Skocz do zawartości

NIEISTOTNE - moja książka w sprzedaży od 3.12.2015


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy!

Tak! Dziś jest ten dzień! Dziś skończyła się ta opowieść, ale jak to w opowieściach bywa - koniec jednej może być początkiem drugiej. Skończyła się historia wydawania książki, a od dziś "Nieistotne" stało się nowością wydawniczą.
Od dziś jest w sprzedaży.

 

Teraz będę walczył o miejsce na półkach.
Od ostatniego czasu przybyło księgarń internetowych, w których można kupić moją książkę. I jeszcze przybywać będzie. Nie będę wklejał wszystkich linków, bo jest ich sporo. Zaproponuję po prostu. Tu:
http://zaczytani.pl/ksiazka/nieistotne,druk (promocja przedmikołajkowa -30% trwa tylko do jutra ;)
i tu do wyboru:
http://www.ceneo.pl/41764267

Jeszcze raz gorąco zachęcam do oceniania i recenzowania. Np. tu:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287315/nieistotne

 

 

Mozna ksiazke kupic w wersji epub? Przeklikalem linki i cos nie znalazlem :(

 

Jeszcze nie. Różne wydawnictwa mają różne obyczaje. Niektóre wypuszczają e-booki równo z papierową wersją, inne nie. Nie rozmawiałem o tym z moim Wydawcą, ale z tego co widzę ich e-booki pojawiają się jakiś czas po premierze, zatem trzeba będzie poczekać :/

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwie nabyłem ale kto wie, może się skuszę za taką cenę, na prezenty idealna, tylko ona jest dla osób dorosłych (no nie dla dzieci) z tego co się dowiedziałam :) Olo (Wimmer) to nie ciepłe kluski z mlekiem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwie nabyłem ale kto wie, może się skuszę za taką cenę, na prezenty idealna, tylko ona jest dla osób dorosłych (no nie dla dzieci) z tego co się dowiedziałam :) Olo (Wimmer) to nie ciepłe kluski z mlekiem ;)

Pozdrawiam

Trochę późno informujecie, że to nie dla dzieci. :P (Zamówiona przedpremierowo prawie tydzień temu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno informujecie, że to nie dla dzieci. :P (Zamówiona przedpremierowo prawie tydzień temu.)

 

Zajrzałem w Twój profil ;)

W Twoim wieku nie powinna już raczej niczym Cię zaszokować. Tak sądzę, że nie takich rzeczy się naoglądałeś i nasłuchałeś. Książka nie jest ani bardzo krwawa ani jakaś erotyczna. Po prostu opisuje te najgorsze ludzkie cechy - zwłaszcza druga część. Jest też dość "depresyjna".

Ale dla kontrastu opisuje także cechy przeciwstawne, a więc honor i siłę. Zniechęca do bycia "trybem w maszynie", a zachęca do walki o samego siebie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem dzisiaj ze skrzynki płytkę "popalcowaną" płytkę, ale jako, że nie jestem zwolennikiem czytania na ekranie, to pewnie w niedługim czasie zakupię wersję papierową. Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko i nie chcę jej wkładać do napędu z obawy przed poszatkowaniem, także zostanie jako nienaruszalny eksponat ;)

Czasu teraz strasznie mało, ale mam nadzieję, że w styczniu uda mi się przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem dzisiaj ze skrzynki płytkę "popalcowaną" płytkę, ale jako, że nie jestem zwolennikiem czytania na ekranie, to pewnie w niedługim czasie zakupię wersję papierową. Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko i nie chcę jej wkładać do napędu z obawy przed poszatkowaniem, także zostanie jako nienaruszalny eksponat ;)

Czasu teraz strasznie mało, ale mam nadzieję, że w styczniu uda mi się przeczytać.

 

Bez obaw. Testowałem je. Jedyny skutek uboczny jej kształtu to to, że jak się rozpędzi, to trochę wyje ;)

Przy okazji poinformuję, że w księgarni wydawcy jest przedświąteczna promocja i można nabyć Nieistotne drogą kupna w bardzo fajnej cenie okrągłych dwudziestu złociszy :)

http://zaczytani.pl/ksiazka/nieistotne,druk

 

I również przy okazji: Pojawiła się też recenzja. To bardzo ważna dla mnie sprawa, bo jest to recenzja osoby zupełnie spoza forum i grona znajomych:

http://kraina-bezsennosci.blog.pl/2015/12/14/nieistotnosc-w-istotnosc-wpisana/

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ucięło jeden wyraz w moim poście, który był znaczący dla zrozumienia. Miało być napisane: "Osobną kwestią jest fakt, że płytka jest lekko pęknięta i (...)". O kształt się nie bałem, bo już miałem z takimi do czynienia :)

A cena rzeczywiście bardzo atrakcyjna, aż się chyba skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem ten mały plastykowy prostokątny "gadżet" ze strachem tam gdzie CD-romy, srebrnym pierścieniem do dołu i.... widać :)

 

Powieść zaczyna się informacją o istnieniu (i wtedy) drogowych korków - bardzo mnie to pasuje bo widzę, że ktoś zna i dzieli mój ból. Ostatnio jechałem autem przez Wrocław w dzień powszedni około 16-17 i masakra. Czołganie się z nogą na sprzęgle przez pół godziny.

 

Pozdrawiam

p.s.

Mam też dwie wersje papierowe (jedna już u Córki - mikołajowa)

 

w3.jpg

w1.jpg

w2.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.