Skocz do zawartości

Odszedł Tomek Gadomski (Tomero)


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem przed chwilą na facebooku bardzo smutną wiadomość, że odszedł nasz kolega Tomek Gadomski (Tomero).

Niestety Tomkowi nie udało się wygrać walki z nowotworem.

 

Tomka znałem ze zlotów w Jodłowie, i nigdy nie zapomnę jak fajnym i konkretnym był człowiekiem.

Do zobaczenia, kolego.

:(

 

post-17078-049603800%201284932976.jpg

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja faceta nie znałem ale wiadomość o czyjejś śmierci na nowotwór jest zawsze przykra i trudna. Przyłączam się też do tekstu HAMALa bo widziałem jakiś czas temu statystykę wg. której mamy chyba największą śmiertelność na raka w europie. Tak nie musiało być ale kto wie kto nas tak truje w tym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem przed chwilą na facebooku bardzo smutną wiadomość, że odszedł nasz kolega Tomek Gadomski (Tomero).

Niestety Tomkowi nie udało się wygrać walki z nowotworem.

 

Tomka znałem ze zlotów w Jodłowie, i nigdy nie zapomnę jak fajnym i konkretnym był człowiekiem.

Do zobaczenia, kolego.

:(

 

post-17078-049603800%201284932976.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznego.... poza Jodłowem z Tomkiem spotykałem się czasami w Karpaczu, gdzie mieszkał. Jakiś czas temu kontakt się urwał... nie wiedziałem, że zachorował. Pamiętam, że ciągle wmawiałem mu, że mamy wspólnych przodków ze względu na jego nazwisko, które jest popularne w mojej rodzinie... jakoś nie wierzę, że już go nie ma....

 

Edytowane przez Geminiplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą; każdy stanowi ułomek kontynentu, część lądu. Jeżeli morze zmyje choćby grudkę ziemi, Europa będzie pomniejszona, tak samo jak gdyby pochłonęło przylądek, włość twoich przyjaciół czy twoją własną. Śmierć każdego człowieka umniejsza mnie, albowiem jestem zespolony z ludzkością. Przeto nigdy nie pytaj, komu bije dzwon: bije on tobie. "

 

(No man is an Island, intire of it selfe; every man is a peece of the Continent, a part of the maine; if a Clod bee washed away by the Sea, Europe is the lesse, as well as if a Promontorie were, as well as if a Mannor of thy friends or of thine own were; any mans death diminishes me, because I am involved in Mankinde; And therefore never send to know for whom the bell tolls; It tolls for thee).

John Donne

 

:violin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.