Skocz do zawartości

Najgłupsze filmy kosmiczno-katastroficzne jakie widziałem :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Przed chwilą na Puls2 wyhaczyłem prawdziwą perełkę: Sharknado 3 :) Załapałem się tylko na kilka minut filmu, ale to mi w zupełności wystarczy. Większego absurdu nie widziałem. Zawiesiłem na nim oko, bo zauważyłem gościa w stroju astronauty. Pomyślałem - o, jakiś nowy film o tematyce astro. Po 30 sekundach już wiedziałem, że z astronomią to ma niewiele wspólnego. Ocena na fimweb mówi sama za siebie: http://www.filmweb.pl/film/Rekinado+3-2015-719038.

7681095.3.jpg

 

Lecimy z tym koksem. Co się działo na początku - nie wiem i nie chcę wiedzieć. A na końcu? Do astronautów, którzy siedzieli sobie grzecznie na promie kosmicznym nagle przyleciały rekiny:

sharks in space.jpg

Nauka nie umie wyjaśnić, jakim cudem przekroczyły pierwszą prędkość kosmiczną, oraz przeżyły w próżni, nie będąc jednocześnie rozerwane przez brak ciśnienia. No dobra...

 

Niektórych astronautów rekiny sobie zjadły:

1437669277-sharknado-3-gulp-2.gif

 

Inni byli na szczęście dobrze wyposażeni w miecze świetlne i postanowili się bronić:

sharknado3.gif

 

Pomijając samą broń, ktoś mi powie, czemu tych astronautów nie wyssało przez dziurę, którą zrobił rekin?

 

Na koniec jeden z astronautów zrobił sobie kapsułę lądownika z jednego rekina, doczepił spadochrony i wrócił sobie na Ziemię:

sharknado 3 shark landing.jpg

Akurat przegapiłem fragment, w którym był zapewne pokazany powód tego nietypowego powrotu. Zapewne rekiny wszystko rozwaliły i trzeba było się ewakuować. A że akurat rekinów było pod dostatkiem, to ich wykorzystanie było oczywiste.

 

Rekiny pospadały sobie na Ziemię i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)

 

Nie oglądałem niestety fych filmów z początku wątku, ale z tych, co oglądałem to ten film jest jak dla mnie numerem jeden. Mimo, że widziałem jakieś kilka minut tego filmu. Z początku przełączyłem kanał, jak go zobaczyłem, ale po chwili wróciłem, jak przypomniałem sobie ten wątek i postanowiłem, że oglądnę do końca, aby było co opisać dla was :)

Edytowane przez MateuszW
  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Puls2 wyhaczyłem prawdziwą perełkę: Sharknado 3 :)

 

Widziałem drugą część Rekinado :Loveit: Skacząc po kanałach przypadkowo natknąłem się na ten film. Zaintrygował mnie tytuł, więc postanowiłem zostawić na chwilę. Na początku nie mogłem uwierzyć w to, co widzę. Z każdą kolejną sceną oczy miałem większe i większe :sleepy: Ale wytrwałem do końca :)

W głowie szczególnie utkwiły mi dwie sceny. Jedna, gdy główny bohater, porwany przez rekinado, fruwa w powietrzu z piłą mechaniczną w ręku, zabijając rekiny przelatujące radośnie obok niego :superman:

I druga, gdy po uporaniu się z rekinadem, główny bohater, klęcząc przed piękną dziewczyną, wyciąga z paszczy leżącego nieopodal martwego rekina odgryzioną w łokciu damską rękę. Następnie ściąga z jednego z palców tej ręki zakrwawiony pierścionek i oświadcza się swojej wybrance.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka nie umie wyjaśnić, jakim cudem przekroczyły pierwszą prędkość kosmiczną, oraz przeżyły w próżni, nie będąc jednocześnie rozerwane przez brak ciśnienia. No dobra...

 

Serio ... ? serio .. ? Wybaczcie, ale nie rozumiem jak można mieć pretensje do głupiego filmu o to że jest głupi :D W filmie chodzi o to, że gigantyczne rekiny niesione przez tornado zjadają ludzi, a Ty zwracasz uwagę na to, że nie mogłyby przekroczyć pierwszej prędkości kosmicznej ;D Produkcje The Asylum nawet nie próbują udawać, że należą do kategorii wyższej niż B, nie wiem jak można wymagać od nich czegoś innego :D To tak jakbyś powiedział, że Milczenie Owiec jest złe, bo wątek romantyczny pomiędzy głównymi bohaterami jest słabo zarysowany

 

Tl;dr -> cytując klasyków 'Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być'

 

I tak, wiem że temat się nazywa 'Najgłpusze filmy...' i oczywiście prehistoryczny megarekin vs turbo dinozaurośmiornica się wpisuje, ale pewnie wiecie o co mi chodzi ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie stawiam piwo każdemu, kto zdzierży produkcję "Birdemic" i "Birdemic 2". Ja odpadłem po kilku minutach, a i tak włączyłem z ciekawości, gdyż jest to jeden z najgorzej ocenianych filmów na Filmwebie.

 

Tutaj próbka tego "arcydzieła" sztuki filmowej:

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie stawiam piwo każdemu, kto zdzierży produkcję "Birdemic" i "Birdemic 2". Ja odpadłem po kilku minutach, a i tak włączyłem z ciekawości, gdyż jest to jeden z najgorzej ocenianych filmów na Filmwebie.

 

Tutaj próbka tego "arcydzieła" sztuki filmowej:

O kurde, to jest ogólnoświatowy film? :) Animacje na poziomie Świata według Kiepskich :) Zarąbiste! Już wiem, co będę oglądał :)

Od siebie polecam "Zabójcze ryjówki" http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3jcze+ryj%C3%B3wki-1959-206344. Nie sugerujcie się stosunkowo wysoką oceną :) To chyba najśmieszniejszy horror, który nie miał być komedią, jaki widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie stawiam piwo każdemu, kto zdzierży produkcję "Birdemic" i "Birdemic 2". Ja odpadłem po kilku minutach, a i tak włączyłem z ciekawości, gdyż jest to jeden z najgorzej ocenianych filmów na Filmwebie.

 

Tutaj próbka tego "arcydzieła" sztuki filmowej:

 

Grubo :)

I te emocje kiedy jeden z bohaterów próbuje otworzyć drzwi samochodu :P

Z jakim namaszczeniem reżyser zwrócił uwagę na przekręcanie kluczyków w zamku.

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie stawiam piwo każdemu, kto zdzierży produkcję "Birdemic" i "Birdemic 2". Ja odpadłem po kilku minutach, a i tak włączyłem z ciekawości, gdyż jest to jeden z najgorzej ocenianych filmów na Filmwebie.

 

Tutaj próbka tego "arcydzieła" sztuki filmowej: https://www.youtube.com/watch?v=LrxZblVUkMU

Nie wiem dlaczego, ale widząc ten wycinek przeczytałem "podróbka" (tj. parodia). A jednak to jest takie straszne w oryginale. o.O Edytowane przez PlanesFlyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie stawiam piwo każdemu, kto zdzierży produkcję "Birdemic" i "Birdemic 2". Ja odpadłem po kilku minutach, a i tak włączyłem z ciekawości, gdyż jest to jeden z najgorzej ocenianych filmów na Filmwebie.

Jak ktoś znajdzie ten film w jakiejkolwiek wersji pl, to podrzućcie :) Chociaż nie wiem, czy jest sens rozumieć, co oni tam gadają :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.