Skocz do zawartości

Kombinezon zimowy


HAMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Bez takich mi tu, Twój głos jest zawsze cenny :)

 

Co do skrzynki na laptopa to zawsze o tym wspominam, ale jakoś nie mam przebicia i nikt nie zwraca uwagi na moje rady.

A nie prawda bo po jednym z postów obudowałem swojego :P Generalnie mam pudło w którym trzymam podłączone zasilacze a na nim stoi laptop zabudowany dodatkowo po bokach, musze jeszcze obudować ekran tak aby po odchyleniu go specjalnym otworem na tyle przechodziło ciepło spod laptopa do komory ekranu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Był kombinezon, były wkładki, pora na kolejny podtemat z ciężkiego życia astroamatora :)

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE

Zajmując się astronomią wielokrotnie odsypiamy przesiedziane noce w dzień, wielokrotnie w jasnym pokoju, oczywiście zaraz znajdzie się chór kozaków twierdzących, że im to w niczym nie przeszkadza, podobnie myślałem, póki rok temu za namową Drugiej Połówki, nie kupiłem i nie zamontowałem rolet zaciemniających. Różnica jest masakryczna. Nie macie pojęcia jak wiele one dają i jak bardzo pogłębiają sen odbywany w mocno zaciemnionym pokoju aż do momentu przebudzenia. Tyle w temacie :D bo co tu więcej pisać :) polecam pod rozwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HAMAL napisał:

Był kombinezon, były wkładki, pora na kolejny podtemat z ciężkiego życia astroamatora :)

 

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE

Zajmując się astronomią wielokrotnie odsypiamy przesiedziane noce w dzień, wielokrotnie w jasnym pokoju, oczywiście zaraz znajdzie się chór kozaków twierdzących, że im to w niczym nie przeszkadza, podobnie myślałem, póki rok temu za namową Drugiej Połówki, nie kupiłem i nie zamontowałem rolet zaciemniających. Różnica jest masakryczna. Nie macie pojęcia jak wiele one dają i jak bardzo pogłębiają sen odbywany w mocno zaciemnionym pokoju aż do momentu przebudzenia. Tyle w temacie :D bo co tu więcej pisać :) polecam pod rozwagę.

 

Jest też wersja na wyjazdy, gdyby takich rolet nie było ;)

https://www.vitolog.pl/pl/p/Opaska-na-oczy-do-spania-opaski-maska-damska-meska/586?gclid=EAIaIQobChMIgp3y7-ab2QIVir3tCh0C8QqBEAQYASABEgLS8vD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, JaLe napisał:

Nieprzyzwoicie tanie jak na poważny sprzęt astronomiczny ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JaLe napisał:

Też wyjście, ale wolę spać bez niczego na twarzy :) po co kisić oczy pod gąbką.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.