Skocz do zawartości

Planety 2


ntwwoit

Rekomendowane odpowiedzi

Powróciłem do przerwanego projektu - Planety 2 - ale tylko na chwilę... dokończyłem demko i na razie tyle. Będzie czas będzie więcej ;)

 

Program generuje taką grafikę:

scrshot.jpg

 

a tutaj jest demko do ściągnięcia... http://www.astro.leszno.net/dw/planety2-demo.zip [1.10MB]

nadal bardzo wiele rzeczy brakuje, ale engine jako tako działa (nie chodzi o to co widać w tym demie, tylko o to co można w nim tworzyć - bo programik został stworzony z myślą o przyszłym rozwoju)

 

wielkości Saturna i Ziemi rzeczywiste, Eros (obłożony teksturą Fobosa) oczywiście jest za duży... odległość między Saturnem a Ziemią 200 000 km, a między Ziemią i Erosem 50 000 km

 

proszę o komentarze... czy w ogóle działa i jak działa na różnym sprzęcie (na dole okienka pokazywana jest ilość klatek na sek. "FPS")

 

sterowanie - w demku zrobiłem tylko możliwość "chodzenia" i obracania się w jednej płaszczyźnie - mógłbym zrobić możliwość obracania kamery jak w grach FPP, ale to się za bardzo nie nadaje do tego typu programu, a z odpowiednim sterowaniem mam spore kłopoty [chodzenie - do przodu i do tyłu - kursory, obrót: klawisze 4 i 6 na kl. numerycznej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.