Skocz do zawartości

Bino WO


w2097

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nasadkę bino William Optics.

Nasadkę kupiłem używaną na giełdzie. Nic przy niej nie grzebałem. Jedyna modyfikacja, o której wiem to wyczernienie barlowa przez poprzedniego właściciela. Nie powinno to jednak mieć negatywnego wpływu na dawane obrazy :) Czuję się w obowiązku wspomnieć też o jedynej wadzie, którą wychwyciłem. Jest nią drobny jakby odprysk na spodniej soczewce jednego z okularów. Ma on miejsce przy samej krawędzi soczewki i trzeba się postarać, żeby to zobaczyć (starałem się uchwycić to na jednym ze zdjęć). Nasadkę kupiłem z tą wadą ale nie stwierdziłem, żeby miała ona jakikolwiek wpływ na dawane obrazy więc mimo możliwości zwrotu postanowiłem ją zostawić.

Nasadka jest prawidłowo skolimowana i daje świetne obrazy. Używałem jej z 10" Newtonem GSO oraz 4" refraktorem APO. W obu sprzętach widoki planet i Księżyca powalały na kolana.

Nasadka spoczywa w oryginalnym opakowaniu (z noszącym już ślady używania ale spełniającym swoją rolę). W zestawie jest wszystko co daje producent a więc nasadka, parka okularów 20 mm, wszystkie zatyczki oraz barlow 1,6x. Od siebie dokładam przedłużkę GSO pomagającą wyostrzyć w teleskopach Newtona.

Cena jaka mnie interesuje to 649 zł. Wysyłka kurierem na mój koszt lub odbiór osobisty w Gdańsku.

DSC_8818 (2).JPG

DSC_8819 (2).JPG

DSC_8820 (2).JPG

DSC_8822 (2).JPG

DSC_8823 (2).JPG

DSC_8824 (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.