Skocz do zawartości

lornetka7x50v10x50??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Już dawno sprzedana, takie perełki nie czekają długo na nabywcę, to była Zeissowska Dekaris 10x50 w bardzo dobrym stanie z oryginalnym, futerałem i osobną regulacją na każde oko co nie każdy lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam z całego serca Bilora Bilogon ..........po przeczytaniu testu Arka oglądalem kilka egz. i strach patrzeć ...jedna szt. 16x50 o mało mnie nie wywróciła w Foto Jokerze (justowanie) inne szt. wcale nie lepiej ......natomiast Everast kupiłem wysylkowo w Himpolu 4 szt 12x60 i 1 szt 7x50 i tylko do jednej 12-stki miałem zastrzezenia( ale do przyjęcia).

dla wyjaśnienia powiem ze nie prowadzę kramiku obwoźnego i lornetki kupilem dla znajomego w Finlandii który był u mnie przejazdem wracajac z Jerozolimy (taki obierzyświat) i tak mu się spodobała lornetka że zamówił 4 szt dla swoich znajomych (pewnie polują na renifery >:( ) polecam 12x60 Everasta, w tej cenie na 100% nie kupisz nic lepszego. mam też minolte classic i nie ma co porównywać z Everestem .....straty ostrości na obrzeżach są znaczne

 

pozdr mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ja jej nie kupiłem koledzy ::) tylko dałem dać znajomemu szukajacego jej od ponad 5 lat, z wdzięczności mam obiecaną skrzynkę dobrego piwa !!!

Więc to nie Busines jak sądzicie a tylko przyjacielska przysługa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jak wpadniesz na sierpniowe Kudłacze to zapraszam na Browar 8)

Mam tylko jedną parę oczu i dwoma Zeissami na raz nie potrafię obserwować, o to bądź spokojny nie jestem Arachnidem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bilory 10x50 to kupilem ja kilka dni temu w fotojokerze za 149 zl. Ogladalem nia wczoraj wieczorem niebo, oprocz tego uzywana byla wielokrotnie w trakcie dnia. To moja pierwsza lornetka, wiec nie mam doswiadczenia w ich ocenie. Nie zauwazylem zadnych uszkodzen optyki ani obudowy. Obraz jest bardzo ostry i nie ma problemow z podwojnym obrazem. Oba okulary wskazuja dokladnie ten sam obraz z tym samym obiektem w centrum. Jak dla mnie swietna. Moze mam male doswiadczenie, a moze trafilem na dobry egzemplarz. Tylko statyw by sie przydal, bo ogladanie Jowisza z reki i wypatrywanie ksiezycy jest nieco problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.