Skocz do zawartości

Astrokrak - Opinie


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lukacz napisał(a):

A kojarzysz może narodowość? Z waybacka widać że najpierw ktoś wystawił domenę AK na sprzedaż, potem chyba ja przejął aftermarket i w tym czasie różnie bywało, włącznie z ostrym spamem.

Na moje pytanie odpowiedział tylko: 2000 EUR.

 

Na sprzedaż wystawił takie domeny.

 

ekstra-slub.pl

1100.00 PLN

 

olabloga.pl

1600.00 PLN

 

milhunt.pl

60.00 PLN

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukacz napisał(a):

No to wygląda na "domenowego biznesmena", w takim razie ciekawe po co teraz jest taki opis na stronie AK, zachęcający do zakupów, zresztą chyba w sporej części skopiowany z oryginalnej strony.

 

Nie mam pojęcia. Jeśli zszedłby do sensownej ceny to w sumie mógłbym ją kupić i podpiąć swoją stronę. Jakiś element na stronie ku pamięci Janusza, bo to jednak jednoznacznie jego dzieło życia i niech już skończą się takie cyrki jak teraz.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tuvoc napisał(a):

 

Nie mam pojęcia. Jeśli zszedłby do sensownej ceny to w sumie mógłbym ją kupić i podpiąć swoją stronę. Jakiś element na stronie ku pamięci Janusza, bo to jednak jednoznacznie jego dzieło życia i niech już skończą się takie cyrki jak teraz.

 

Myślę, że sporo ludzi by wsparło zrzutkę na tę domenę, żeby ostatecznie zrobić z niej pamiątkę po Januszu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczekać, aż domena się zwolni i wtedy kupić. Albo poczekać na naturalny spadek wartości. 2000 euro za tę domenę to gruba przesada. Na forach można włączyć filtr kierujący w linkach na inną domenę niż astrokrak, żeby zmniejszyć liczbę wejść i osłabić wartość.

Edytowane przez lkosz
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak były wyraźne sygnały na każdym forum, że sklep nadal stoi i ma otwartą ofertę, to za bardzo nikt się tym nie interesował. Domena zaliczyła dropa i ktoś ją przejął. Dopóki właściciel na niej nikogo nie oszukuje, to nic mu nie można zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, count.neverest napisał(a):

Jak były wyraźne sygnały na każdym forum, że sklep nadal stoi i ma otwartą ofertę, to za bardzo nikt się tym nie interesował. Domena zaliczyła dropa i ktoś ją przejął. Dopóki właściciel na niej nikogo nie oszukuje, to nic mu nie można zrobić. 

Czy oszukuje czy nie, zapewne się nie dowiemy. No bo skąd mamy wiedzieć jak wygląda "rozmowa z konsultantem"?

 

Za to już teraz widać, że nowy właściciel ukradł treść starej strony. Nie wiem jednak jak się ma prawo autorskie do stron tego typu. Można jednak śmiało powiedzieć, że podszywa się pod oryginalny sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MateuszW napisał(a):

 

Za to już teraz widać, że nowy właściciel ukradł treść starej strony. Nie wiem jednak jak się ma prawo autorskie do stron tego typu. Można jednak śmiało powiedzieć, że podszywa się pod oryginalny sklep.

 

Zaryzykuję stwierdzenie (na bazie tego, jak rozwijała się sytuacja "spuścizny" po śmierci Janusza), że ewentualni spadkobiercy takich praw...niespecjalnie się tym interesują.

Pewnie @Edgens, albo @lulumogliby tutaj coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oszukuje, to inna sprawa. @Paether Warto wydzielić od pewnego momentu dalszą dyskusję, a samego, oryginalnego Astrokraka-opinie zamknąć. Nic już więcej od dawna dodać nie można. To co się dzieje teraz z domeną, to już zupełnie inna historia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.