Skocz do zawartości

oswietlenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę i śmieję się .... ;D

Taki obrazek przyszedł mi na myśl: pani u ginekologa siedzi z nogami na podpórkach, a ginekolog do pani mówi spomiędzy nóg: proszę powiedzieć aaaaaaaaa..... :)

 

Ona mówi aaaaaa a on na to angina ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku no co TY?

TO PRAWDZIWI FACECI

Jak wiesz męszczyzna często nadyma usta by łatwiej się ogolić i tak rozbrykanej parze zachciało się wrócić do przedszkolnych lat więc dama szybko uwinęła się goleniem amanta, kiedy przyszła jego kolej rzecze doń; zrób teraz tak jak ja przy goleniu.

pozdrawiam andrzej z opola

ps. tego chleba nigdy dosyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D ;D ;D ;D Kapitanie!

Dawno się tak nie uśmiałem. A wracając do tematu, zanim nas zmoderują ;), to podrzucam jeszcze jeden patent, szczególnie okularnikom: ktoś tu wspomniał o latarkach -czołówkach, to b. dobry patent uwalniający ręce, zwykle jednak są droższe od zwykłych latarek. W naszym przypadku czołówka ma jedną wadę: z racji umieszczenia tam, gdzie nazwa wskazuje, łatwo nią walnąć w okular albo szukaczv -brr! Tu może pomóc "czołówka dla ubogich", czyli zwykła mała latarka orągła, na 2 paluszki, montowana z boku głowy na szerokiej elastycznej opasce z taśmy z gumką rodem z pasmanterii -wymyśliłem ten patent kiedyś, bo moja ruska, tania czołówka nie była wodoszczelna, a firmowe Petzle itp. kosztowały wówczas sporo [dziś też]. Zaś małych tanich, okrągłych latarek wytrzymujących zanurzenie w wodzie jest sporo -akurat potrzebowałem na kajak. Dla nas zaleta tego rozwiązania polega na tym, że nie przywalimy latarką w teleskop. Pewną wadą jest kiepski dotęp do wyłącznika, ale to już zależy od typu latarki... Pozdrawiam

-Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię chłop w nocy na polu nakryje z taka latarką z boku głowy to weźmie Cię za jakiegoś androida ;D Ale generalnie pomysł i się podoba. Z tego co zauważyłem to koledzy stosujący czołówki zdejmują je na czas obserwacji przez teleskop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Spokojnie, nie zmoderują bo też się dobrze bawię z wami pomiędzy szeroko rozwartymi udamii ;D ;D ;D

 

Ps. to dobry nastrój po Matrix Reaktywacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.