Skocz do zawartości

Oświadczenie III



Rekomendowane odpowiedzi

Tak wlasnie przed chwila zona nade mna stanela, pokazuje jej, co ludzie potrafia pisac, i ona mi zadala bardzo intrygujace pytanie:

 

"Czy astronomia jest pasja normalnych ludzi"?

 

W zwiazku z tym, pytam:

 

"Czy jako astroamator czujesz sie normalnym czlowiekiem"?

 

Zanim odpowiesz na to pytanie, pomysc - czy normalny czlowiek nie spi w nocy? Czy normalny czlowiek spedza tyle czasu na forum? Czy normalny czlowiek wydaje tyle kasy na blaszana rure z zwierciadelkiem na dnie?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie przed chwila zona nade mna stanela, pokazuje jej, co ludzie potrafia pisac, i ona mi zadala bardzo intrygujace pytanie:

 

"Czy astronomia jest pasja normalnych ludzi"?  

 

W zwiazku z tym, pytam:

 

"Czy jako astroamator czujesz sie normalnym czlowiekiem"?

 

Zanim odpowiesz na to pytanie, pomysc - czy normalny czlowiek nie spi w nocy? Czy normalny czlowiek spedza tyle czasu na forum? Czy normalny czlowiek wydaje tyle kasy na blaszana rure z zwierciadelkiem na dnie?  

 

;)

 

No wiesz, dla kogoś kto się tym interesuje to jest normalne, piękne i co najgorsze wciągające :wink: , ale dla kogoś "stojącego z boku" to jest mocno nienormalne :mrgreen:

 

Pozdrowienia:

-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim odpowiesz na to pytanie, pomysc - czy normalny czlowiek nie spi w nocy? Czy normalny czlowiek spedza tyle czasu na forum? Czy normalny czlowiek wydaje tyle kasy na blaszana rure z zwierciadelkiem na dnie?  

 

;)

 

Czy wyobrażasz sobie życie normalnego człowieka bez hobby ? Czy noc służy tylko do spania ? :D Czy we współczesnym świecie jest coś bardziej romantycznego i piękniejszego od astro ?

 

Głosuję na normalnego.

 

Przy okazji witam wszystkich bo to moja pierwsza wypowiedź na AstroForum.

Korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam nadzieje, ze to nie ten glupi watek sprowokowal ciebie do rozpoczecia aktywnosci na naszym forum ;)

 

Z ta romantycznoscia, to bym jednak nie przesadzal, bo potem mlodzi podlapia i nie beda chcieli za raczke z dziewczynami chodzic ;)

 

A takie mysli mnie natchnely po dyskusjach z pewnymi "twardoglowymi" z pewnego forum :lol::Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech podłapią, może wpadną na pomysł by za rączkę dziewczyny do swej dostrzegalni przywodzić. Na którymś forum czytałem (nie pamiętam już na którym) że to na dziewczęta bardzo dobrze wpływa. Jak bardzo dobrze - nie wiem bo mi żona nie pozwala sprawdzić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech podłapią, może wpadną na pomysł by za rączkę dziewczyny do swej dostrzegalni przywodzić. Na którymś forum czytałem (nie pamiętam już na którym) że to na dziewczęta bardzo dobrze wpływa. Jak bardzo dobrze - nie wiem bo mi żona nie pozwala sprawdzić. :D

:mrgreen:

 

 

 

Co do głosowania ciągle słysze że trzeba być poje..anym aby na mrozie zimą całą noc z telepem siedzieć. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wątek należałoby zacząć od definicji słowa normalny?

 

Znowu przytoczę definicje z mojego przestarzałego słownika j. polskiego PWN:

1. zgodny z normą, najczęściej spotykany, przeciętny

-wg tej definicji na pewno nie jesteśmy normalni

2. będący w pełni władz umysłowych

- tu już każdy sam musi się określić :lol:

 

A Tobie Adam o którą definicję chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam że jednak normalni.  

Normalni są Ci co nie maja pasji? i nie maja co ze sobą zrobić?  

Lepiej po nocach siedzieć na mrozie niż z pałami biegać w centrum miasta i wywalać szyby

 

Adamo - wstydz sie. Astro-nacjonalizm przez ciebie przemawia. Widze, ze albo astronomia, albo NIC. Czyli zadnych innych pasji juz nie ma??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam że jednak normalni.  

Normalni są Ci co nie maja pasji? i nie maja co ze sobą zrobić?  

Lepiej po nocach siedzieć na mrozie niż z pałami biegać w centrum miasta i wywalać szyby

 

Adamo - wstydz sie. Astro-nacjonalizm przez ciebie przemawia. Widze, ze albo astronomia, albo NIC. Czyli zadnych innych pasji juz nie ma??? ;)

Nie zrozumałeś mnie

Chdzi mi ogólnie o pasję a nie o astro-pasję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam że jednak normalni.

Normalni są Ci co nie maja pasji? i nie maja co ze sobą zrobić?

Lepiej po nocach siedzieć na mrozie niż z pałami biegać w centrum miasta i wywalać szyby  :mrgreen:

W 100% zgadzam się !

Osobiście mam wiele pasji i nie wyobrażam sobie życia bez nich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.