Skocz do zawartości

NIEISTOTNE - moja książka w sprzedaży od 3.12.2015


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

No to oficjalnie odpiszę - wszystko dotarło, ale pdf-y mnie wkurwiają więc poczekam na wersję papierową :D

 

PS> Autora proszę o nie strzelanie focha :D - Olo thx :D

 

Prócz pdf-a masz tam jeszcze format ePub :D

 

Ale jak najbardziej rozumiem, że wolisz czytać na papierze. Sam wolę czytać na papierze.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dech mi zaparło. To fantastyczna recenzja. Znam Szuu nie od dziś ;) Ten facet nie rzuca słów na wiatr i pisze przemyślane rzeczy. To może naprawdę być światowy hit! :dobrze::)

 

Pozdrawiam

wow.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ePub można też łatwo zmienić na mobi (dla Kindle) za pomocą bezpłatnego programu Calibre. Ja jestem zdecydowanym wielbicielem e-booków

 

No właśnie. Mogłem od razu zrobić też format mobi.

Ok. Jak ktoś z osób posiadających wersję autorską "Nieistotnego" chciałby w 'mobi' lub innym formacie e-bookowym, to proszę o informację na PW. Przeformatuję i prześlę mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, co Wy tak z tym szeleszczeniem i wąchaniem?
Jeśli brakuje Wam tego podczas czytania ebooka, kupcie sobie gazetę, oderwijcie kawałek (w zależności od preferencji, może być margines - jeśli ktoś woli wąchać sam papier - lub zdjęcie, jeśli ktoś ceni woń farby wyżej) i wetknijcie go sobie do nosa. Resztę gazety połóżcie na podłodze i podczas czytania na czytniku/tablecie miętoście tę gazetę palcami u stóp dla odpowiednich wrażeń akustycznych (do wyboru - w skarpetach dla lubiących niuanse tła, a dla miłośników mocnych wrażeń czytelniczych - boso, celem głośnego smyrania papieru).

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czytaniu tej książki nie wolno będzie nikomu przeszkadzać. Zanosi się na bardzo wciągającą więc może być afront.

Pozdrawiam

p.s.

Mam nadzieję, że to grali kaskaderzy i za tą kobietą na podłodze był materac ale ... lepiej nie ryzykować ;)

 

 

7A2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czterdziestce o ile książkę trzeba odsuwać, i tyle w czytniku wystarczy zwiększyć czcionkę. I po kłopocie. Panasiemarasie, you made my day. Pozwolisz, że skopiuję Twój pomysł z gazetą w nosie i miętoszeniu palcami stóp? Na razie 7% "Nieistotnego" za mną.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (szykując się do takich wyzwań) byłem wczoraj w aptece i kupiłem za 17 zł okulary +1 dioptrii czy jak to się zwie.

Jakiś czas temu kupiłem +1.5 (chyba za mocne) ale na szczęście plastykowa oprawka okularu pękła i wyrzuciłem.

Tym razem żądałem i wybrałem metalowe - mój upór (i uprzejmość sprzedawczyni) spowodował, że przyniosła całą stertę z zaplecza :)

 

Pozdrawiam

p.s.

W Plejadach (Messier 44 EDIT: 45 ), gołym okiem, na wsi, rozdzielam góra dwie gwiazdy :):(

Ciekawe czy w tej książce Wimmer choć raz wspomniał o jakimś gwiazdozbiorze, obiekcie kosmicznym itp? ;)

M45.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Dziś dotarły do mnie w końcu egzemplarze autorskie. Od razu wysłałem priorytetem do tych, którzy już na nie czekają.
Zmiana w stosunku do "wersji beta", którą otrzymałem jakiś czas temu: Błyszczące powlekanie okładki zostało zastąpione matowym. Jest bardziej kontrastowa, a tytuł jeszcze czerwieńszy ;)

 

IMAG0549.jpg

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciłeś "narodziny dziecka" czy dopiero po oficjalnej premierze ? :pijacy:

 

Panie, ja już to "czciłem" kilka razy na różnych etapach wydawania :lol:

Ale jutro uczczę raz jeszcze chyba ;)

 

W tym przypadku tak nie będzie :)

Pozdrawiam

 

Chyba będzie. Trzeba będzie powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.