Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem nigdy żadnego Mad Maxa :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opinie są różne, dlatego właśnie chcę machnąć całą trylogię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koniecznie obejrzyjcie wszystkie części, filmy mają klimat i mimo upływu czasu miło się je ogląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj oglądałem film Ex Machina i powiem, że dla fana tego gatunku jest ok... dałbym 7/10. Ciekawie przedstawiono sztuczną inteligencję. Sposób zbierania danych do jej stworzenia pokrył się z tym co myślę i mówię od dłuższego czasu moim znajomym.. fajne uczucie :). Nie będę się rozpisywał by nie spojlerować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szuu a masz może coś ciekawego na ten temat w wersji PL ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co z ludzką inteligencją. Przecież to jest to samo. Jak dobrze popatrzeć, to człowiek w większości takich lub podobnych działań, tylko naśladuje Naturę albo wymyślając takie rzeczy dostrzega to co już Natura zrobiła, itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie oglądałem nigdy żadnego Mad Maxa :wacko:

No to dziś na TVP1 o 22:50 "Mad Max II: wojownik szos"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co z ludzką inteligencją. Przecież to jest to samo. Jak dobrze popatrzeć, to człowiek w większości takich lub podobnych działań, tylko naśladuje Naturę albo wymyślając takie rzeczy dostrzega to co już Natura zrobiła, itp.

nie wiem czy właściwie interpretuję twój komentarz - oczywiście bez ludzkiej inteligencji nie powstałaby (o ile to się uda) inteligencja sztuczna ^_^

czyli "nic nowego", naśladowanie natury.

ale z drugiej strony, byłaby to pierwsza w historii sytuacja gdy inteligencja świadomie projektuje inteligencję, omijając ograniczenia naturalnych procesów ewolucyjnych.

a jeżeli doskonalsza od nas inteligencja uzna nas za wrogów i zniszczy (albo tylko zamknie w rezerwacie)... to też "nic nowego".

kiedyś rządziły trylobity, teraz ich nie ma... normalna rzecz w naturze :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy Mad Max właśnie wbił się na wysokich obrotach na moją listę top10. Nie wiem jeszcze na którą pozycję i co zezłomował, bo kurz ciągle wisi w powietrzu ;)

Epicki, polecam - koniecznie w 3D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj też byłem,tylko na 2D. 3D to nie dla mnie.A co do filmu to naprawdę,rewelacyjny z klimatem.No i ten nasz rozgadany Max :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po seansie "Avengers: Age of Ultron"

Nie jest to kino wybitne, ambitne, itp ale oglądało się z niesamowitą przyjemnością. Ponad 2 godziny wizualnej zaj***stości : :yahoo: . Na plus również poświęcenie większej ilości czasu postaciom nieco pominiętym w pierwszej części.

Joss Whedon kończy swoją przygodę z Marvelem. Infinity Wars już w wykonaniu braci Russo powinno być znacznie lepsze również pod względem fabularnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem nowego Mad Max Fury Road. Dla mnie to jest film na jeden raz i od połowy już się męczyłem oglądając go. Niestety jestem "rozczarowany" ale to nawet nie chodzi o poziom filmu. Jakość efektów i wykonanie jest dobre. Pewnie wyrosłem już z takiej tematyki.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie wróciłem z Mad Max Fury Road.Z okazji dnia ojca córka zabrała mnie na ten film.

Zna się na filmach i uznała ten za najlepszy obecnie w kinach.

Najpierw ciekawostki werbalne.

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu w filmie pojawił się na chwilę jakiś gość co go nazywali "Ekolog".

Jest scena gdy bohaterowie patrzą na niebo i widzą tam gwiazdy, drogę mleczna a nawet lecącego satelitę i rozmawiają o nim.

Film jak to USA-film nie pozwala się nudzić, jest widowiskowy, ma parę mocnych wizualnie pomysłów.

Ciekawe były też oryginalne lornetki i lunety.

Powiało też prawdziwym SF bo widać, że po wojnach atomowych życie na Ziemi to będzie ciężka sprawa

(sucho, trudno o uprawianie roślin; problemy z prokreacją - wyjątki mają szanse czy też możliwości).

W filmie jest też oczywiście subtelnie, a więc z klasą, pokazany rozwój uczucia (miłości) między głównymi bohaterami.

Aktor jest (o ile ja powinienem oceniać urodę męską i mam choć szczyptę kwalifikacji) bardzo przystojnym mężczyzną, aczkolwiek zdumiewały mnie jego usta.

Po tylu bijatykach wyglądały na nietknięte/super.

Nawet córka zwróciła na nie uwagę jako na zbyt piękne może (wspomniała coś o jakimś "botox" - cokolwiek to jest).

Idee sf powiedzmy nie na miarę "Jestem legendą", czy "Łowca androidów" ale rozrywka ok.

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To będzie...(niech każdy sobie doda przymiotnik po obejrzeniu trailera) :rofl::compress:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pixels będzie albo genialne, albo potwornie słabe i kiczowate. Obawiam się tej drugiej wersji ze względu na Sandlera w obsadzie i przy scenariuszu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieciom może się podobać. Może będzie to to zabawne ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem "Insurgent".
Ten film jest okropny, jak fryzura głównej bohaterki połączona z ciągle tym samym grymasem na twarzy...

shailene-woodley-goes-in-action-for-insu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze wiedzieć aby nie stracić 2 godzin swojego cennego czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta