Skocz do zawartości
wimmer

NIEISTOTNE - moja książka w sprzedaży od 3.12.2015

Promowane odpowiedzi

Blondas    283

Na razie dodaję na półkę "chcę przeczytać" w Lubimy Czytać. Poczytuję teraz różne opowiadania, żeby się nie władować w jakąś trylogię, która mnie wciągnie na miesiąc.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotr4d    966

Do mnie przesyłka, z wersja autorską, już dotarła

Dzięki Olo :Salut: .

Niech się sprzeda cały nakład i dodruk też.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szuu    3556

przeczytane! :yahoo:

oczywiście polecam! :notworthy:

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrzysztofZ    1841

No to oficjalnie odpiszę - wszystko dotarło, ale pdf-y mnie

wkurwiają

więc poczekam na wersję papierową :D

PS> Autora proszę o nie strzelanie focha :D - Olo thx :D

Edytowane przez Darek_B
  • Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paether    11269

Na wszelki wypadek przypominam, że...

...na forum posiadamy rzadko używaną opcję spoilera

;)

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wimmer    3258

No to oficjalnie odpiszę - wszystko dotarło, ale pdf-y mnie wkurwiają więc poczekam na wersję papierową :D

PS> Autora proszę o nie strzelanie focha :D - Olo thx :D

Prócz pdf-a masz tam jeszcze format ePub :D

Ale jak najbardziej rozumiem, że wolisz czytać na papierze. Sam wolę czytać na papierze.

Edytowane przez wimmer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blondas    283

ePub można też łatwo zmienić na mobi (dla Kindle) za pomocą bezpłatnego programu Calibre. Ja jestem zdecydowanym wielbicielem e-booków

Edytowane przez Blondas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ekolog    2741

Normalnie dech mi zaparło. To fantastyczna recenzja. Znam Szuu nie od dziś ;) Ten facet nie rzuca słów na wiatr i pisze przemyślane rzeczy. To może naprawdę być światowy hit! :dobrze::)

Pozdrawiam

wow.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wimmer    3258

ePub można też łatwo zmienić na mobi (dla Kindle) za pomocą bezpłatnego programu Calibre. Ja jestem zdecydowanym wielbicielem e-booków

No właśnie. Mogłem od razu zrobić też format mobi.

Ok. Jak ktoś z osób posiadających wersję autorską "Nieistotnego" chciałby w 'mobi' lub innym formacie e-bookowym, to proszę o informację na PW. Przeformatuję i prześlę mailem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gryf188    907

ja tam jestem zwolennikiem papieru, który da się dotknąć i powąchać . Czekam na wydanie papierowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blondas    283

Skonwertowałem na mobi, otwiera się na czytniku dobrze, wersja z osobistą dedykacją, więc każdy pewnie będzie sobie to musiał zrobić sam. Calibre działa jak automat, preferencje auto i już. Jutro zacznę czytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sawes1    656

Mimo iż zostałem szczęśliwym posiadaczem wersji cyfrowej, to czekam na papier. Nie ma to jak szeleszczące kartki pod palcami (nieślinionymi :icon_smile:) . No i oczywiście będę żądał dedykacji od autora. :rofl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
panasmaras    2113

Cholera, co Wy tak z tym szeleszczeniem i wąchaniem?
Jeśli brakuje Wam tego podczas czytania ebooka, kupcie sobie gazetę, oderwijcie kawałek (w zależności od preferencji, może być margines - jeśli ktoś woli wąchać sam papier - lub zdjęcie, jeśli ktoś ceni woń farby wyżej) i wetknijcie go sobie do nosa. Resztę gazety połóżcie na podłodze i podczas czytania na czytniku/tablecie miętoście tę gazetę palcami u stóp dla odpowiednich wrażeń akustycznych (do wyboru - w skarpetach dla lubiących niuanse tła, a dla miłośników mocnych wrażeń czytelniczych - boso, celem głośnego smyrania papieru).

• Lubię 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sawes1    656

Ja żeby czytać eboka, musiałbym go trzymać czubkami palców stóp. Nie zapominaj, że jestem starym <kaszlniecie> po czterdziestce. :rofl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ekolog    2741

W czytaniu tej książki nie wolno będzie nikomu przeszkadzać. Zanosi się na bardzo wciągającą więc może być afront.

Pozdrawiam

p.s.

Mam nadzieję, że to grali kaskaderzy i za tą kobietą na podłodze był materac ale ... lepiej nie ryzykować ;)

7A2.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gryf188    907

Panasmaras pewnie czyta książki przez lornetkę :icon_smile:.

• Lubię 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blondas    283

Po czterdziestce o ile książkę trzeba odsuwać, i tyle w czytniku wystarczy zwiększyć czcionkę. I po kłopocie. Panasiemarasie, you made my day. Pozwolisz, że skopiuję Twój pomysł z gazetą w nosie i miętoszeniu palcami stóp? Na razie 7% "Nieistotnego" za mną.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sp3occ    279

Mnie wystarczy +2.5 na każde oko i odpowiednia odległość od ekranu laptopa (książki). Papierowej książki już dawno nie czytałem (a ja już 60+). Chyba pora... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ekolog    2741

A ja (szykując się do takich wyzwań) byłem wczoraj w aptece i kupiłem za 17 zł okulary +1 dioptrii czy jak to się zwie.

Jakiś czas temu kupiłem +1.5 (chyba za mocne) ale na szczęście plastykowa oprawka okularu pękła i wyrzuciłem.

Tym razem żądałem i wybrałem metalowe - mój upór (i uprzejmość sprzedawczyni) spowodował, że przyniosła całą stertę z zaplecza :)

Pozdrawiam

p.s.

W Plejadach (Messier 44 EDIT: 45 ), gołym okiem, na wsi, rozdzielam góra dwie gwiazdy :):(

Ciekawe czy w tej książce Wimmer choć raz wspomniał o jakimś gwiazdozbiorze, obiekcie kosmicznym itp? ;)

M45.jpg

Edytowane przez ekolog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta