tylne siedzenia dzielone w stosunku 2/3. Nie ma problemu z załadunkiem sprzętu astro.

Często towarzyszył mi w wyprawach astronomicznych z różnymi teleskopami. Najdalsza do Chorwacji w 2002 roku.

 

Dane techniczne:

Rocznik 1998 (pierwsza rejestracja - 20 listopad)

Model z silnikiem Wolkswagena.

Pojemność 1600 cm3,

Moc 75 KM.

Przspieszenie 12s /100km/h

Przebieg: 98 tys.km,

Kolor pacific - metalic,

 

alufelgi,

4 koła zimowe z oponami zimowymi,

wspomaganie kier.,

centralny zamek z pilotem,

alarm +blokada skrzyni biegów,

poduszka powietrzna kierowcy,

radio z RDS,

welur tapicerka,

halogeny,

dodatkowe półki,

regulacja fotela i kierownicy,

immobilaizer w kluczyku,

obrotomierz.

 

Cena: 16900 zł

 

Kontakt:

mirek @krynicaski.pl

Kraków, (012)6372142,

grzecznościowy:(014)6656945, (0506)451650.

 

 

Mirek D.

 

[ Add: 28 Lip 2004 8:22 ]

Sprzedana.

 

Mirek

Skoda felicja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.