Skocz do zawartości

Miłośnik astronomii z prośbą o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę ten post w imieniu kolegi, który niechętnie udziela się na forach astronomicznych, choć czasem odwiedza ;)

 

Od dłuższego czasu mam stały kontakt z młodym miłośnikiem astronomii (Sławomir Matz), z którym często wymieniam zdania o tym co widać na niebie, co fotografować itp.

 

Od dawna foci on niebo za pomocą aparatu kompaktowego ucząc się astrofotografii. Wiem jak duże to jest ograniczenie, gdyż możliwości są bardzo niewielkie. Sam kiedyś tak zaczynałem. Po wypożyczeniu lustrzanki na parę dni dowiedział się, że faktycznie można nią zdziałać wiele więcej i warto by przenieść się na "wyższy poziom".

 

I właśnie przychodzę z prośbą o pomoc. Kolega bierze udział w konkursie "It's your life, just take it" i jest finalistą. 10 osób rywalizuje ze sobą mając różne zainteresowania. Nasz Sławek pasjonuje się oczywiście astronomią. Konkurs polega na tym, że wybierane są dwie osoby - przez jury i przez publiczność. Nagroda wynosi 15 tysięcy złotych, a więc dla nastolatka zdecydowanie wystarczy na rozpoczęcie prawdziwej astrofotografii. Po co jest ten konkurs? A to, żeby pomóc nastolatkom w ich rozwoju hobby.

 

Chcę, abyście pomogli rozszerzyć grono fotografów nieba poprzez oddanie głosu właśnie na Sławka. Należy kliknąć w link i wybrać niżej "Głosuj!". Jest on obecnie na trzecim miejscu i niewiele brakuje do pierwszego. Liczę na Waszą pomoc :)

 

Link: https://www.facebook.com/itsyourlifejusttakeit?sk=app_133696533402323&app_data=6633

 

(głosowanie jest możliwe raz dziennie, ale i tak w jego imieniu dziękuję za każdy pojedynczy głos)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Ogólnie to nie wiem za bardzo od czego zależy. W wersji na Androida (czyt: na telefonie) jest taka zakładka "najwięcej głosów" i jest na 3 miejscu. Na FB zamiast tego jest "najwięcej wyświetleń", ale kolejność tutaj nie zgadza się (ostatnie kilka osób, choć tutaj Sławek też jest trzeci).

Edytowane przez LibMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.