Skocz do zawartości

Lipski'gate - wydzielone z innego tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce? Mam więcej postów na liczniku od CIebie(w chwili pisania tego postu)... ten argument powinien chyba dotrzeć...

 

A powaznie, to chodzi o to że z wypowiedzi innych forumowiczów wynika ze mówisz nierzetelnie i radzisz innym zeby kupowali nieodpowiednie przyrządy optyczne itp. Przynajmniej tak sadzi większość. Np. temat o hybrydzie super ekstra Uniwersała.... przeczytaj swoje posty... najpierw piszesz że super nowość niezawodna i wogóle odjazd... potem że może nie jest odkryciem, ale na pewno jest wyśmienicie zrobiona, bo krajowa(a o tej marce to wiele słyszałem i niewiele dobrego)... a potem że własciwie poczekamy na jakis test.

 

CHyba wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie wątek Uniwersała, to był jak tam napisałem wątek bardziej ironiczny co inteligentni ludzie zauważyli. A test hybrydy uniwersałowej się naprawdę przyda zamiast bicia piany i czekamy na wypowiedż Pawła Maksyma jak go naocznie "obmaca".

 

Co do licznika postów to się mylisz - zobacz że nawet po (już dwukrotnym) resecie Jesiona mam więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na pewnym poziomie edukacji popada się

w samozachwyt i uwielbienie (czyt. narcyzm).

 

i swoją drogą wiem jak to wygląda na uniwersytecie łódzkim,

wiem jak się truktuje ludzi którzy chcą dostąpić mianowania na stopień dr.

i powiem Ci tyle - jedno wielkie gó....o niewarte zachodu i to jest dopiero towarzycho

wzajemnej adoracji wielmożnych prof. hab itd.

 

No nie Krzysztofie, muszę to sprostować, nie wolno tak sobie uogólniać bo to obraża najwybitniejszych Naukowców. Tak zawsze mówią i piszą właśnie ci którym stopnia naukowego nie udało się jakoś uzyskać... a przecież każdy może przecież spróbować. To jednak nie grono popierających się "kolesiów spod budki z piwem" a światowe sławy i autorytety w swoich dziedzinach i to niepodważalny fakt co sam wiem z autopsji.

Gdybyś wiedzał jak dokładnie i wielokrotnie prześwietlane są dokonania i wiedza kandydata do tego stopnia to byś takiego czegoś niesłusznie jednak nie pisał. Tak, jest to niezmiernie trudne i wymaga poświęceń...

 

Z mojej strony End na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licznika postów to się mylisz - zobacz że nawet po (już dwukrotnym) resecie Jesiona mam więcej...

 

Niestety - mozna resetowac, a ty szybko straty odbijasz. Zerknij w swoj profil i odpowiedz nam, ile postow merytorycznych napisales od wczoraj?

 

 

Pytales za co ja ciebie nie lubie? Chocby za takie teksty, w ktorych, jak to powiedziales, nic zlego nie widzisz:

 

"-

Tak Jesionie, najlepiej niech każdy kupi sobie od razu "głuptaka" z satelitarnym naprowadzaniem na obiekty skoro go stać, to się akurat dużo astronomii nauczy. Ja wiem że Ty akurat z nauką jesteś na bakier jako typowe patologicznie rozpuszczone "konsumpcyjne dziecię imperializmu" nie potrzebujące klasycznych wzorców i nie doceniasz produktów myśli ludzkiej takich jak prosty radziecki ZRT czy klasyczne lornetki BPC

---"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie radź Adamie takiego high-sophisticated "głuptaka" w domyśle dla początkującego a raczej od lornetki BPC czy lunetki ZRT za grosze co dla początkującego wystarczy i się samodzielnie rozwinie - tak jak warto aby to następowało we właściwej kolejności...

 

Z mojej strony sorry jeżeli uraziłem Adamie. Zakończmy "wojnę" - graba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do merytorycznych wypowiedzi, to bardzo zaluje, ze musielismy wyrzucic watki z twoja najlepsza tworczoscia - vide obserwacje przez ZRT Mimasa i wiele innych. Nie opowiadaj czasem, ze sie pomyliles z nazwa, bo pamietam, jak przez 5 stron wyzywales wszystkich od idiotow, i ze widziales na 100% mimasa. Dopiero jak ja wkroczylem do akcji, to stwierdziles, ze sie pomyliles. Przypominij sobie twoje slynne recnezje na obu forach. To juz byl SZOK. 1/3 recenzji to narcystyczny opis, kim jest autor artykulu (oczywiscie wielkim doktórem chemikiem - jakby mialo to kogos interesowac). Teksty napisane ala'pro a glupoty takie, ze 2 fora w jednym czasie sie zatrzesly. Widziales nawet plejady obok slonca. Potem stwierdziles, ze plejady widziales 2 tyg wczeniej, ale za glupi byles, zeby sprawdzic, ze 2 tyg wczesniej byly jeszcze blizej slonca. A na koniec stwierdziles, ze jednak obserwacje plejad wykonales inna lornetka i w innym czasie, a wyniki naukowo ekstrapolowales. O twoich bzdurach i glupotach pisanych na tym i na innym forum mozna napisac trylogie - Monty Phytona. Moze i byloby to nawet zabawne, ale ilosc w jakiej produkujesz te bzdury zaczyna mnie przerazac i uwazam, ze grozi wizerunkowi naszego wspolnego forum. Czego przykladem jest ocena nowego uzytkownika - PIOTROSLAV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Jesionie, popełniam też błędy, nobody's perfect. A recenzja lornety ma się dobrze na innych forach po Waszych cennych uwagach. Nie chowaj już uraz jak piszę sorry - OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie radź Adamie takiego high-sophisticated "głuptaka" w domyśle dla początkującego a raczej od lornetki BPC czy lunetki ZRT za grosze co dla początkującego wystarczy i się samodzielnie rozwinie - tak jak warto aby to następowało we właściwej kolejności...

