Skocz do zawartości
wimmer

Polecamy NIEISTOTNE - moja książka w sprzedaży od 3.12.2015

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy!

Tak! Dziś jest ten dzień! Dziś skończyła się ta opowieść, ale jak to w opowieściach bywa - koniec jednej może być początkiem drugiej. Skończyła się historia wydawania książki, a od dziś "Nieistotne" stało się nowością wydawniczą.
Od dziś jest w sprzedaży.

Teraz będę walczył o miejsce na półkach.
Od ostatniego czasu przybyło księgarń internetowych, w których można kupić moją książkę. I jeszcze przybywać będzie. Nie będę wklejał wszystkich linków, bo jest ich sporo. Zaproponuję po prostu. Tu:
http://zaczytani.pl/ksiazka/nieistotne,druk (promocja przedmikołajkowa -30% trwa tylko do jutra ;)
i tu do wyboru:
http://www.ceneo.pl/41764267

Jeszcze raz gorąco zachęcam do oceniania i recenzowania. Np. tu:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287315/nieistotne

Mozna ksiazke kupic w wersji epub? Przeklikalem linki i cos nie znalazlem :(

Jeszcze nie. Różne wydawnictwa mają różne obyczaje. Niektóre wypuszczają e-booki równo z papierową wersją, inne nie. Nie rozmawiałem o tym z moim Wydawcą, ale z tego co widzę ich e-booki pojawiają się jakiś czas po premierze, zatem trzeba będzie poczekać :/

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozmawiałem o tym z moim Wydawcą

To spyta pan... nie wszyscy tutaj wciągają książki nosem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już dwie nabyłem ale kto wie, może się skuszę za taką cenę, na prezenty idealna, tylko ona jest dla osób dorosłych (no nie dla dzieci) z tego co się dowiedziałam :) Olo (Wimmer) to nie ciepłe kluski z mlekiem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już dwie nabyłem ale kto wie, może się skuszę za taką cenę, na prezenty idealna, tylko ona jest dla osób dorosłych (no nie dla dzieci) z tego co się dowiedziałam :) Olo (Wimmer) to nie ciepłe kluski z mlekiem ;)

Pozdrawiam

Trochę późno informujecie, że to nie dla dzieci. :P (Zamówiona przedpremierowo prawie tydzień temu.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę późno informujecie, że to nie dla dzieci. :P (Zamówiona przedpremierowo prawie tydzień temu.)

Zajrzałem w Twój profil ;)

W Twoim wieku nie powinna już raczej niczym Cię zaszokować. Tak sądzę, że nie takich rzeczy się naoglądałeś i nasłuchałeś. Książka nie jest ani bardzo krwawa ani jakaś erotyczna. Po prostu opisuje te najgorsze ludzkie cechy - zwłaszcza druga część. Jest też dość "depresyjna".

Ale dla kontrastu opisuje także cechy przeciwstawne, a więc honor i siłę. Zniechęca do bycia "trybem w maszynie", a zachęca do walki o samego siebie.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie pierwszy egzemplarz na Wyspach już jest w moich rękach. Dwa rozdziały za mną i już wiem, że ciężko mnie będzie od tego oderwać :) Bardzo, bardzo dziękujemy za książkę oraz dedykację :)

post-23660-0-56226600-1449601365_thumb.jpg

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała przyjemność po mojej stronie! :)

P.S:
Rzuciły mi się w oczy ładne paznokcie, nawet trochę pod kolor okładki... :D

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.S:

Rzuciły mi się w oczy ładne paznokcie, nawet trochę pod kolor okładki... :D

Dzięki :D W realu jeszcze bardziej pod kolor :D Wracam do dalszego czytania i wąchania świeżego druku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa rozdziały za mną i już wiem, że ciężko mnie będzie od tego oderwać :)

Także ten...będę musiał poczekać na swoją kolej :D

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie to miałem napisać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo, bo już ponad połowa za mną :P Jutro skończę :P Ta książka ma jedną zasadniczą wadę - jest za krótka :P

