Skocz do zawartości

Wybór sprzętu


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiesz ja nie jestem przekonany do tego aby robic test 40 teleskopów ja wolę pojedynki jeden na jednego i takie coś w przypadku teleskopów można by zrobić. Soligor kontra Optisan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne pary do przetestowania, np. MTO vs ETX, Optisan (!) vs ZRT vs PZO 60 z groszami / 400 z groszami, Tal 100RS vs Synta 100 vs Soligor RT1000, a nawet Astrokrak vs Uniwersał ;)

 

Na warsztatach trzeba się tym zająć. Niech wszyscy w miarę możliwosci wezmą swoj sprzęt i pobawimy sie w testowanie :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku jak zwyke nie podoba Ci się to co robię.

Zastanawiam jakie sa tego przyczyny ale szczerze mówiąc guzik mnie to interesuje, bo nie liczę się już z Twoimi pomysłami (szczerze mówiąc nawet nie wiem po co teraz pisze?)

Czasami jak zauważyłes zapewnie, kończe dyskusje zaraz po twoich postach bo nie chce mi się gadać o dupie-marynie.

 

Jak dla Ciebie marka jest spalona to daj spokój i nie wypowiadaj się w temacie o którym nic nie wiesz. Nie widziałeś tych teleskopów i Twoje zdanie na ich temat nie powinno się liczyć.

Co innego gdybyś miał przykre doświadczenia lub ktokolwiek by coś mógł napisać o nich krytycznego.

 

Dopóki więc nie wiesz badź w porządku i odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku jak zwyke nie podoba Ci się to co robię.

 

Akurat w tym przypadku jestem dla Ciebie życzliwy, że tego nie widzisz to inna sprawa w gruncie rzeczy to jest Twój problem, Twoje pieniądze i Twój czas. Opitsany miałem okazję oglądać niejednokrotnie być może nie te modele, które Ty sprzedajesz co absolutnie nie zmienia mojej oceny tej marki jedna jaskółka wiosny nie czyni, a i z marketami bedzie Ci trudno konkurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.