Skocz do zawartości

Niezwykłe zdjęcia


ekolog

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na to wszystko patrzę, kochani, ta dostaję jakiegoś kociopląsu. Kaczki nadchodzą :)

 

Nieczęsty temat (nieco astronomiczny) ... odbicia słońca w wodzie płynącej (czyżby darmowa spektrografia?)

Pozdrawiam
p.s.
Ruchome zdjęcia.
Magiczna sprawność stopy przedstawiciela gatunku Homo sapiens sapiens

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/D8C8DC580D1307867367912964096_468dbc4efa0.0.2.5373680380943306485.mp4?versionId=LBLD_DyooGjnqs4jU06kuAKSHvsx04rv

DWIEglowy.jpg

kacz.jpg

KOTA.jpg

przyroda.jpg

ryba.jpg

unia.jpg

Yo.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to doniesienie było na znanym, dużym portalu i był to film (sam widziałem jak odważniejsi młodzieńcy dotykali zwierza) , internauci niedowierzali w prawdziwość tego niezwykłego jak na Polskę w marcu 2016 wydarzenia :)

Pozdrawiam

slon.jpg

18d9471d0f7f2ef8ad49.jpg

ironia.jpg

light.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tego murzyna co biegnie w dwie strony naraz to zdjęcie pochodziło z humorek... ale usprawiedliwia mnie Prima Aprilis. No chyba że to prawda? :o

----------------------------------------

 

 

3 x Naj

 

Najlepszy alpinista skałkowy świata - bardzo sympatyczny zarazem.

 

Najbardziej uwieżowcowione miasto świata.

 

Najbardziej liberalne odzieżowo miasto świata.

 

 

Pozdrawiam

 

 

firstladyoftheworld.jpg

hong_kong.jpg

nyt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Najbardziej skomplikowane malowidło 3D w Polsce.

Reunion - miejsce na plażowanie i kąpiel w oceanie - można wyjechać z Polski nawet tylko na dowód osobisty (z tego co słyszałem).

 

Pozdrawiam

 

graf.jpg

czarna_dziura.jpg

REUNION.jpg

au2.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę istnieje (jest wykorzystywane w różnych miejscach świata - a mogłoby pewnie przydać się na jakiejś planecie czy księżycu z cieczą). Niezwykłe ruchome zdjęcia pokazujące działanie:

 

https://youtu.be/HIx5rGFYSzQ

 

Pozdrawiam

 

 

trans.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, mnie też wzruszyło niesamowicie, a jest też trochę w klimacie powieści naszego Wimmera ("Nieistotne").

 

http://astropolis.pl/topic/51485-nieistotne-moja-ksiazka-w-sprzedazy-od-3122015/page-8?do=findComment&comment=636887

 

To może jak i następnym coś się bardzo spodoba to ... dawajcie [lubię ten post] bo mi się strona złamie (po 15-tu postach) :)

Pozdrawiam

p.s.

No to wrzucę coś co miałem dać za tydzień w "ciekawostki naukowe" ale skoro ten wątek ożywiony to dam Wam już dziś. Było nie było ten rekin jest z naszej planety :)

ALIEN.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak trochę nawiązując do zdjęcia które się spodobało obojgu przedmówców (to nad kanionem) ... i od razu pozdrawiam by nie rozpraszać po przeczytaniu.

 

 

Ja siedzę trzeci dzień, patrzę na drzwi
Czy przyjdzie ktoś od Ciebie, czy przyjdziesz Ty
Czy wiesz, że gdy odjeżdżał, umierał dziewięć razy
Umierał stojąc w oknie, na korytarzu...(Kult - Do Ani)

 

 

 

niezw.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.