Skocz do zawartości

Kod rabatowy do astroshop'u.


Sebastianus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś może korzystał z kodu rabatowego który jest w reklamie astroshopu w magazynie astronomia? Gdzie się go wpisuje?

 

Nie dostałem odpowiedzi na zapytanie mailowe do sklepu, próbowałem dzwonić ale nikt po polsku nie był mi w stanie pomóc.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, korzystałem z bonu z magazynu astronomia ale z tego co pamiętam był ważny do końca 2014go roku. Może masz inny.

Przy finalizacji zamówienia wpisujesz kod rabatowy, w moim wypadku jednak ten kod nie działał. Złożyłem zamówienie bez niego i w komentarzu zamówienia opisałem sytuację. Obsługa sklepu naliczyła mi rabat 'ręcznie' i wszytsko jest OK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_bie, nie piszesz czasem o bonie do Delty? On faktycznie był ważny do końca 2014. A kod rabatowy do astroshopu jest wydrukowany na jego reklamie w numerze styczniowym, więc nie byłoby sensu, żeby był ważny do końca 2014, skoro wtedy go wydano. Właśnie dziwi mnie to, że kod rabatowy jest wydrukowany w magazynie, a nie dany osobno, jak dotychczas do innych sklepów. Przecież chyba nie da się drukować w każdym egzemplarzu pisma innego tekstu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas składania zamówienie w na stronie astroshop.pl w koszyku jest miejsce na wpisanie kodu rabatowego, ale niestety kod z gazety nie wchodzi.

Wyświetla się informacja, że kod jest nieaktualny. Próbowałem już kilka razy w 2014 i 2015 z tym kodem i zawsze to samo. Płacąc z góry kartą kredytową dostaje się 2% (więc liczę na 12% w sumie). Jeżeli zrobie zakupy i zapłacę kartą z góry to obawiam się, że nawet pisząc w komentarzu o rabat i tak ściągnie mi z karty pełną kwotę i będzie po zabawie. Wolałbym wcześniej ustalić co i jak z tym rabatem. W reklamie pisze tylko że obowiązuje do kwoty 4 tys zł.

 

Jak nadmieniłem wcześniej, napisałem chyba w środe email - bez odpowiedzi. Zadzwoniłem w piątek (na podany numer warszawski, ale miła pani po niemiecku (?) powiedziała, żeby dzwonić w poniedziałek to ktoś będzie znał polski język (?). Chyba połączenie jest automatycznie przekierowane do niemiec. Ach te sklepy astro, z każdym coś nie tak.

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mowie o astroshop. Zanim zapłacisz napisz maila do sklepu i poproś o rabat jaki dostałbyś z kodem. W moim przypadku dostałem maila potwierdzającego nową kwotę z rabatem i taka kwotę zapłaciłem. Faktycznie po polsku nie zawsze da się z nimi pogadać, ja rozmawiałem po angielsku ale korespondencja mailowa po polsku i zawsze dość szybko odpowiadali.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuję odpowiedź z Astroshopu:

 

Podczas zamówienia pojawia się możliwość wpisania uwag dodatkowych. Proszę tam wpisać informację o kodzie.

 

W razie kolejnych pytań i braku możliwości kontaktu ze sklepem, chętnie udzielę informacji mailowo: redakcja (at) astronomia-amatorska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.