Skocz do zawartości

Co w tle Astropolis?


Paether

  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak powinno wygl?da? t?o naszego forum?

    • Tak jak obecnie, bez zmian
    • Inny jednolity kolor (jaki? - w komentarzu)
    • Zdj?cie o tematyce astronomicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Opinia dj_peterki aż mnie rozśmieszyła. Dokładnie taki argument pada na Astromaniaku, który jest kilka lat do tyłu, żeby nic nie zmieniać, bo zrobi się jarmark jak na Astropolis, które jest takim strasznie skomplikowanym forum pełnym wodotrysków :)

 

Idea "burzy mózgów" polega na tym, że każdy rzuca pomysł, nawet absurdalny czy śmieszny i żaden pomysł nie podlega krytyce a jedynie wybiera się te, które spełniają oczekiwania.

Nie jestem konserwatystą i nie przywiązuję się do schematów, jestem pragmatykiem.

 

Każde forum jest inne i to nie tylko pod względem funkcjonalności czy grafiki, także pod względem programistycznym, serwerowym. Twórcy powinni brać pod uwagę to, aby urzytkownicy mieli łatwy dostęp do treści i ich edytowania i tu nie ma znaczenia czy strona jest bezguściem jarmarcznym czy subtelną liliją. Zwracam tylko uwagę na to aby warunki techniczne spełniały oczekiwania użytkowników i tyle. Nie narzucam swoich pomysłów a dzielę się tu opinią. Od 17 lat zajmuję się grafiką komputerową i marketingiem a także scenografią oraz realizacją filmową i telewizyjną. Odwiedzam bardzo często różne fora astronomiczne i nigdy nie krytykuję ich twórców ani administratorów - ewentualnie chwalę :) Najczęściej wchodzę na Astropolis, Astromaniaka i Astro4u i skupiam się na treściach merytorycznych a funkcjonalność pomijam tak, jak przy używaniu różnych telefonów czy samochodów, obcykanie o co chodzi zajmuje chilę a potem nie zwraca się na to uwagi iprzechodzi do meritum. Gorzej jest gdy nie można jakiejś treści załadować albo trwa to długo a czas leci :)

Edytowane przez dj_peterka
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedyś było coś podobnego:

...

 

Czyli nie ja pierwszy wpadłem na ten pomysł :icon_wink:

A może coś takiego??? :g: taka moja wizualizacja. Gdyby jeszcze po najechaniu kursorem na zdjęcie wyświetlał się komentarz autora, a po naciśnięciu na zdjęcie wyświetlał się post w wątku z którego pochodzi zdjęcie.

 

 

124855023.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym jednak był za jakimś zdjęciem w tle.... niestety nie wiem jak to miało by wyglądać, bo w mojej głowie panuje pustka artystyczna :P lecz ja bym wolał aby tego nie było za dużo i zbyt przytłumiające, tak jak jest to napier...ne tego na innych forach :) tak skromnie, ładnie, schludnie :) może zdjęcie jakiegoś użytkownika :) ale widzę że zostałem tu przegłosowany :) ale gdyby ktoś był ciekawy to oczywiście zostawiłem swoją ocenę :)

:szczerbaty:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.