Skocz do zawartości

NIEISTOTNE - moja książka w sprzedaży od 3.12.2015


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy wie ktoś może gdzie można sprawnie i szybko dostać ebooka na Kindla?

Na zasadzie płacę PayU/przelewem i mam ebooka na drugi dzień na mailu.

 

edit: oczywiście chodzi o "Nieistotne" :)

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Niestety na e-booka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Udało nam się wydać książkę przed końcem roku, ale tym samym trafiamy na okres, w którym jest dużo wolnego i przestoju.

"Nieistotne" w wersji elektronicznej powinno trafić do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Niestety na e-booka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Udało nam się wydać książkę przed końcem roku, ale tym samym trafiamy na okres, w którym jest dużo wolnego i przestoju.

 

"Nieistotne" w wersji elektronicznej powinno trafić do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego.

 

Szkoda, myślałem że uda mi się ją przeczytać w przerwie świątecznej.

No nic, zamówię więc w wersji papierowej i poczekam grzecznie na dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Mam nadzieję, że się spodoba!

Przy okazji jeszcze raz zachęcam do recenzowania i oceniania tutaj:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287315/nieistotne

Nie jest to z mojej strony żadna reklama portalu. Jest to po prostu jedyny taki portal w naszym kraju, w którym ludzie dzielą się opiniami na temat książek i tworzą społeczność opiniotwórczą. Ubolewam nad tym, że nadal tak bardzo niedoceniany. To takie Astropolis w świecie książek :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Niesamowita kreacja świata w pierwszej części i tajemniczych istot w trzeciej. Chętnie zobaczyłbym grafikę przedstawiającą ekipę [...]

 

 

Z dedykacją dla Ciebie, Paether :)

Całej ekipy nie zrobiłem, ale musi wystarczyć ;)

 

*edit* Kurde, właśnie zdałem sobie sprawę, że to spoiler :(

Nieistotne_Aena_i_Samvel.jpg aena.jpg

 

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z dedykacją dla Ciebie, Paether :)

Całej ekipy nie zrobiłem, ale musi wystarczyć ;)

 

*edit* Kurde, właśnie zdałem sobie sprawę, że to spoiler :(

attachicon.gifNieistotne_Aena_i_Samvel.jpg attachicon.gifaena.jpg

 

 

hmmm... liczyłem na ilustrację na której byłoby widać...

 

 

Czuła się dziwnie. Ból pulsował w całej jej głowie, ale był do wytrzymania. Oko piekło ją i miała dziwaczne

wrażenie, że czuje na nim chłód. Zmusiła się, aby podnieść częściowo uszkodzoną powiekę.

 

 

:flirt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wszystkie dam radę zrobić. Dużo scen bedzie musialo pozostać w sferze domysłów i dla Waszej wyobraźni ;)

Aczkolwiek tą, o której mówisz nie trudno by mi było zrobić. Może zrobię :)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka jest czytana przez starych (powoli) i młodych - jak widać :)

 

A tak przy okazji.

 

Tramwaje i pociągi w Polsce pomału pomału jednak zmieniają się na lepsze, ładniejsze, nowocześniejsze, prawie science-fiction wobec tego co mam w pamięci ;)

 

Pozdrawiam

olo.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka zyskała uznanie w wagonie 2 klasy i jest (po kilku dniach) kontynuowana w nowoczesnym (prawie Science-Fiction?) wagonie 1-szej klasy (akurat zabrakło miejsc w 2-giej i trzeba było szarpnąć się na 1-szą).

Zdecydowanie; żeby nie powiedzieć "z autopsji" ;) polecam ją na prezent - także bez okazji - na przykład w charakterze poza-terminowej "walentynki" ;)

Pozdrawiam

 

zzzz.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak się nie ma czasu zaglądać na fora, to można przegapić takie fajne debiuty. Gdybym wiedział, to też bym wspomógł projekt. No trudno. Teraz tylko trzeba dorwać, co "Nieistotne" i wybłagać o autograf. Tylko bez spoilerów na forum please. GRATULACJE Wimmer!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak się nie ma czasu zaglądać na fora, to można przegapić takie fajne debiuty. Gdybym wiedział, to też bym wspomógł projekt. No trudno. Teraz tylko trzeba dorwać, co "Nieistotne" i wybłagać o autograf. Tylko bez spoilerów na forum please. GRATULACJE Wimmer!

 

Dziękuję, Max!

Mimo, że projekt już zrealizowany, a książka już wydana, nadal możesz mnie wesprzeć: Mianowicie przeczytać, ocenić i zinterpretować w swoim własnym duchu artystycznym, z czego będę bardzo zadowolony :)

Autograf oczywiście z chęcią dam, ale również liczę, że kiedyś otrzymam Twój ;)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ISTOTNE.

Ci, co już przeczytali wiedzą, że książka mówi również o tym, co staje się dla ludzi nieistotne. Chciałbym aby ten jeden raz było to "istotne" :)
Zachęcam gorąco do licytowania. Kwota za sprzedaż będzie oczywiście przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

http://aukcje.wosp.org.pl/ksiazka-nieistotne-tym-razem-istotne-dedykacja-i2646035

 

IMAG0578_maly.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez jakieś absurdalne nieporozumienie miałem osobiste kłopoty (ktoś mi pokazał figę, kwiaty nie pomogły) i miałem inne sprawy na głowie a raczej nadganianie spraw zawalonych przez owo zamieszanie. Najpierwszą rzeczą jaka przeczytam będzie "Nieistotne" (już czytają je dwie osoby z mojej "akcji").

Pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:) Miałem wrzucić po powrocie z pracy. Dzięki za czujność!

 

 

Kolizja czy miłość? :D Czasem to to samo :)

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że często to to samo :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę Wimmera.

Lepiej późno niż wcale jak mawia powiedzenie. Bardzo dziękuję za egzemplarz autorski książki z dedykacją, plakat i płytkę z czerwonym odciskiem palca trochę jak ta krew na śniegu. Plakat wisi w szacownym miejscu i mimo swej prostoty bardzo zwraca uwagę. Niedługo napisze krótką opinie na temat powieści. Jeszce raz dziękuję i czekam na następną powieść. Pozdrawiam Zbyszek.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wimmerze, czy coś wiadomo już w sprawie pojawienia się e-booka w sprzedaży? W weekend nabyłem czytnik i Nieistotne miało być pierwszą przeczytaną pozycją, ale nigdzie nie mogę znaleźć wersji elektronicznej... :ermm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.