Skocz do zawartości

Filrty, Kamerki, Okular


veross

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;


Mam do sprzedania następujące rarytasy:


1. Filtr Baader Contrast-Booster 2" nr. 2458365. Stan IDEALNY. Bardzo ładnie wycina lampy sodowe oraz aberrację chromatyczną w achromatach.

taki jak ten:


Cena 195zl.


2. Filtr Crystalview Skyglow 1,25". Stan IDEALNY. Zakupiony w Anglii, w Polsce się z tym filtrem nie spotkałem. Jest to fajny tani filtr, który znacznie podnosi jakość obserwacji Księżyca.

Cena 40zl.


3. Kamera Celestron Neximage CCD. Stan BARDZO DOBRY. 100% sprawna. Do zestawu dołączam podręcznik i płytę CD ze sterownikami, aczkolwiek działa na standardowych sterownikach webcama.

bardzo podobna do tej, tyle ze moja jest oryginalnie Celestrona z napisami, naklejkami itd:



Cena 250zl.



Mam tez do sprzedania:


4. Meade UWA 8.8mm z serii S5000 1,25''. W stanie bardzo bardzo dobrym (lekkie ślady używania) - optyka w stanie idealnym.

Cena: 490zl


5. Kamera IMAGING SOURCE DMK21AF04 (FireWire), CCD czarno-biała, superszybka = 60fps, czułość 0.03 lx. Klasa sama w sobie. Stan IDEALNY. W sklad wchodzi kamera oraz kabelek. Sterowniki bezproblemowo ze strony producenta.

taka jak tutaj:



Cena 900zl.

Edytowane przez veross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:


1. Filtr Baader Contrast-Booster 2" nr. 2458365.

Nowa Cena 170zl.


2. Filtr Crystalview Skyglow 1,25".

SPRZEDANY


3. Kamera Celestron Neximage CCD.

Nowa Cena 220zl.


4. Meade UWA 8.8mm z serii S5000 1,25''.

Nowa Cena: 470zl


5. Kamera IMAGING SOURCE DMK21AF04 (FireWire), CCD czarno-biała, superszybka = 60fps, czułość 0.03 lx.

Cena 850zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:


1. Filtr Baader Contrast-Booster 2" nr. 2458365.

Nowa Cena 150zl.


2. Filtr Crystalview Skyglow 1,25".

SPRZEDANY


3. Kamera Celestron Neximage CCD.

SPRZEDANY


4. Meade UWA 8.8mm z serii S5000 1,25''.

Nowa Cena: 460zl


5. Kamera IMAGING SOURCE DMK21AF04.

Cena 800zl


To ostatnia obnizka.

We poniedzialek zamykam temat z powodu wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.