Skocz do zawartości

Tranzyt Wenus - eliminacje rozstrzygniete


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Best Sun:

DominikM2, adam11, radekf1, waldek1;

 

Best Venus:

adam7, chojrak4, chojrak1, emde11, hnysiak4, lemarc2, zgredek1;

 

Best Landscape:

emde1, TymonKretschmer1, marecki1;

 

Best Creative:

rziomber3;

 

Ps. Nie ma jak dwie stówki w kieszeni :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Adamie czy te moje fotki co do Pana słałem, napewno doszedły??  To było w zeszły Piątek A do teraz ich nie widze w "Galeri konkursowej"

 

Bo to juz bylo za pozno, aby mogly isc w pierwszym zestawie. Napisalem przeciez, ze nowe fotki utworza nowa "galerie konkursowa", a dokladniej "dogrywke". Ten etap, to tylko eliminacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę zamykam pierwszy etap eliminacyjny. Tak więc, jeżeli ktoś nie oddał jeszcze głosu, a chciałby mieć wpływ na losy tego konkursu - niech się streszcza ;)

 

Od środy zrobimy też dogrywkę z fotkami, które zostały nadesłane "po czasie".

 

Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to od poniedziałku (20.09) zaczniemy zabawę - walkę o najlepsze foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt
Bo to juz bylo za pozno, aby mogly isc w pierwszym zestawie. Napisalem przeciez, ze nowe fotki utworza nowa "galerie konkursowa", a dokladniej "dogrywke". Ten etap, to tylko eliminacje.

 

Acha, spoko. Dzięki za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się podliczyć wszystkie głosy w etapie eliminacyjnym. Niestety chroniczny brak czasu opóźnił "podliczenie głosów" o tydzień.

 

Do tej pory oddano 367 głosów, co wydaje się być świetnym wynikiem. Głosy spływały na forum oraz na moją skrzynkę mailową. Dziekuje wszystkim za udział oraz zapraszam do wzięcia udziału w decydujących starciach, które nastąpią zaraz po dogrywce. Sama dogrywka ma na celu wyłonienie ciekawych fotek z puli, która została dosłana już po rozpoczęciu konkursu - a jest tam pare ciekawych fotografii. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się przygotować pakiet do głosowania.

 

A teraz lista osób i zdjęć, które dzięki Waszym głosom dostały się do właściewego konkursu na "Najlepsze zdjęcie z Tranzytu Wenus 2004".

 

Legenda:

- przy nazwie uczestnika widnieje sumaryczna ilość głosów, które zostały oddane na wszystkie zgłoszone przez niego fotki. Nie ma ona znaczenia, na ocenę, a jest tylko podana informacyjnie,

- poniżej nazwy uczestnika widnieje lista zdjęć, które pozytywnie przeszły eliminacje. Zasada była prosta - każda fotka potrzebowała min. 3 głosów, aby przejść dalej.

- za nazwą zdjęcia pojawia się nr. kategorii do której zdjęcie się zakwalifikowało. Kategorie widnieją w głównym poście tego wątku.

 

Wszystkim serdecznie gratuluję i przypominam, że nie są to wyniki konkursu, a jedynie "LISTA STARTOWA" do właściwego konkursu, który rozpocznie się w najbliższych dniach.

 

Adam_Jesion, 50

-adam11 (1)

-adam4 (2)

-adam6 (2)

-adam7 (2)

-adam8 (2)

 

Adamo, 5

-Adamo2 (2)

 

Astr, 7

- astr2 (2)

 

Chojrak, 21

-chojrak1 (2)

-chojrak2 (2)

-chojrak3 (2)

-chojrak4 (4)

 

DarekB, 11

-darekb2 (1)

 

Dominik_Kruk, 5

-DominikKruk1 (1)

 

DominikM, 17

-DominikM1 (1)

-DominikM2 (1)

-DominikM3 (1)

 

Emde, 32

-emde (2)

-emde1 (1)

-emde5 (1)

-emde6 (1)

 

Hanysiak, 20

-hanysiak1 (2)

-hanysiak4 (2)

 

Haze, 4

-haze1 (1)

 

JacekS, 4

-jaceks4 (4)

 

JanuszP, 13

-janusz6 (2)

 

Krzysztof_Szatkowski, 15

-krzysztofSzatkowski2 (4)

 

Lemarc, 13

-lemarc1 (2)

-lemarc2 (2)

 

Marecki, 19

-marecki1 (3)

-marecki2 (3)

 

MarekBromirski, 9

-marekbromirski1 (2)

-marekbromirski2 (2)

 

Meteorit, 14

-meteorit1 (3)

 

Michau, 15

-michau1 (2)

 

R.Ziomber, 8

-rziomber3 (4)

 

Radekf, 14

-radekf1 (1)

-radekf3 (1)

 

Sp3uca, 4

-sp3uca2 (4)

 

Tymon_Kretschmer, 12

-tymonkretschmer1 (3)

 

Waldek, 7

-waldek1 (1)

 

Zayzik, 12

-zayzik1 (4)

 

Zgredek, 31

-zgredek1 (4)

-zgredek2 (4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - DOGRYWKA!!!

 

Tak, jak obiecywałem wrzucam nowe fotki, które zostały zgłoszone do konkursu już po jego rozpoczęciu.

 

Zasady bez zmian, czyli takie, jak w pierwszym etapie. Głosy wrzucamy na forum.

 

Pod tym adresem nowy pakiet zdjęć:

http://www.astro-forum.org/galeria/Konkurs...rywka/index.htm

 

Osoby biorące udział w dogrywce:

- Ati

- Jorg

- LukaszStruk

- MOrzeszko

- Tboro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.