Skocz do zawartości

"NIEISTOTNE" - moja debiutancka książka. Prośba o wsparcie.


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Czyli jednak uznano, że nie nastawia się na klientów fanów SF?

 

 

To znaczy? Jest za mało s-f?

Jak tak, to podzielam Twoje zdanie. Ale spokojnie, z tyłu okładki będzie znaczek, w którym prócz ceny i logo, Wydawca umieszcza gatunek książki. I w tymże będzie napisane science-fiction :)

Po drugie opis z tyłu książki również jasno określi tematykę.

Po trzecie: Postać na okładce jest kluczowa. Nawet ważniejsza niż cała otoczka s-f, mimo, iż drugoplanowa. Z tego powodu jestem zadowolony z tej okładki. Nie wiem, czy grafik czytał całość, pewnie nie, ale mimo to dobrze trafił.

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż, powiem Wam jak to jest: Biorąc pod uwagę charakter tego przedsięwzięcia, może i właściwym byłoby już teraz "napędzać" promocję książki. Wszak reklama to istotna rzecz. Natomiast ja należę do tych ludzi, którzy nie lubią się chwalić czymś, czego jeszcze nie ma :) Nie chciałbym chwalić się książką, zanim ktoś faktycznie może przekonać się o jej istnieniu.
Stąd też nie publikowałem na forum grafiki, którą wrzucił Paether, i która będzie już wkrótce okraszona datą premiery. Przygotowałem stronę na Facebooku, ale jeszcze w żaden sposób nie uzupełniałem treści, ani nawet sam nie polubiłem, aby nie wyskakiwało znajomym, że jest :) Gógiel i fb oczywiście już ją wyszukuje. Jest to już podwalina pod promocję.

 

Wszystkie informacje, data premiery, aktywność strony na fb, wpis na mojej stronie, pojawią się równo z dniem trafienia książki do zapowiedzi wydawniczych.

 

W odpowiedzi na Wasze pytania: Zapowiedź jest już tuż tuż. Teoretycznie powinna być już w minionym tygodniu. Bardzo się niecierpliwię i liczę, że nadchodzący tydzień to będzie właśnie ten tydzień, w którym pojawi się oficjalna zapowiedź. Równo z zapowiedzią książka trafi do druku. Luźne na razie i niezobowiązujące przypuszczenia mówią, że książka opuści drukarnię i trafi do sprzedaży w pierwszej połowie grudnia. Dokładną datę poznam właśnie równo z zapowiedzią.
Cena na okładce wynosi 34zł. Od ceny tzw. "okładkowej" są oczywiście odstępstwa. Często w dół, ale czasem i w górę. W pierwszej kolejności książkę będzie można kupić w księgarni internetowej Wydawcy i jestem niemal pewien, że będzie o kilka złotych tańsza od ceny okładkowej.

 

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.