Jump to content
Sign in to follow this  
MarekM60

2Mproducts - czyli moje produkty

Recommended Posts

Ponieważ coraz więcej ciekawostek powstaje i jest "odzew publiczny", to zrobiłem stronkę, przez którą można kupić rózne moje produkty.


Płatność - PayPal, ale jeśli ktomuś by nie pasowało - to dowolna inna (przelew, za pobraniem, itp,) po uzgodnieniu. Podobnie z wysyłka. Standard = Poczta Polska, priorytet polecony.
Możliwe są dowolne adaptacje i przeróbki wystawionych przedmiotów - chętnych proszę o info na PM lub pozostawienie komentarza na stronie.


Na początek wystawione - ramka na N150/750 z wkładem z maski Bahtinowa. Może też być filtr z folii Baadera - wtedy mamy jedną ramkę i dwa wkłady wymienne.Zapraszam,


Marek


Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz poważniejsze plany odnośnie tej działalności, nie opierałbym jej na bloggerze. Mały serwerek + prosty szablon + domena to nie są duże koszty, a mocno podnoszą wiarygodność i "profesjonalność" sprzedawcy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peather z jednym produktem ?

to raczej jest hobby typu majsterkowicz - wystarczyła by zwykła stronka i zamówienia przez mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tym...

przez którą można kupić rózne moje produkty


i tym...

 

Możliwe są dowolne adaptacje i przeróbki wystawionych przedmiotów

 

...wnoszę, że plany są nieco ambitniejsze niż jeden produkt :)

Zaraz, zaraz...przecież ja o prostej stronce pisałem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację Peather jakoś mi umknęło znaczenie że jest więcej sprzętów - mea culpa.

Jak tak to taka prosta stronka typu skrypt sklepu jest OK, albo jakiś gotowy system sklepów z stałym ulepszaniem skryptu, serwerem i domeną w pakiecie, na 1 rok, i ewentualnie jak by nie wychodziło to można zrezygnować po roku, bo w pierwszym zawsze jakieś promocję sypią a w kolejnym cena leci x2 :(

Ja mam stałą licencję na skrypt i niestety firma za tak zwaną asystę, czyli możliwość uaktualnienia skryptu i pomoc techniczną życzy sobie 600zł netto, ale nie jestem zmuszony do jej wykupu :) w takim skrypcie możesz sobie ustawić automatyczne powiadomienia dla klientów, regulaminy, integrację z PayPalem czy innym PayU, przelewy cenniki dostaw jest tego trochę, integracja z allegro by zwiększyć liczbę pkt. dystrybucji i zdobywać klientów z tego serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Koledzy zauważyli - to raczej hobby, więc budowa sklepu internetowego to trochę armata na wróble.

"Towarów" będzie przybywać, ale raczej pojedynczo a nie w setkach :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Our picks

  • Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
   Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
    • Love
    • Like
   • 141 replies
  • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
   Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
    • Like
   • 4 replies
  • Odszedł od nas Janusz Płeszka
   Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
    • Sad
   • 161 replies
  • Małe porównanie mgławic planetarnych
   Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
   Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 29 replies
  • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
   Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
    • Thanks
    • Like
   • 11 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.