Skocz do zawartości

S/Z filtry LRGBHOS 36mm z karuzelą Atik EFW2


jolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - sprzedam 7 pozycyjną karuzelę z koła filtrowego Atik EFW2 obsadzoną filtrami Baadera o średnicy 36mm bez oprawek.
za połowę ceny: 1700zł plus przesyłka. Tanio, ponieważ nie mam pudełek do filtrów - tak kupiłem, wszystko zmontowane w całość. Filtry w stanie bardzo dobrym, brzegi zostały wyczernione, przez co nie ma już odblasków wewnętrznych widocznych szczególnie w filtrach wąskopasmowych. Zestaw będzie gotowy do wysyłki za około tydzień - możliwy odbiór na zlocie w Zatomiu.
Filtry 36mm potrzebne są do kamerek z sensorem 8300 przy światłosile f/5 lub większej - filtry 1.25" umieszczone w kole w takim zestawie będą już winietować. Sam zmieniłem optykę na mniej światłosilną i dlatego przechodzę na standard 1.25", bo chciałbym jeszcze dorzucić dwa inne filtry do zestawu :)
Możliwa też zamiana na:
- karuzelę Atik EFW2 9 pozycyjną
- filtry LRGB 1.25"
- filtry HSO 1.25"
- filtr fotometryczny V 1.25"
Wtedy ceny do dogadania.
Pierwszeństwo ma kupujący całość, ale jeśli znajdą się chętni na wszystkie elementy to oczywiście zestaw rozbijemy :)

Dla chcących mieć koło z filtrami 36mm podaję prosty przepis :)

  1. kupujemy koło Atik EFW2 z karuzelą na 9 filtrów 1.25"
  2. wymontowujemy karuzelę i wymieniamy ją u mnie za dopłatą na karuzelę obsadzoną 7 filtrami 36mm

IMG_4450.jpg

IMG_4451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zbesztany, że proponowana przeze mnie połowa ceny jest trochę wysoka, bo gdzieniegdzie te filtry można dostać taniej :) Aby więc sprostać wymaganiom rynku nowa cena to 1600zł z wliczoną przesyłką.

Karuzelę 9x1.25 już mam, więc pozostaje ewentualna wymiana na dowolne z filtrów Baadera 1.25": LRGBHOS, V, IR 685nm - wtedy cena do dogadania.

Ponieważ kolega Vaud jest chętny na zakup karuzeli, więc jest też opcja zakupu samych szkiełek za 1450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe rozbicie zestawu na:

- karuzela Atik 7x36mm: 199zł plus przesyłka sprzedana



Edytowane przez jolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.