Skocz do zawartości

Fotozakupy.pl - Opinie


ekolog

Rekomendowane odpowiedzi

W tytułowym sklepie coś kupowałem, może nawet kilka razy. Też coś uzgadniałem telefonicznie. Sprzęt astronomiczny nie jest ich głównym/jedynym produktem dlatego super eksperta tam chyba nie ma. Pewnych rzeczy nie mają na stanie więc trzeba czasem kilka dni poczekać. Ceny na niektóre rzeczy bywają dość atrakcyjne (sic!) i bywa tam coś czego akurat gdzie indziej zabrakło. O mały włos nie kupiłem tam jakiegoś sensownego statywu z głowicą (SLIK 700 bądź 70D?), rozmówca zdawał się dobrze znać na możliwościach i ograniczeniach tych "montaży".

Na pewno kupiłem jakieś niedrogie astro-sprzęty i doszły; z zasady robię przedpłatę bo decyzje podejmuję w warunkach niedoczasu i zależy mi na bezproblemowej sytuacji ;)

 

http://fotozakupy.pl/

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fotozakupy kupiłem aparat fotograficzny, statyw i jakieś złączki. Było to kilka lat temu. Jedyny minus jaki był to towar w sklepie był na stanie a w rzeczywistości go nie było i musiałem czekać dłużej na przesyłkę niż zakładałem ale ogólnie polecam. Wtedy mieli utrudniony kontakt telefoniczny. Długo próbowałem się dodzwonić bo zależało mi na czasie ale w końcu się udało i towar został szybko dostarczony. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja.

 

W piątek, 15 styczeń, zamówiłem telefonicznie okular. Pan przez telefon powiedział, że dzisiaj będzie. I rzeczywiście dzisiaj został dostarczony pocztą. I cena okularu była bardziej atrakcyjna od ceny w innym sklepie. Jeżeli się zdecyduję na kolejny okular, to wybiorę ponownie Fotozakupy.pl.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem u nich całkiem niedawno teleskop SW na Dobsonie. Ciekawa sprawa. Rozpytywałem o dostępność we wszystkich innych sklepach: Delta, Teleskopy, Planeta, Astroshop. Wszędzie dostawałem odpowiedź, że teleskop może być dopiero za 2-4 miesięcy - zależnie od czasu składania skumulowanych zamówień i dostaw towaru. W Foto dostałem informację, że teleskopu nie ma, ale zadzwonią na magazyn do importera. Za pięć minut dostałem informację, że teleskop może być na jutro w Tarnowskich Górach. W samej Delcie w Katowicach, tego samego dnia, co z Telezakupów dostałem informację, że teleskop może być za 4 miesiące i o 15% droższy niż na stronie internetowej...

Teleskop był na drugi dzień, w cenie ze strony, czyli o 15% taniej niż w Delcie. Na pudłach i dokumentach, wszędzie były naklejki i pieczątki z magazynu Delty Optical.

Dziwne ...

 

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 3 lata później...
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, mkowalik napisał:

Hej,

 

Można bezpiecznie jeszcze w tym sklepie coś kupić? Ostatnio ktoś narzekał tutaj.

 

Nie polecam, telefon milczy, kontakt na e-maila utrudniony, a jak zrobisz zwrot to zamilkną na dobre - doświadczenie na własnej skórze z listopada tego roku.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.