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie książka dotarła dopiero dzisiaj (dzięki ci Poczto Polska) czyli po 10 dniach

zaczynam lekturę więc proszę o powstrzymanie się od zdradzania kto zabił :)

pozdrawiam

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciągnąłem dzisiaj ze skrzynki płytkę "popalcowaną" płytkę, ale jako, że nie jestem zwolennikiem czytania na ekranie, to pewnie w niedługim czasie zakupię wersję papierową. Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko i nie chcę jej wkładać do napędu z obawy przed poszatkowaniem, także zostanie jako nienaruszalny eksponat ;)

Czasu teraz strasznie mało, ale mam nadzieję, że w styczniu uda mi się przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciągnąłem dzisiaj ze skrzynki płytkę "popalcowaną" płytkę, ale jako, że nie jestem zwolennikiem czytania na ekranie, to pewnie w niedługim czasie zakupię wersję papierową. Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko i nie chcę jej wkładać do napędu z obawy przed poszatkowaniem, także zostanie jako nienaruszalny eksponat ;)

Czasu teraz strasznie mało, ale mam nadzieję, że w styczniu uda mi się przeczytać.

Bez obaw. Testowałem je. Jedyny skutek uboczny jej kształtu to to, że jak się rozpędzi, to trochę wyje ;)

Przy okazji poinformuję, że w księgarni wydawcy jest przedświąteczna promocja i można nabyć Nieistotne drogą kupna w bardzo fajnej cenie okrągłych dwudziestu złociszy :)

http://zaczytani.pl/ksiazka/nieistotne,druk

I również przy okazji: Pojawiła się też recenzja. To bardzo ważna dla mnie sprawa, bo jest to recenzja osoby zupełnie spoza forum i grona znajomych:

http://kraina-bezsennosci.blog.pl/2015/12/14/nieistotnosc-w-istotnosc-wpisana/

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że ucięło jeden wyraz w moim poście, który był znaczący dla zrozumienia. Miało być napisane: "Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko pęknięta i (...)". O kształt się nie bałem, bo już miałem z takimi do czynienia :)

A cena rzeczywiście bardzo atrakcyjna, aż się chyba skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miało być napisane: "Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko pęknięta i (...)".

Uchhhhh, nie szanują tych listów. Myślałem, że tekturka wystarczy. Na najbliższym zlocie przekażę Ci nówkę sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę książkę można już też kupić na allegro. Dla niektórych może to być prostsza opcja zakupu niż korzystanie bezpośrednio z księgarni internetowych. :flirt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie dotarł w bardzo dobrej kondycji , tak że nie wszędzie nie szanują listów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włożyłem ten mały plastykowy prostokątny "gadżet" ze strachem tam gdzie CD-romy, srebrnym pierścieniem do dołu i.... widać :)

Powieść zaczyna się informacją o istnieniu (i wtedy) drogowych korków - bardzo mnie to pasuje bo widzę, że ktoś zna i dzieli mój ból. Ostatnio jechałem autem przez Wrocław w dzień powszedni około 16-17 i masakra. Czołganie się z nogą na sprzęgle przez pół godziny.

Pozdrawiam

p.s.

Mam też dwie wersje papierowe (jedna już u Córki - mikołajowa)

w3.jpg

w1.jpg

w2.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa wzmianka o "Drodze" w recenzji. Też zrobiła na mnie duże wrażenie, teraz chcąc nie chcąc każdą postapokaliptyczną książkę będę do niej porównywać. Między innymi "Nieistotne".

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja papierowa już w łapach :) Kończę czytać biografię Erica Cantony, jeszcze jedną knigę co jest w kolejce i biorę się za to co Nieistotne. Kolejka jest dłuższa ale zrobię wyjątek ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za stałe wsparcie!

Nowa grafika stylizowana na komiksową :)

nieistotne_ilustracja_4.jpg

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi