Skocz do zawartości

Atik 16 IC, barlow WO Apo 2,5, szukacz Vixen i inne


Amper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
ponieważ mam coraz mniej czasu na astro, a tym bardziej na naukę astro foto, chciałem zaoferować Wam kamerke Atik 16IC, która ma juz swoje lata ale moja jest zupełnie nowa, nigdy nie zrobiła sesji guidowania czy innej. Kamera została tylko sprawdzona i przez x lat sobie leży czekając na lepsze czasy, których u mnie raczej się nie doczeka.
cena jak mnie interesuje to 1300zł
DSC_1843.JPG
Kolejną rzeczą jaką mam do zaoferowania, to barlow APO WO o krotności 2,5. Powiadają ludzie, że jakościowo nie odbiega od TV Powermate.
Barlow optycznie jest w stanie idealnym, na tulei mocowania w wyciągu widoczne ślady, redukcja 1,25" jest uszkodzona, tzn ma wgnieciony gwint filtrowy, ja tak już go kupiłem, sprzęt użyty tylko jeden raz w moim wyciągu.
Cena 470zl
DSC_1842.JPG
Szukacz Vixen 7x50 z mocowaniem. Optycznie bdb szukacz myślę, nie odstępuje szukaczom takahashi 7x50
Mój niestety ma mankamenty, tj odpryski lakieru na tubusku, po śrubach dociskowych i problem z regulacją podświetlenia, świeci ale trzeba delikatnie regulować jego jasność.
Cena za komplet 380zł
DSC_1846.JPG
Do sprzedania mam również obiektyw CZJ Sonnar 135MC 3,5f. Obiektyw jest w stanie bdb optycznie i mechanicznie.
Cena 300zł
DSC_1845.JPG
Ostatnią póki co rzeczą jaką mam do zaoferowania, jest kontroler grzałek Hitecastro.
IMG_20141130_210604309.jpg
Cena 270zł

Do wszystkich cen należy doliczyć koszt wysyłki kurierem 20zł.

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

sterownik grzałek został sprzedany, reszta dalej do wzięcia, ceny raczej bez zmian.

Wysyłka kurierem w cenie, oczywiście rozważę wszystkie rozsądne propozycje.

Atik 16IC 1200zł lub zamiana na ASI 120 mono

obiektyw Sonnar 250zł,

szukacz Vixen 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera Atik - 1100zł z przesyłką kurierem w cenie.

Kamera jest praktycznie jak ze sklepu, nigdy nie zrobiła sesji guidingu. Polecam.

Główny powód sprzedaży, nie mam czasu na naukę astrofoto i mam Inną kamerę z wewnętrznym chipem guidującym.

 

Reszta bez zmian.

Edytowane przez Amper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.