Skocz do zawartości

akcesoria foto: redukcja, adapter


michael99

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż akcesoria fotograficzne. Sprzedaję, ponieważ przesiadam się na lustrzankę.

 

1) redukcja filtrowa 67mm-52mm. Umożliwia połączenie filtrów, soczewek, itp. o gwincie 52mm z obiektywami o średnicy gwintu 67mm. Użyta klika razy, więc stan idealny. Cena 14zł z wliczoną wysyłką.

2) adapter do aparatów Nikon Coolpix p500, 510, 520, 530, 600. Jednak będzie on także pasował do innych aparatów o średnicy zewnętrznej końca obiektywu w okolicach 60mm. Pozwala ten adapter na zamocowanie do aparatu filtrów, soczewek makro, konwerterów, osłon przeciwsłonecznych, itp. do aparatów nie mających gwintu filtrowego na obiektywie (ogromna większość aparatów nie posiada takiego gwintu (nie mówię o lustrzankach)). Wyprowadza on gwint 67mm, czyli takie soczewki, filtry, itp. będą pasować, ale można również zastosować redukcję i używać z innymi rozmiarami. Adapter jest dwuczęściowy - jedna część to mocowanie krótkie, aby przy szerokim kącie nie przysłaniało pola widzenia, druga część to przedłużka 67mm-67mm pozwalająca wysunąć obiektyw do pełnego zoomu. Adapter prawie nieużywany. Posiadam oryginalne pudełko, kluczyk i zapasowe śrubki. Ja używałem tego adaptera do robienia zdjęć z odwróconym obiektywem Helios, wychodziły naprawdę bajeczne powiększenia i naprawdę super makro. Aha, producentem tego adaptera jest firma Kiwi fotos icon_smile.gif Cena 65zł z wliczoną wysyłką.

Kontakt na PW, albo maila: michal.kubi99@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam icon_wink.gif

DSCN0033.JPG

DSCN0029.JPG

DSCN0025.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.