Skocz do zawartości

Spotkanie z Prezydentem RP


Rekomendowane odpowiedzi

Czyzbys Krzysztofie tancowal zawziecie? Jezeli miales z tego taka frajde, to musisz sie interesowac tym tematem.

 

Ja sie wkrotce wybieram z zona (kiedys w "mlodosci" duzo tanczylismy - lubimy) na taki zaawansowany kurs latyno. To gigantyczna dawka emocji, ruchu etc. Musze sie zaczac ruszac, bo troche za malo u mnie ruchow ostatnio ;) Silownia mnie nudzi, a taki taniec to fajna sprawa. Mozna sie w to wtopica na powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta para to Monika i Roman Pawelcowie.

 

Kiedyś tańczyłem (około 4,5 lat), ale nie startowałem do żadej kategorii tanecznej.

Tak jak wspomniał Jesion to wielka frajda. Dzisiaj wszystkiego nie pamiętam - upłynęło już trszkę czasu, ale zawsze można zacząć. Mój kolega ciągnął taniec dalej i zaczął wcześniej

- o ile się nie mylę to ma klasę A (ale ręki nie daję sobie uciąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu, my tu poważnie rozmawiamy o tańcach latynoamerykańskich, a Ty wyskakujesz z wojną w Iraku. Nie potrzeba nam kolejnych 10 stron bezsensownej dyskusji :wink:

 

[ Add: Pon Sie 23, 2004 15:16 ]

Mariuszu, my tu poważnie rozmawiamy o tańcach latynoamerykańskich, a Ty wyskakujesz z wojną w Iraku. Nie potrzeba nam kolejnych 10 stron bezsensownej dyskusji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jedno pytanie do Marcina, bo troche sie zgubiłem.  

 

Ty se jaja robiłeś z wojny w Iraku?

 

Z tego akurat tematu ABSOLUTNIE NIE - tam giną Polacy w niesłusznej sprawie i to jest tragiczne a nie śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że o Pawelców chodzi 8) , no to mam rozumieć że nie jestem jedynym na tym forum tancerzem :?: Adamie co do tańca w wawie to proponowałbym szkołę państwa Sulewskich na ul. Chłodnej dokładny adres mogę podać...

 

[ Add: Pon Sie 23, 2004 15:52 ]

http://www.taniec.pl/ -kluby-województwo i można wybierać :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat teraz do tańca schodzi :mrgreen: . Nie mam do tego żadnych watów :wink: .

 

 

A powracając jeszce do wojny w Iraq. To dziś oglądałem Farenhajda 9/11. I wiecie co. I tam zobaczyłem ze oficerowie chodzili po biednych dzielnicach i zaczepiali ludzi i sie pytali ich czy chcą iśc na wojne. Ktoś sie spotkał z takim czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, a moze jestes w stanie polecic mi jakies studio tanca w warszawie?

Ja odrabiałem WF na I roku chodząc do Riwiery na taniec towarzyski. W sumie było fajnie, bo mieliśmy miłą instruktorkę, która uczyła nas od zera. Ale musiałem iść w inny dzień i był taki pajac, że lepiej nie pisać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że lubisz tańczyć . Jesteś teraz w grupie ludzi ponad prawem . Jak źle zatańczysz to Twoje dzieci nie będą dopuszczone do aplikacji , Ty nie będziesz chroniony przez grupę .

Źle tzn. zgodnie z prawem lecz sprzecznie z intersem kogoś ważnego z grupy . Nie przejmuj się prokuratorzy tez są ponad prawem i jak mówią kruk krukowi oka nie wykoli . Naucz sie przymykać oko na podmianę akt . Potrafię udowodnic taką podmianę w S.O Katowice tylko nie ma komu . Umywają ręce i wydają w nsp. instancji wyroki na podstawie fizycznie innych akt . Z wodzirejem trzeba tańczyc razem . :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że lubisz tańczyć . Jesteś teraz w grupie ludzi ponad prawem . Jak źle zatańczysz to Twoje dzieci nie będą dopuszczone do aplikacji , Ty nie będziesz chroniony przez grupę .  

Źle tzn. zgodnie z prawem lecz sprzecznie z intersem kogoś ważnego z grupy . Nie przejmuj się prokuratorzy tez są ponad prawem i jak mówią kruk krukowi oka nie wykoli . Naucz sie przymykać oko na podmianę akt .  Potrafię udowodnic taką podmianę w S.O Katowice  tylko nie ma komu . Umywają ręce i wydają w nsp. instancji wyroki na podstawie fizycznie innych akt . Z wodzirejem trzeba tańczyc razem  . :Beer:

 

 

 

o co chodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zarzucanie mi konformizmu.

 

I trochę słusznie - warto też samemu ważyć sprawy i być konformistą jak to po prostu jest słuszne, a jak nie to jednak nie być. Vide sprawa udziału Polski w Iraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że lubisz tańczyć . Jesteś teraz w grupie ludzi ponad prawem . Jak źle zatańczysz to Twoje dzieci nie będą dopuszczone do aplikacji , Ty nie będziesz chroniony przez grupę .

Źle tzn. zgodnie z prawem lecz sprzecznie z intersem kogoś ważnego z grupy . Nie przejmuj się prokuratorzy tez są ponad prawem i jak mówią kruk krukowi oka nie wykoli . Naucz sie przymykać oko na podmianę akt . Potrafię udowodnic taką podmianę w S.O Katowice tylko nie ma komu . Umywają ręce i wydają w nsp. instancji wyroki na podstawie fizycznie innych akt . Z wodzirejem trzeba tańczyc razem .

--------------------------

Impreza sie udala widze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oco chodzi ? Sędzia , prokurator nie odpowiadają za jakiekolwiek popełnione przestępstwa o ile chyba sąd koleżeński dyscyplinarny nie wyrazi na to zgody . Ponadto ich dzieci są przyjmowane na aplikacje i zdają egzamin przed komisją ze znajomych rodziców lub osob z układu . Kto odważy sie postępowac zgodnie z prawem gdy jest to nie na ręke osobie mającej wplyw na karierę zawodową nawet jego dzieci .

Trzeba tańczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oco chodzi ? Sędzia , prokurator nie odpowiadają za jakiekolwiek popełnione przestępstwa o ile chyba sąd koleżeński dyscyplinarny nie wyrazi na to zgody  . Ponadto ich dzieci są przyjmowane na aplikacje i zdają egzamin przed komisją ze znajomych rodziców lub osob z układu . Kto odważy sie postępowac zgodnie z prawem gdy jest to nie na ręke osobie mającej wplyw na karierę zawodową nawet jego dzieci .

Trzeba tańczyć .

 

A czy Ziemia nadal się kręci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.