Skocz do zawartości

Nowy administrator Astropolis.pl


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje peather :D pasowałoby pójść na jakieś piwo :D

 

Ciebie jako pierwszego tutaj się nie spodziewałem :D Tyle lat się znamy i ciągle przekręcasz mój nick :P Sugestia browarnicza warta uwagi.

 

Tak, browarek ku czci się należy :)

 

 

Czcić nie ma co/kogo, ale browarek jak najbardziej. Może na zlocie? 10-13.09. 2015 ;)

 

Nie znam kolegi osobiście, ale życzę powodzenia. Wstępny post brzmi dobrze.

 

Jesion, patrz jak daleko to zaszło od 2003 roku.

 

Może będzie okazja ;) No, no, jedna z pierwszych osób zarejestrowanych na forum :)

 

Gratulacje dla Daniela oraz podziękowania za masę włożonego czasu i chęci dla Adama!

 

Dziękuję Panie Wacławie :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie z mojej strony dla Adama za włożone masę pracy, zaangażowania i pasji!!!

 

Nowemu Adminowi życzę wszystkiego NAJ! :)

 

A tak BTW:

Przepis na astronomię amatorską jest prosty: najpierw należy zostać rentierem i dopiero wówczas spełniać swoje pasje...;)

Z drugiej strony, czasem problemem w tym planie jest sam czas, w sumie oplywającemu w dostatki 70- letniemu biznesmenowi

22" newton jest zupełnie zbędny, wyzwaniem staje sie włożeniem do wyciagu 31mm naglera...;)

Właśnie to jest kluczem na życie - celować prawidłowo.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za ogrom pracy, tej wykonanej :yes:.

 

Nowemu Adminowi życzę sukcesów na miarę ilości osób odwiedzających i korzystających z tego forum :yes:.

 

Astropolis się obroni, dzięki pasji takich osób jak Adam i Paether.

 

Panowie, Wasze zdrowie :stout:

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że kolejny człowiek dokłada tutaj swoją pracę do wielkiej pracy jego poprzedników i obecnych współpracowników.
Dziękuję za amnestię.
Zdecydowanie postaram się być bardziej merytoryczny, a mniej problematyczny, i jakoś umiarkowny w (nad)używaniu klawiatury.

Jednocześnie przepraszam wszystkich tych, których powinienem przeprosić za to, że nie byłem taki jak teraz zamierzam.

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paether , ja Adama to tylko trochę lubiłem , no bo ciebie to od początku i wogule robisz najlepsze foty i teraz to bedzie super forum bo super admin i wogule :)

No i widzisz... a ja Ciebie zawsze lubiłem, a nawet podziwiałem (w szczególności za Betlejem). Reszty też nie rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie z mojej strony dla Adama za włożone masę pracy, zaangażowania i pasji!!!

 

Nowemu Adminowi życzę wszystkiego NAJ! :)

 

A tak BTW:

Przepis na astronomię amatorską jest prosty: najpierw należy zostać rentierem i dopiero wówczas spełniać swoje pasje... ;)

Z drugiej strony, czasem problemem w tym planie jest sam czas, w sumie oplywającemu w dostatki 70- letniemu biznesmenowi

22" newton jest zupełnie zbędny, wyzwaniem staje sie włożeniem do wyciagu 31mm naglera... ;)

Właśnie to jest kluczem na życie - celować prawidłowo.

 

Ten wątek nie jest od dziękowania mojej osobie, tym bardziej, że w ostatnim roku zupełnie nie zasłużyłem :P A poza tym, nigdzie się nie wybieram.

Sam jestem bardzo ciekawy, jak ta zmiana pokoleniowa (nie to, żebym w wieku czterdziestu paru lat czuł się stary) wpłynie na forum. Z doświadczenia wiem, że zmiany są "ożywcze" i nic tak nie zabija społeczności, jak stagnacja. Dlatego trzeba było to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz... a ja Ciebie zawsze lubiłem, a nawet podziwiałem (w szczególności za Betlejem). Reszty też nie rozumiem ;)

 

 

Adamie zawsze pozostaniesz w moim sercu na pierwszym miejscu zaraz po nowym adminie ;)

 

ps. zrobiłeś kawał dobrej roboty , nie tak łatwo oddać to innym i jeszcze im zaufać że będzie lepiej :)

 

ps.2 czterdzieści parę :icon_rolleyes: jaki ty jeszcze młody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.