 

Z mojej strony sorry jeżeli uraziłem Adamie. Zakończmy "wojnę" - graba?

 

Dodajmy tylko, ze watek zaczal sie od prosby o rade - Celestron 12" czy Meade GPS 12". Co ty w ogole gadasz??? Jaki poczatkujacy??? Ktos powiedzial, ze chce wydac 20 tys zl, a ty mu z ZRT. Buahahaha

 

Przeprosin nie przyjmuje i od ciebie nigdy nie przyjme. Obrazasz wiele osob systematycznie od roku i sam juz nie rozumiem, jak to mozliwe, ze robisz to dalej? Wiem tez dlaczego ciagle przypominasz nam o swoim doktoracie - ano dlatego, bo gdybys o tym nie wspominal, kazdy by ocenil ciebie na 7 klas podstawowki. Taka jest prawda. Chcesz sonde, na ile klas wyglada ML? Moze to ciebei obudzi...

 

Posty nie dotyczace tematu glownego przenosze do "Wolnych tematow". Sprawa jest wazna i chyba potrzeba to raz na zawsze rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Jesionie, popełniam też błędy, nobody's perfect. A recenzja lornety ma się dobrze na innych forach po Waszych cennych uwagach. Nie chowaj już uraz jak piszę sorry - OK?

 

:shock:

Sorry to wiadomo powszechnie kto mowi i do kogo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie czy ty mi do końca życia będziesz wypominał pomyłki sprzed kilku miesięcy? Niepotrzebnie wtedy o Plejadach w ogóle wspomniałem jak były wątpliwe. Ja też astronomii uczę się jako hobby i teraz wiem więcej niż w maju kiedy pisałem recenzję lornety 22x100 i kupowałem moją 8" Syntę. A co do liczby klas to są niedozwolone chwyty poniżej pasa - ja sam nie wyjeżdżam z moim dr tylko odpowiadam jak ktoś to zahaczy. A może cię tym zachęcę do napisania i obronienia pracy dr - może wtedy pogadalibyśmy jak doktor z doktorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do liczby klas to są niedozwolone chwyty poniżej pasa - ja sam nie wyjeżdżam z moim dr tylko odpowiadam jak ktoś to zahaczy. A może cię tym zachęcę do napisania i obronienia pracy dr - może wtedy pogadalibyśmy jak doktor z doktorem.

 

"Ja wiem że Ty akurat z nauką jesteś na bakier jako typowe patologicznie rozpuszczone "konsumpcyjne dziecię imperializmu" nie potrzebujące klasycznych wzorców "

 

A ty bylo o sianokosach?

 

Nie interesuje mnie, czy moj rozmowca jest dr, czy studentem, czy 13 latkiem. Ktos moze byc albo madry, albo glupi. Wytumacz mi, czym ty sie dla mnie jako "dr" roznisz od mgr, czy kogos, kto jeszcze jest na poziomie liceum lub nizej? Widzisz jakas roznice? Jezeli jutro zrobie dr z historii sztuki, to o czym ja z toba drogie dziecko chemii bede rozmawial? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko ze coraz rzadziej pisuje na tym forum bo mi sie nie chce patrzeć na wątki w których ten głąb jest wszedzie. Na Astro4u jest spokój i relaks i od dłuzszego czasu coraz bardziej lubie tamto forum dla tego że nie ma tam Lipskiego.

czy naprawde nie da sie nic z tym zrobic ??

 

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave, znowu zaczynasz swoje młody kolego po okresie spokoju?

 

Adamie tamta w/w moja wstawka była przesadnie złośliwa stąd już po raz piąty sorry za to i nie chowaj urazy. Ja Twoje obrażanie też jakoś przeżyłem jak widać. Oczywiście, bądź sobie kim chcesz dla dobra astronomii miłośniczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko ze coraz rzadziej pisuje na tym forum bo mi sie nie chce patrzeć na wątki w których ten głąb jest wszedzie. Na Astro4u jest spokój i relaks i od dłuzszego czasu coraz bardziej lubie tamto forum dla tego że nie ma tam Lipskiego.

 

Plakac mi sie chce, jak czytam takie wiadomosci, a trzeba zauwazyc, ze czesto na priwa dostaje takie maile. Dlatego tak impulsywnie podchodze do tego delikwenta, bo czuje, jak systematycznie rozwala wszystko to co budowalismy od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko ze coraz rzadziej pisuje na tym forum bo mi sie nie chce patrzeć na wątki w których ten głąb jest wszedzie. Na Astro4u jest spokój i relaks i od dłuzszego czasu coraz bardziej lubie tamto forum dla tego że nie ma tam Lipskiego.

czy naprawde nie da sie nic z tym zrobic ??

 

DaVe

Można przestać dolewać oliwy do ognia - wcisnąć "ignoruj" i zająć się tym co lubimy.

A nikt nie zastanowił się nad tym, że jak przestanie odpisywać na durne posty Mla to nie będzie miał z kim się droczyć :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.